15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Modern bir dairenin iç kısmında avangard tarz

Herhangi bir iç mekan bir süre sonra sıkıcı hale gelir, sahipler en sofistike ayarlara bile alışırlar, bir şeyi kökten değiştirmek istiyorum. İç mekandaki avangard tarz, genç, şık ve enerjik insanların tercihi. Yaratıcı yeteneklerinin somutlaştırılmasından gurur duyan konukları böyle bir eve davet etmek hoş. Tarz çok özel ve abartılı olsa da, bu tür kişisel alan bile uyumlu ve oldukça misafirperver olabilir. Ancak, sadece işlevsel ve akılda kalıcı değil, aynı zamanda oldukça rahat olması için bir iç mekan yaratma konusunda uzmanların tavsiyelerine uymak önemlidir..

avangard tarzda güzel daire tasarımı

Avangard tarzında odanın iç kısmında kırmızı renk

avangard tarzda aydınlık oturma odası stili

Avangard tarzda aydınlık oda

avangard tarzında koridorun sıradışı iç kısmı

Avangart yatak odası

stilin kökeni

Dışarıdan, bu tarz çok spesifik, ilk bakışta tanınabilir. Klasik kanonların çerçevesine uymayan her şey, iç mekandaki avangard tarzın fotoğrafında olduğu gibi burada da uygundur..

Bir yaşam alanındaki böyle bir iç mekan, bir tür deneysel oyundur:

 • renk kontrastları;
 • yenilikçi kaplama malzemeleri;
 • modern ekipman;
 • alışılmadık bir şekle sahip mobilyalar;
 • abartılı aydınlatma tasarımı.

Dairenin bu tasarımı, Fransızcadan çevrilmiş adıyla tamamen uyumludur. “Avangart” terimi, “ileri muhafız” anlamına gelen askeri ikilemelerden gelir. Avangard stil, sanat, moda ve iç tasarımda bir yer edinerek onlarca yıldır lider konumlarda yer aldı..

avangard tarzda yatak odasının hafif dekoru

Çağdaş avangard tasarım

avangard tarzında koridorun aydınlık iç kısmı

Açık renklerde avangard banyo

Modern tarzlara sıkı sıkıya bağlı bazı tasarım konseptleri buradan geldi, ancak o zaman kabul edilmedi. Zamanla, abartılı teklifler “önde gelen tasarımcılardan gelen yenilikler” olarak beğeni topladı, ancak bu “unutulmuş” eskiydi. Birçok muhteşem tasarım, kökenlerini bir zamanlar şunları öneren avangard meraklılarına borçludur:

 • dönüştürülebilir kanepeler;
 • tekstillerde asit renkleri;
 • cam mobilyalar;
 • plastik paneller;
 • metalize duvar kağıdı;
 • uzaktan kumandalı tavan kornişleri;
 • siyah kendiliğinden yayılan polimer zeminler;
 • aynalı tavanlar vb..

Avangard tarz, bu tür iç mekanların “kartviziti” haline gelen ilerici bir kendini ifade etme biçimidir. Sadece “uyumsuz” renkleri, dokuları ve nesnelerin şekillerini mükemmel bir şekilde birleştirir. Belki de bu yüzden bilgisayar dehaları, giyim ve mobilya tasarımcıları, stilistler ve film yıldızları evleri için böyle bir stil seçiyorlar..

avangard tarzda parlak banyo dekoru

Canlı avangard tasarım

güzel avangard tarzı mutfak

Koyu kırmızı avangart oda

avangard tarzda koridorun sıradışı tasarımı

Avangard bir odanın tasarımında beyaz ve açık yeşil kombinasyonu

Avangard bir iç mekanın özellikleri

Avangard tarzda “modern” kavramı biraz hipertrofiktir, geleceğe bakışla yeni bir gerçeklik anlayışıdır. Füzyon ve kitsch, loft ve fütürizm gibi tarzlarla ilişkili olduğu düşünülmektedir. Muhtemelen bu yüzden bazı yazarların iç mekanlarında çizgiyi çizmek ve fotoğrafta olduğu gibi hangi stilin net bir tanımını vermek zordur..

Avangarddan iç mekandaki her nesne şaşırtıcı. Ancak dekorasyon, mobilya ve aksesuarların başarılı bir kombinasyonu ile yaşamak ve yaratmak istediğiniz çok uyumlu bir iç mekan elde edilir..

avangard tarzında dairenin parlak dekoru

Avangard oturma odası

güzel avangard oturma odası tarzı

Odanın iç kısmında avangard

Avangard sanatçılar inanılmaz yaratıcı kurulumlar ve inanılmaz mimari tasarımlar sunuyor. Bu, bir zamanlar Eyfel Kulesi oldu, avangard bir iç mekanda da kullanılabilir. Tasarımcılar her on yılda bir, sadece zamana ayak uydurmakla kalmayıp çağın ilerisinde olan bu tarz için yeni fikirler sunarlar. Böyle “asi” ve abartılı bir üslup bile, karakteristik özelliklerini özetleyen bazı kanunlara tabidir. Bu, kötü tadı ve uygunsuz kombinasyonları önler..

Avangard iç mimarlar, bu tür bir kendini ifade etmenin yalnızca abartılı yaşam ortamları için uygun olmadığını savunuyor. Modern alışveriş ve ofis merkezlerinin geniş rekreasyon alanlarında, otel lobilerinde ve büyük şirketlerin resepsiyon alanlarında ziyaretçiler için yaratıcı mobilyalarla fotoğrafta olduğu gibi ilgi çekicidir..

avangard tarzda aydınlık yatak odası iç

Avangard tasarım

avangard tarzda sıradışı mutfak tasarımı

Avangard tarzda geniş, aydınlık oturma odası

parlak avangard banyo tasarımı

Mutfağın iç kısmında avangard tarz

Stil, rengin keskin kontrastları ve kullanımın uygun olduğu durumlarda formun beklenmedik kararı ile tanınır:

 • geometrik şekillerin tekrarı;
 • eşmerkezli daireler;
 • soyut çizim;
 • beklenmedik yüzey dokusu;
 • “bir şeyin eksik olduğu” çok fazla boş alan;
 • açık renkli ve parlak vurgular;
 • duvar, tavan ve zemin tasarımında standart olmayan renk seçimi;
 • şaşırtıcı şekle sahip birçok küçük nesne, ancak en büyük nesne tasarımda üstün olmalıdır.

Avangard stili geniş alanların iç kısmında somutlaştıran şeyden, her şey küçük bir daire için uygun değildir. Örneğin, kendiliğinden yayılan bir zemin ve beyaz duvarların kontrastına sahip parlak siyah bir tavan, zarif görünmesine rağmen odayı dikey olarak daraltır..

avangard tarzında alışılmadık bir mutfak tarzı

Avangard tarzda hafif oturma odası tasarımı

avangard tarzda güzel yatak odası dekorasyonu

Avangart yatak odası tasarımı

En popüler renk ikilileri:

 • yeşil ve sarı;
 • siyah ve beyaz;
 • çikolata ve gümüş;
 • Mavi ve kırmızı.

Benzer bir zıt “karşıtlık”, zıt düzlemler için renk seçiminde uygulanabilir. Farklı şekillerdeki mobilyaların imar için beklenmedik bir şekilde birleştirilmesine yönelik deneyler, fotoğraftaki gibi uygundur..

Avangard iç tasarım için fonksiyonel alanlar, çok seviyeli tavanlar, bölmeler ve podyum zeminleri ile sınırlandırılmıştır. Mobilyalar, bölmeler olmadan görünür sınırlar (camın arkasında gibi) olacak şekilde düzenlenmelidir. Cam bölmeler, tezgahlar ve raflar da memnuniyetle karşılanmaktadır. Tercihen – renkli cam ve plastik, metalik parlaklığa sahip şeffaf kumaşlardan yapılmış perdeler. Tasarım, her işlevsel alan için farklı bir renkte olması gereken orijinal aydınlatma çözümünü tamamlayacak..

avangard tarzda hafif tarz koridor

Avangard tarzda aydınlık banyo

avangard tarzda sıradışı apartman tasarımı

Avangart çikolatalı oda tasarımı

avangard tarzda güzel oturma odası iç

Avangard tarzda aydınlık oturma odası

Tesislerin dekorasyonu için uzman tavsiyeleri

Avangard tasarımlı bir oturma odası, hayal gücünüzü serbest bırakabileceğiniz bir alandır. Ancak, tam bir konseptin izlenmesi gerektiğini unutmayın – arka plan, kontrast, parlak vurgularla. Orijinal fikir, avangard lehine seçimi haklı çıkaracak şekilde görünür olmalıdır. Bütçe çözümünde, orijinal duvar kağıdına, yemek alanındaki plastik mobilyalara, parlak renkli yumuşak bir kanepeye ve sıra dışı aydınlatma armatürlerine odaklanmaya değer..

avangard tarzında koridorun sıradışı iç kısmı

Oturma odasının iç kısmında avangard tarz

avangard tarzda hafif oturma odası dekorasyonu

Avangard yatak odası tasarımı

Avangardın altındaki bir yatak odası için, alışılmadık bir şekil ve rengin temeli bir yatak ve bir gardıroptur. Örneğin, bir uyku uçağı (yatak yerine), büyük bir ortopedik şilte ve siyah çarşaflara sahip bir podyumdur. Yatağın önündeki ve tavandaki ayna karoları orijinal görünecek. Başlığın tasarımına ve gömme gardırobun parlak cephelerinin seçimine daha standart dışı yaklaşımlar. Küvetteki büyük bir palmiye ağacı veya bitki koleksiyonu olan bir raf veya siyah balıklı büyük bir akvaryum hayat katacaktır..

Mutfağın iç kısmındaki avangard, özellikle balkon alanının yeniden geliştirilmesinden ve eklenmesinden sonra da uygundur. Geleneksel bölgeleri dekore ederken standart dışı yaklaşımlar aramaya değer. Bazıları yüksek teknoloji ve çatı katı stillerinden ödünç alınabilir. Ankastre ev aletleri, dolap mobilyalarının güzel siyah cepheleri ve büyük krom kulplarla birlikte iyi görünüyor. Beklenmedik bir şekle sahip ince zarif bacaklardaki masa ve sandalyeler, ancak yumuşak koltuklarla rahat olmalılar. Tasarımcı yaratıcı çözümü tamamlayacak.

avangard tarzında koridorun parlak tasarımı

Avangard tarzda geniş, aydınlık oda

avangard tarzda güzel apartman tarzı

Avangard yatak odası

avangard tarzda sıradışı yatak odası dekorasyonu

Odanın iç kısmında avangard tarz

Bir çocuk odasının veya bir genç odasının iç kısmında avangard tarz mı? Neden olmasın? Yıldızlı gökyüzünün taklidi ile siyah tavan, hacimsel kurulumlar, dekoratif paneller, optik yanılsamalar içeren fotoğraf duvar kağıtları veya duvarları parçalayan film karakterleri. Alternatif çözümler arasında minder yerine orijinal duvar renkleri, süslü mobilyalar ve ev yapımı pelüş oyuncaklar sayılabilir..

Bir banyo için avangard tarz, örneğin siyah bir tuvalet ve lavabo artı cam küvet gibi olağandışı bir tesisat istediğinizde en kabul edilebilirdir. Köpekbalıkları, yunuslar veya mercan bahçeleri gibi 3 boyutlu desenli kaplama karoları ve kendiliğinden yayılan zemin seçiminde konukların önünde özgünlüğü sergileyebilirsiniz..

avangard tarzında koridorun parlak tasarımı

Çağdaş avangard tasarım

avangard tarzda parlak mutfak iç

Avangard tarzında odanın hafif tasarımı

Oturma odasındaki avangard iç tasarım, yaşam alanının genel uyumunu tamamlıyor. Abartılı bir dairenin tüm bu “tiyatrosunun” başlayabileceği “askıdan”. “Yükselen tavanlar” ve zeminde yürüdüklerinde yanan aydınlık panellerin seçiminde hayal gücünü göstermeye değer. Küçük alan – düşük orijinal bitirme maliyeti. Aynalı bir duvara yansıyan meşaleler veya Paris veya New York manzaralı panoramik duvar kağıtları şeklinde duvar aplikleri alabilirsiniz..

Bir dairenin avangard tasarımında değerli bir uygulama bulabilecek hayal gücünün sınırı yoktur. Önemli bir koşul, sahiplerin böyle bir ortamda rahat olmasıdır. Bu, bütünsel bir tasarım belirtisi olmayan geleneksel çözümlerden ve sıkıcı odalardan bıkmış olanlar için bir tarz..

Video: Avangard oda iç tasarımı

Avangard iç tasarım fikirlerinin 50 fotoğrafı:

avangard fotoğraf tarzında koridorun güzel tasarımı avangard tarzı resimde parlak yatak odası iç avangard resim tarzında parlak tarz daire avangard fotoğraf tarzında koridorun sıradışı dekoru avangard tarzı resimde parlak banyo iç avangard tarzda güzel oturma odası tarzı fotoğraf avangard tarzda hafif mutfak tasarımı fotoğraf avangard resim tarzında sıradışı mutfak dekoru avangard fotoğraf tarzında yatak odasının hafif dekoru avangard resim tarzında koridorun parlak tarzı avangard tarzda güzel banyo iç fotoğraf avangard resim tarzında koridorun sıradışı tasarımı avangard tarzda güzel daire tasarımı fotoğraf avangard tarzı resimde aydınlık oturma odası iç avangard tarzda sıradışı apartman dekoru fotoğraf avangard resim tarzında oturma odasının hafif tasarımı avangard fotoğraf tarzında sıradışı mutfak dekoru avangard fotoğraf tarzında koridorun aydınlık iç kısmı güzel yatak odası tarzı avangard resim avangard tarzı fotoğrafta sıradışı banyo iç hafif tarz mutfak avangard resim avangard resim tarzında koridorun güzel tasarımı avangard fotoğraf tarzında koridorun parlak dekoru avangard fotoğraf tarzında oturma odasının sıradışı tasarımı avangard resim tarzında hafif daire avangard tarzda parlak banyo dekoru fotoğraf avangard tarzı resimde güzel yatak odası iç avangard resim tarzında dairenin aydınlık iç mekanı avangard fotoğraf tarzında koridorun sıradışı tarzı avangard tarzda parlak banyo tasarımı fotoğraf güzel avangard oturma odası dekor resmi avangard fotoğraf tarzında güzel mutfak dekoru avangard resim tarzında koridorun parlak tarzı avangard fotoğraf tarzında yatak odasının hafif iç kısmı avangard fotoğraf tarzında alışılmadık bir mutfak tarzı avangard tarzı resimde parlak daire tasarımı avangard resim tarzında koridorun hafif dekoru avangard tarzda güzel yatak odası iç fotoğrafı avangard tarzda hafif mutfak dekoru fotoğraf avangard tarzda sıradışı oturma odası iç fotoğrafı avangard resim tarzında koridorun hafif dekoru avangard fotoğraf tarzında koridorun güzel tasarımı avangard tarzda parlak banyo içi fotoğraf avangard resim tarzında sıradışı yatak odası tasarımı avangard resim tarzında hafif tarz koridor avangard fotoğraf tarzında koridorun güzel dekoru avangard resim tarzında dairenin olağandışı iç mekanı avangard fotoğraf tarzında hafif mutfak avangard tarzda resimde canlı banyo tasarımı avangard tarzda güzel oturma odası dekoru fotoğraf

Previous Post
Imágenes en bajorrelieve en el interior del apartamento: ventajas, foto.
Next Post
Patchwork style in the interior: history of development, use in design, master class.