15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

3 boyutlu iç görselleştirmenin avantajları: fotoğraflar, ipuçları

Modern yöntemin iç mekanın üç boyutlu görselleştirilmesi için benzersiz potansiyeli, geleceğe bakmanıza ve tadilattan sonra bir daire veya ofisin nasıl görüneceğini görmenize olanak tanır. İç mekanın her bir unsurunu bir bilgisayar ekranında ayrıntılı olarak inceleyebilir ve duvarlar ve tavanlar için mükemmel kaplama malzemeleri rengini seçebilir, mobilya stiline karar verebilirsiniz..

3d görselleştirmenin ana avantajı gerçekçiliği, hacmi ve bir apartman veya ofisi dönüştürmek için farklı seçeneklerin denenmesi, sanki onarım ve inşaat işi zaten yapılmış gibi. Bu size kusursuz bir aydınlatma seçimi, ideal olarak uygun kaplama malzemelerinin satın alınması, mobilya setinin tüm detaylarının rahat bir şekilde düzenlenmesini garanti eder..

3D ev iç

odanın 3 boyutlu modeli

3 boyutlu koridor tasarımı

3D apartman projesi

3 boyutlu banyo tasarımı

Bir kır evinin 3 boyutlu modeli

3 boyutlu iç görselleştirme nedir?

Özünde, özel bir bilgisayar programı tarafından oluşturulan üç boyutlu bir modele dayalı üç boyutlu bir görüntüdür. Çevrimiçi bilgi işlem, etkileyici bir %100 gerçeklik etkisi elde etmeye yardımcı olur. Mekansal çözümün görünürlüğü, ergonomik odalar oluşturmanıza ve odaların her birinde çalışma ve dinlenme alanlarını kusursuz bir şekilde düşünmenize olanak tanır..

3 boyutlu oturma odası tasarımı

Dairenin 3 boyutlu modeli

Mutfağın 3 boyutlu görselleştirilmesi

Oda tasarımının 3 boyutlu modeli

3 boyutlu çocuk projesi

Mutfak tasarımının 3 boyutlu modeli

Servis yetenekleri

 1. Geniş bir veri tabanının yanı sıra, öğelerin her birini bitirmek için olası tüm renkleri ve malzemeleri gösteren bir 3D model kütüphanesi;
 2. Yapay veya doğal aydınlatmanın gerçekçiliği ve nesnelerin hacmi ve üzerlerine düşen gölgeleri dikkate alarak;
 3. Odanın tasarımını en küçük ayrıntıda düşünme yeteneği.
 4. Sınırsız iç görselleştirme yetenekleri, bir apartman dairesinde, ofiste veya evde büyük değişiklikler içeren hem kozmetik onarımları hem de karmaşık inşaat işlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır..
 5. Varlığın etkisi ile ortaya çıkan odanın görüntüsü, bir ofisin, özel evin veya apartmanın tüm odalarında gerçek bir sanal yürüyüş yapmanıza ve zamanla kusurları ortadan kaldırmanıza izin verecektir. Sonuç, modern güzellik ve zarafetin standardı olarak ideal bir dönüşüm projesi olacaktır..
 6. Uygulamadan sonra, güncellenmiş iç mekan, bir dairenin veya ofisin sahibini uzun yıllar özgünlükle memnun edecektir..
 7. Deneyimli tasarımcılar, mimarlar ve programcılardan oluşan bir ekip, bireysel bir yaklaşım sağlayacak ve her müşterinin isteklerini mümkün olduğunca dikkate alacaktır. Zengin iş deneyimi, profesyonellerin kusursuz görselleştirme yapmalarını ve yapı malzemelerinin seçimi konusunda iyi tavsiyeler vermelerini sağlayacaktır. En uygun mobilya ve ekipman sayısını bağımsız olarak hesaplayacak ve seçeceksiniz..

oturma odasının 3d render

Yatak odası iç 3D modeli

3 boyutlu banyo tasarımı

Dairenin 3 boyutlu modeli

3D daire iç

Mutfak iç 3D modeli

3 boyutlu görselleştirmeyi ne sağlar??

Görünürlük ve onarım planında uygulamadan önce ayarlama yapma olasılığı, iç mekan görselleştirmesinin ana avantajlarıdır. Odaların her birinde en uyumlu renk şemasını seçebilir ve işlevsel amacına uygun mobilya satın alabilirsiniz.. Modern yöntemin en önemli avantajlarını sıralayalım:

 • onarım başlamadan önce bile hesaplamaların ayrıntılı çalışması ve hataların ortadan kaldırılması;
 • kusursuz aydınlatma seçimi ve yüksek kaliteli aydınlatma tasarımı;
 • uygun mobilyaların, dekoratif elemanların ve ayrıca kaplama malzemelerinin dokusunun pazarlıklı satın alınması;
 • genel tarzın uyumlu kombinasyonu.

3 boyutlu görselleştirmenin yardımı, önerilen mobilya onarımı ve düzenlenmesi için farklı seçenekleri kendi gözlerinizle görmenize ve en güzel tasarımı seçmenize olanak tanır. Kusursuz bir onarım ve inşaat işleri projesi mücadelesinde yüksek kaliteli görselleştirme ana koz olacak.

3 boyutlu koridor projesi

3D tasarım

kreş 3D iç

Dairenin 3 boyutlu modeli

3 boyutlu ev tasarımı

Dairenin 3 boyutlu modeli

3 boyutlu iç görselleştirmenin iki boyutlu çizimlere göre avantajları

Fotoğraftan temel farkı, bir resmin yalnızca sınırlı bir alan parçasının düz bir görüntüsünü iletebilmesidir ve görselleştirme, bir evin, dairenin veya ofisin gelecekte nasıl dönüştürüleceğinin eksiksiz bir resmini verecektir. Farklı seçenekleri değerlendirebilir ve aşağıdaki gibi sorunlar için kusursuz bir çözüme sahip en iyi projeyi seçebilirsiniz:

 • her odanın aydınlatması ve tasarımı;
 • perde, korniş, stor perde veya panjur seçimi;
 • mobilya döşemesinin renginin zamanında düzeltilmesi;
 • duvar ve tavan kaplamalarının mükemmel seçimi.

3 boyutlu mutfak tasarımı

3 boyutlu mutfak projesi

3 boyutlu çocuk odası tasarımı

odanın 3 boyutlu modeli

3 boyutlu koridor projesi

3D mutfak modeli

Şekildeki düz bir görüntü, gelecekteki dönüşümlerin nüanslarını tam olarak görmenize ve farklı aydınlatma seçenekleri, duvar kağıdı renkleri ve mobilya stili ile denemeler yapmanıza izin vermiyorsa, 3B görselleştirme bu sorunlarla anında başa çıkabilir..

İç mekan görselleştirmede kullanılan modern teknolojilerin muazzam olanakları, size iyi düşünülmüş bir daire veya ofis düzeni, yenileme için pratik bir malzeme seçimi ve tüm işler tamamlandıktan sonra öngörülebilir bir sonuç gibi avantajlar sağlayacaktır. Her bir parçayı gerçek oranlarında değerlendirebilir ve genel stili planlarken bu boyutları göz önünde bulundurabilirsiniz..

Önemli bir gerçek: Profesyonellerden oluşan bir ekip, bir günlük bir sürede 3 boyutlu bir iç görselleştirme projesi geliştirecektir, ancak iki boyutlu bir resim oluşturmak çok daha fazla zaman alabilir..

3 boyutlu yatak odası projesi

Mimari 3d görselleştirme

odanın 3 boyutlu görselleştirilmesi

Oda tasarımının 3 boyutlu modeli

koridorun 3D iç

Oturma odası 3D modeli

bir dairenin 3 boyutlu tasarımı

Oturma odası iç 3D modeli

Yüksek kaliteli 3d işleme için ihtiyacınız olan şey?

Her şeyden önce, nesnelerin her biri hakkında eksiksiz bilgi içeren teknik bir görev hazırlamak gerekir: gerçek boyutu, stili, dokusu. Ayrıca, tesislerin yerleşimi, satın alınması planlanan kaplama malzemelerinin bir listesi, iç mekanda mobilya düzenlemesi için bir ön plan, aydınlatma cihazlarının düzeni hakkında belgelere ihtiyacınız olacak..

Müşteri, 3 boyutlu görselleştirme düzeninin stratejisi, detaylandırılması ve doldurulması için kişisel isteklerini bırakma hakkına sahiptir. Bir daire veya müstakil ev projesinin henüz geliştirme aşamasında olması durumunda, müşterinin tavsiyeleri doğrultusunda görselleştirme oluşturma süreci gerçekleştirilecektir..

3 boyutlu koridor tasarımı

Bir kır evinin 3 boyutlu modeli

3 boyutlu oda tasarımı

Odanın iç kısmının 3 boyutlu modeli

Banyonun 3 boyutlu görselleştirilmesi

3 boyutlu mutfak projesi

3d render maliyeti

Bir dairenin, ofisin veya özel evin 3 boyutlu görselleştirilmesi için bir yerleşim düzeni oluşturmak için her bir sipariş, geliştirilmekte olan alan temelinde düzenlenir. Özel bir evin yakınındaki bir odayı veya altyapıyı görselleştirmek için en basit seçenekler metrekare başına 200 ruble’den başlar..

3D oturma odası iç

Dairenin 3 boyutlu modeli

3d daire tasarımı

3 boyutlu yatak odası projesi

3 boyutlu koridor tasarımı

Yatak odasının 3 boyutlu modeli

Tam hizmet paketinin nihai maliyeti, görüntü ayarlama seçeneklerinin sayısı, kişisel ayarlamalar yapabilme yeteneği için 3D max programında model sipariş etme gibi faktörlerden etkilenebilir. Her sipariş, büyük miktarda iş ile en uygun indirimlerin sağlanmasıyla bireysel olarak değerlendirilir..

Video: 3B görselleştirme nedir ve kimin ihtiyacı var?

3D iç mekan örneklerinin 50 fotoğrafı:

3 boyutlu banyo tasarımı fotoğrafı 3d apartman tasarımı resmi Bir çocuğun resminin 3 boyutlu projesi Koridor fotoğrafının 3 boyutlu görselleştirilmesi 3 boyutlu mutfak iç resmi 3 boyutlu ev tasarımı fotoğrafı 3d oturma odası projesi photo 3 boyutlu oda tasarımı resmi 3d render yatak odası resmi 3d iç koridor fotoğrafı oda resminin 3d render 3 boyutlu banyo iç fotoğrafı 3 boyutlu fotoğraf koridoru tasarımı 3d oturma odası proje resmi 3 boyutlu koridor tasarım resmi 3 boyutlu mutfak iç fotoğrafı 3d daire tasarımı fotoğrafı Bir çocuğun resminin 3D render 3d yatak odası projesi resmi 3 boyutlu ev tasarımı fotoğrafı 3d ev projesi fotoğrafı Bir apartman resminin 3d render 3 boyutlu bebek fotoğrafı tasarımı 3d oturma odası iç fotoğrafı 3 boyutlu oda tasarımı resmi 3d yatak odası iç fotoğrafı 3 boyutlu koridor tasarım resmi 3d banyo projesi fotoğrafı 3d render mutfak resmi 3 boyutlu oturma odası tasarımı resmi 3 boyutlu ev tasarımı resmi 3d oda tasarımı fotoğrafı 3d yatak odası tasarımı resmi 3d apartman projesi fotoğrafı 3d render banyo resmi Koridor fotoğrafının 3 boyutlu görüntüsü 3d oda projesi fotoğrafı 3 boyutlu oturma odası iç resmi 3 boyutlu mutfak tasarım resmi 3d iç koridor resmi 3d yatak odası tasarımı fotoğrafı 3 boyutlu banyo tasarım resmi Bir kreş fotoğrafının 3 boyutlu iç kısmı 3 boyutlu oda tasarımı fotoğrafı 3d koridor tasarımı fotoğraf 3d mutfak projesi resmi bir oturma odası fotoğrafının 3d render 3 boyutlu ev tasarımı resmi 3d iç koridor resmi Bir bebek fotoğrafının 3 boyutlu görüntüsü

Previous Post
Elit mutfak tasarımı: stil özellikleri
Next Post
Do-it-yourself leather decor for bottles