15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Kahverenginin diğer renk ve tonlarla kombinasyonu

Bu renk spektraldir. Sadece bazı boyaların karıştırılmasıyla elde edilebilir. Böylece çeşitli varyasyonlarını elde etmek mümkündür. Kahverengiyi diğer renklerle birleştirmek, nötr olması nedeniyle oldukça yaygındır. Sadece onlarla ustaca nasıl birleştirileceğini öğrenmek önemlidir. Bu güzel ve uyumlu iç mekanlar yaratacaktır..

Bu tür boyalar odaya oldukça sade bir görünüm verir. Ama istediğiniz skalayı bunlarla karıştırırsanız hafiflik katabilirsiniz. Nazik, sade, zengin, sakin, evinizdeki her görünümü yeniden üretin. Ana ölçeğin rolünü mükemmel bir şekilde oynar ve vurgular için uygundur.

oturma odası tarzında parlak kahverengiyi birleştirmek için seçenek

Kahverengi birçok renkle kombinlenebilir

bir yatak odasının iç kısmında zengin bir kahverengi rengi birleştirme fikri

Kahverengi en iyi açık tonlarla birleştirilir.

açık kahverengiyi mutfak tasarımında birleştirme seçeneği

İç mekandaki kahverengi ve kırmızı kombinasyonu, bir rahatlama ve huzur atmosferi yaratacaktır.

Barışçıl olarak adlandırılabilecek insanlar bu paleti sever. Psikologlar bunun bir kişinin içsel duygusal rahatlık arzusunu gösterdiğini söylüyor. Bir güven ilişkisi istiyor ve ruhsal gelişime sahip. Birçok psikolog, metropollerde yaşayanlar için odada benzer bir spektrum kullanılmasını önermektedir. Gerçekten de, hızlı bir ritimde insanlar şiddetli stresle karşı karşıya kalırlar, doğayla sık sık temas kurma fırsatı yoktur. Kahve veya çikolata boyaları durumu düzeltmeye, rahatlık ve güvenilirlik hissi katmaya yardımcı olacaktır. Oda bol ışıkta farklılık göstermiyorsa, güneş tarafında değilse, dekor için sıcak ışık renkleri seçin. Odaların geri kalanı için karanlık olanlar da uygundur. Doğru aydınlatma ve güneşli taraf ile yer yemezler..

İlk seçenek, yaratıcı mesleklerin temsilcileri için mükemmel olan romantik bir iç mekan yaratır. İkinci durum muhafazakardır. Kahverenginin diğer tonlarla kombinasyonu, onu herhangi bir tarzda, farklı boyutlardaki alanlarda kullanmanıza izin verir. Farklı zevklere ve tercihlere sahip kişiler, bir oda için mükemmel kombinasyonlarını bulabilecekler..

oturma odasının iç kısmında parlak kahverengiyi birleştirme fikri

Kahverengi yatak, yatak odasının içi ile mükemmel uyum sağlar.

yatak odası tarzında zengin bir kahverengi rengi birleştirme fikri

Modern tarzda kahverengi banyo tasarımı

kahverengi tonları

Karanlığa ve ışığa koşullu bir bölünme var. Ayrıca, her biri soğuk veya sıcak olabilir. Birkaç ana var:

  1. Karanlık. Bitter çikolata ve kahve ile ilişkilidir. Klasik seriye aittir. Yüksek statü ve asaleti vurgulayabilme;

  2. Kırmızımsı. Lüks görünüyor ve derneklerde maun gibi görünüyor. Kalite ve saygınlığı temsil eder;

  3. Sarılık ile. Turuncu tonlara eğilimlidir, ancak daha az belirgin parlaklık ve kendi derinliğinde farklılık gösterir. Temel sürümden ziyade ağırlıklı olarak aksan için kullanılır. Bu seri ile iyimser ve neşeli bir tasarım oluşturabilirsiniz;

  4. Grimsi. Taupe denir. Sağduyulu ve bir odanın tasarımında temel olabilir. Ancak etkileyici, sulu vurgularla tamamladığınızdan emin olun;

  5. Işık. Bir sakinlik ve rahatlık duygusuyla sarar ve doldurur. Çeşitli fikirleri oluşturmak ve somutlaştırmak için büyük bir kapsam oluşturan birçok renk için uygundur. Odayı ışıkla doldurur, alanı görsel olarak büyütür. Baz ve aksan olarak kullanılabilir.

yatak odasının iç kısmındaki zengin kahverengi renk kombinasyonunun çeşidi

Kahverengi, açık tonlarla çok iyi gider.

oturma odası tasarımında parlak kahverengiyi birleştirme fikri

Doğru renk seçimi için renk tekerleğini kullanabilirsiniz.

açık kahverengiyi mutfak tarzında birleştirme fikri

Modern tasarımda kahverengi ve beyazı birleştirmek en iyisidir.

Popüler renk kombinasyonları tablosu

kahverengi + beyaz

Beyaz evrensel olarak kabul edilir. Bu nedenle, kahverenginin onunla kombinasyonu harika görünüyor. Beyaz, kasvetli notaları hafifçe seyrelterek tazelik ve ışık ekleyebilir. Ana, baskın hale getirilmesi önerilir. İkincisi, ayrıntılar şeklinde ek olarak hareket etsin. Bu dekor çok banal ve sıkıcı görünüyorsa, basitliği bir bağlantı bağlantısı görevi gören üçüncü bir tonla seyreltebilirsiniz. Bazı akılda kalıcı aksanlar ekleyin, ancak aşırıya kaçmayın. Bu gam baskın kalmalı.

kahverengi + bej

Bej, beyazdan çok daha yumuşaktır. Ayrıca açık renk paletine dahil edilmiştir. Bu nedenle, birbirleriyle ilişkili olarak, tek bir alanda mükemmel bir şekilde bağlanırlar. Size rahatlama, rahatlık hissi verecek, sizi sıcaklığa saracaklar. Seçenek oldukça bağımsız, her şey tamamlayıcı. Bu nedenle, aksan olarak üçte birini eklememelisiniz. Benzersiz bir stil için dokuyla oynayın.

kahverengi + kırmızı

Kırmızı, parlaklık ve keskinliğin somutlaşmışı olarak algılanır. Güç ve enerji ile ilişkilidir. Bu tandemin ikincisi, sırayla, sakinlik ile ayırt edilir. Bu, uyumlu bir nihai tasarıma izin verir. Beyaz veya mavi detaylarla tamamlayın. Bu, tasarımı daha tutarlı, eksiksiz ve çekici hale getirecektir..

kahverengi + turuncu

Bu tandem öncekinden daha uyumlu görünüyor. Turuncu, parlaklığın kişileştirilmesidir, ancak çok fazla, ezici bir gücü yoktur. İyimserlikle şarj ederek iyi bir ruh hali veriyor. Dramatik bir son görünüm oluşturmak için daha koyu renklerle eşleştirin. Çikolata zengin portakalla iyi gider. Sonuç, zıt ve etkili bir tasarımdır. Genel kompozisyona ek olarak beyazı eklerseniz daha iyi olacaktır. Ana paleti söndürmeyecek, aksine derinliklerini daha fazla vurgulayacaktır. birkaç detay yeter.

kahverengi + sarı

Bileşik oldukça sıcak ve güneşli görünüyor. Renk tekerleğinde yan yanalar. Bu nedenle, bir odada kullanımlarına izin verilir ve çekici görünür. Donuk bir sarı ve daha hafif, hafif yıkanmış bir tane kullanın. Daha sonra daha sakin ve daha yumuşak bir versiyon üretecek. Ana, anahtar sarı yapmaktır. Vurgu ayrıntıları ek bir aralıkta seçilebilir..

yatak odası tarzında parlak kahverengiyi birleştirme seçeneği

Oturma odası tasarımı, duvarda büyük bir tablo ile çikolata renginde yapılmıştır.

oturma odası tasarımında açık kahverengiyi birleştirme fikri

Mutfakta zengin kahverengi renk alışılmadık bir atmosfer yaratacaktır.

Kahverenginin akromatik renklerle kombinasyonları

Akromatik, nötr, renksiz bir gölgedir. Sadece efendilik bakımından farklılık gösterirler. Spesifik bir spektrumları veya çeşitleri yoktur. İkincisi sakin kabul edilir. Bu sayede iç mekan, stabilite, sağlamlık ve güvenilirliğin somutlaşmış hali haline gelir. İş, ciddi insanlar arasında popülerdir. Akromatik ile her formda harika görünüyor.

mutfağın iç kısmındaki zengin kahverengi renk kombinasyonunun çeşidi

Banyo iç kısmında kahverengi ile birlikte beyaz, şık ve modern görünüyor

mutfak tarzında parlak kahverengiyi birleştirmek için seçenek

Kahverengi birçok renkle kombinlenebilir

açık kahverengiyi mutfağın iç kısmında birleştirme seçeneği

Kahverengi en iyi açık tonlarla birleştirilir.

kahverengi ve siyah

Siyah evrenseldir. Ancak bu belirli renklerin bu kombinasyonu ile her şey oldukça kasvetli görünecek. Bunun nedeni, bağlantının minimum kontrastı ve büyük ifade eksikliğidir. Ama bu sadece karanlık olanlar için geçerlidir. Bu nedenle, böyle bir tandemde bir tasarım oluşturmak istiyorsanız, kum veya bej gibi hafif olanları tercih edin. Bu durumu aşırı yüklemeyecektir. Doymuş olanlar da yapacak. Sonuçta, siyah akromatik anlamına gelir. Bu nedenle doygunluğu yoktur ve diğer tonları onunla birleştirerek parlaklığa sahip olmaları gerekir..

yatak odası tarzında zengin kahverengi renk kombinasyonunun bir çeşidi

Mutfakta imitasyon ahşap çok güzel görünecek

oturma odasının tasarımında zengin bir kahverengi rengi birleştirme seçeneği

Banyo tasarımı, porselen taş duvar dekorasyonu ile çikolata renginde yapılmıştır.

kahverengi ve gri

Bu tür bir bağlantı elde etmek için değişen yoğunlukta açık gri kullanılması önerilir. Bu, seçilen gamda ince bir kontrast oluşturur. Sıcak ve soğuk tonları aynı tarzda birleştirmemek önemlidir. Mavi, pembe renk tonu, grimsi, pembemsi kahverengi ve diğerleri ile gri için uygundur. Aynı kural sıcak renkler için de geçerlidir..

Kahverenginin kromatik tonlarla kombinasyonları

Kromatik, insan gözünün spektrumda ayırt edebildikleridir. Renkte görünenler. Ton, parlaklık ve doygunluk ile tanımlanabilirler. Onlarla eşleştirildiğinde, ciddiyet, kısıtlama ile ayırt edilen ikincisi, kromatik gölgeler eklendiğinde kelimenin tam anlamıyla dönüşür..

yatak odasının iç kısmında açık kahverengiyi birleştirme fikri

Kahverengi birçok renkle kombinlenebilir

mutfak tarzında parlak kahverengi bir rengi birleştirme fikri

Banyo tasarımı tek renk şemasında yapılır

oturma odasının tasarımında parlak kahverengi bir rengi birleştirme seçeneği

kahverengi bir duvara karşı hafif bir kanepe çok güzel görünecek

Siyah ve diğer renkler ile kahverengi “umber” kombinasyonu

Umber, sıcak bir paletle iyi etkileşime giren zengin bir gölgedir. Hassas bir tasarım oluşturmak için umber, orta derecede parlak bir pastel tonla geçilmelidir. Sıcak yeşil ile eşleştirme, pozitif bir aura yaratır. Böyle bir odada olmak rahat ve keyifli olacak. Vurgu olarak parlak mavi ekleyebilirsiniz.

Daha derin nevresim tonlarına sahip olan Umber, iç dekorasyon için de uygundur. Dokunaklı ve biraz kaba bir tasarım elde etmek istiyorsanız, bu öneriyi kullanın..

mutfak tarzında zengin bir kahverengi rengi birleştirme fikri

Doğru renk seçimi için renk tekerleğini kullanabilirsiniz.

yatak odasının iç kısmında açık kahverengiyi birleştirmek için seçenek

Duvarlarda mozaik karolarla kahverengi banyo tasarımı

Bolus kahverengi ve bunların kombinasyonları

Bolus, hafif bir renk tonuna sahip bir gölgedir. Ilımlı sıcaklığı, düzgünlüğü ve stili ile ayırt edilir. Kendi türünde benzersiz, kendinden emin ve güzel bir tasarım yaratabilir.

Başkalarına katılması her zaman ilginç ve etkileyici görünüyor..

Odanızdaki ışık miktarını artırmak mı istiyorsunuz? Bolusu yumuşak ve sakin tonlarla birleştirin. Sonuç çok çekici bir tasarımdır. Yumuşak sarı, sıcaklığı ve pozitifliği temsil eder. Bununla beraber, tüm yıl boyunca odada bir yaz havası yaratabilirsiniz..

Parlak yatak serisi, baharı iç mekanda somutlaştırmak için tam anlamıyla yaratılmıştır. Daha sessiz bir sürüm istiyorsanız, sarı ekleyin. Çeşitli mavi bolus seçenekleri için uygundur. Her şey kişisel arzularınıza ve beğenilerinize bağlıdır. Paleti deneyebilir ve benzersiz ve güzel iç mekanlar yaratabilirsiniz..

yatak odası tarzında açık kahverengiyi birleştirmek için seçenek

İç mekanda beyaz ve kahverengi renklerin kombinasyonu özel bir atmosfer yaratacaktır.

mutfak tasarımında parlak kahverengiyi birleştirme fikri

İç mekanda kahverengi ve krem ​​renklerinin kombinasyonu çok güzel görünecek.

oturma odasının iç kısmında zengin kahverengi renk kombinasyonu

Banyo tasarımı, porselen taş duvar dekorasyonu ile çikolata renginde yapılmıştır.

Kahverengi “taupe” kombinasyonları

Taupe, şık hafif hafif bir gölge olarak kabul edilir. Zengin ve renkli renklere ekleyerek güzel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Farklı bağlantılarla denemeler yapmak, herhangi bir oda için bir iç tasarım oluşturmanıza yardımcı olacaktır..

Odayı olumlu duygularla doldurmak için taupe parlak ve sıcak renkler ekleyin. Pastel palet, güneşli bir ruh hali yaratmaya yardımcı olur. Sessiz tonlar da oldukça doğal ve güzel görünüyor. Kırmızı odaya incelik katacak.

Koyu zengin yeşilin eklenmesi, odaya olgunluk ve titizlik kazandırmaya yardımcı olacaktır. Sonucu hafif vurgularla tamamlayın. Macenta, iç mekanda şık ve akıcı bir görünüm oluşturmanıza olanak tanır. Derin mavi tazelik getirir. Taupe ve krem, dokunaklı ve hassas bir stil, daha kız gibi. Kontrastlı bir iç mekan için beyaz detayları kullanın. Parlak ama yumuşak tonlarla hassasiyet ve biraz hafiflik katın.

açık kahverengiyi mutfak tarzında birleştirmek için seçenek

Mutfağın iç kısmındaki kahverengi ve gri kombinasyonu çok hoş ve modern görünüyor.

mutfağın iç kısmında parlak kahverengiyi birleştirmek için seçenek

Oturma odası tasarımı çikolata renginde yapılmıştır.

Çikolata, kahve ve diğer renkler, titizlik ve güvenilirliğin somutlaşmış halidir. Genellikle ofis kıyafetleri için ana seçeneklerden biri olarak algılanırlar. Ancak herhangi bir odayı dönüştürebilir. Diğer tonların yetkin bir şekilde eklenmesiyle hafiflik, güzellik ve rahatlık ile ayırt edilecek özgün ve benzersiz tasarımlar yaratabilirsiniz. Her şeyin uyumlu, güzel ve zarif olması için doğru bir tandem yapmak önemlidir. Sadece ciddiyet, iş ve sıkıcı seçenekler için bir palet gibi bir ölçek almayın..

Yakın insanlar ve arkadaşlar çemberinde sükunete, rahatlamaya ve hoş bir dinlenmeye elverişli bir tasarımı somutlaştırmak istiyorsanız, o zaman böyle bir dizi yukarıdakilere mükemmel şekilde uyar. Doğal doğal malzemelerle ilişkilidir. Palet turuncu ve yeşil ile harika görünüyor. Onları daha sulu yapar, aşırı yüklemez, parlaklığı dengeler. Toprak ve ahşabın gamı ​​odaya sıcaklık ve huzur getiriyor. Bu nedenle özellikle oturma odası ve yatak odası olmak üzere ev dekorasyonu için uygun bir seçenektir..

Video: Güzel renk kombinasyonları. kahverengi renkler

Kahverengiyi diğer tonlarla birleştirme örneklerinin 50 fotoğrafı:

oturma odası resminin iç kısmındaki zengin kahverengi renk kombinasyonunun bir çeşidi mutfak fotoğrafının tasarımında parlak kahverengi bir rengi birleştirme fikri açık kahverengiyi yatak odası fotoğrafı tarzında birleştirme fikri mutfak tasarım resminde parlak kahverengi rengi birleştirmek için seçenek yatak odası fotoğrafı tarzında zengin bir kahverengi rengi birleştirme fikri oturma odası resminin iç kısmında açık kahverengi rengi birleştirme seçeneği mutfak tasarım resminde zengin bir kahverengi rengi birleştirme fikri yatak odası fotoğrafının iç kısmında açık kahverengiyi birleştirmek için seçenek oturma odası resmi tarzında parlak kahverengiyi birleştirmek için seçenek yatak odası fotoğrafının iç kısmında parlak kahverengi bir rengi birleştirme fikri oturma odası fotoğrafı tarzında zengin bir kahverengi rengi birleştirme fikri mutfak tasarım resminde açık kahverengiyi birleştirmek için seçenek mutfak resminin iç kısmında açık kahverengi rengi birleştirme seçeneği oturma odası fotoğrafının tasarımında parlak kahverengi bir rengi birleştirme fikri yatak odası resmi tarzında parlak kahverengiyi birleştirmek için seçenek oturma odası fotoğrafının tasarımında açık kahverengi rengi birleştirme seçeneği mutfak resminin iç kısmında zengin bir kahverengi rengi birleştirme fikri mutfak resminin tasarımında zengin kahverengi renk kombinasyonunun bir çeşidi oturma odası fotoğrafı tarzında parlak kahverengi bir rengi birleştirme fikri yatak odası resminin iç kısmında açık kahverengi rengi birleştirme seçeneği mutfak fotoğrafının iç kısmında parlak kahverengi bir rengi birleştirme fikri yatak odası fotoğrafı tarzında açık kahverengiyi birleştirmek için seçenek oturma odası resminin tasarımında zengin bir kahverengi rengi birleştirme fikri yatak odası tasarımı fotoğrafında parlak kahverengi bir rengi birleştirme fikri açık kahverengiyi mutfak resmi tarzında birleştirme fikri oturma odası fotoğrafının iç kısmında parlak kahverengi bir rengi birleştirme fikri oturma odası resminin tasarımında açık kahverengiyi birleştirmek için seçenek mutfak fotoğrafı tarzında zengin bir kahverengi rengi birleştirme fikri yatak odası resminin iç kısmında parlak kahverengi bir rengi birleştirme fikri mutfak fotoğrafının tasarımında zengin kahverengi renk kombinasyonunun bir çeşidi açık kahverengi rengi bir oturma odası fotoğrafı tarzında birleştirme fikri yatak odası resminin iç kısmında parlak kahverengi rengi birleştirme seçeneği oturma odası fotoğrafının tasarımında açık kahverengi rengi birleştirme fikri mutfak resminin iç kısmındaki zengin kahverengi renk kombinasyonunun bir çeşidi yatak odası fotoğrafı tarzında parlak kahverengiyi birleştirmek için seçenek oturma odası fotoğrafının iç kısmında parlak kahverengiyi birleştirmek için seçenek yatak odası resminin tasarımında zengin bir kahverengi rengi birleştirme fikri mutfak fotoğrafının iç kısmında açık kahverengi rengi birleştirme fikri yatak odası resminin tasarımında parlak kahverengi rengi birleştirme seçeneği açık kahverengi rengi mutfak tasarımında birleştirme seçeneği fotoğraf yatak odası resmi tarzında parlak kahverengi bir rengi birleştirme fikri oturma odası resmi tarzında zengin bir kahverengi rengi birleştirme fikri oturma odası fotoğrafının tasarımında parlak kahverengiyi birleştirme seçeneği yatak odası resminin iç kısmındaki zengin kahverengi renk kombinasyonunun bir çeşidi açık kahverengi bir rengi mutfak fotoğrafı tarzında birleştirme fikri açık kahverengiyi mutfak fotoğrafı tarzında birleştirme seçeneği mutfak resmi tarzında açık kahverengiyi birleştirmek için seçenek oturma odası fotoğrafının iç kısmında zengin bir kahverengi rengi birleştirme seçeneği yatak odası resminin tasarımında parlak kahverengi bir rengi birleştirme fikri oturma odası fotoğrafının tasarımında zengin kahverengi renk kombinasyonunun bir çeşidi

Previous Post
Mutfak için yeşil duvar kağıdının özellikleri
Next Post
Cottage interior design: fashion trends, design features, photos