15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

İç kısımdaki beyaz laminat: malzemeler, fotoğraflar

Beyaz bir klasiktir. Beyaz yüzeylerin çok kolay kirlendiğine ve sürekli bakıma ihtiyaç duyduğuna herkes alıştığından, iç mekandaki beyaz uzun zamandır bir zenginlik göstergesi olmuştur. Ancak bu, modern dünya için tamamen yanlıştır: artık pazar, herhangi bir renkte lekesiz yüzeylerle doludur. Şu anda, herkes iç mekanda beyaz bir zemini karşılayabilir..

mutfak tasarımında açık beyaz zemin

Beyaz zeminli oda

koridorun iç kısmında parlak beyaz zemin

Yatak odasının iç kısmında beyaz zemin

bir daire tarzında güzel beyaz zemin

Oturma odasının iç kısmında beyaz zemin

koridor tarzında parlak beyaz zemin

Beyaz zeminli güzel mutfak

yatak odası tasarımında açık beyaz zemin

Odanın iç kısmında beyaz zemin

oturma odasının iç kısmında güzel beyaz zemin

Beyaz zemin ile oda iç

Beyaz ne ile birleştirilir?

Tabii ki, diğerleriyle iyi giden klasik bir renk olarak. En iyi seçim, kontrast veya parlak renkler olacaktır, çünkü gölgeler beyaz bir arka plan üzerinde daha derin ve daha zengin görünecektir. Duvarların, tavanların ve yatay yüzeylerin renginde sütlü tonları kullanmak gelenekseldir, ancak koyu renkte mobilya seçmek daha iyidir: koyu mavi, mor, siyah, koyu gri, koyu yeşil, bordo, çikolata tonları ve koyu ahşap . İç mekana stil katmak için mobilyalara zengin bir zıt tonda aksesuarlar eklemeniz gerekir. Bitter çikolata veya siyah, kırmızı, beyaz, iç mekan için klasik kombinasyonlar olarak kabul edilir. İç mekanlar mavi, beyaz ve sarı veya kırmızı kombinasyonunda güzel görünür. Beyaz, mor ve pembe kombinasyonları sıradışı görünüyor. Beyaz, sarı ve koyu yeşil kullanıldığında da güzel bir iç mekan ortaya çıkacak: doğal renklerde yapılacak, evi uyum ve rahatlıkla dolduracak.

koridorun iç kısmında güzel beyaz zemin

İç mekanda parlak beyaz zemin

bir daire tarzında parlak beyaz zemin

Beyaz zeminli güzel oda tasarımı

oturma odası tasarımında açık beyaz zemin

Beyaz zemin ile oda iç

mutfağın iç kısmında güzel beyaz zemin

İç beyaz zemin

yatak odası tasarımında parlak beyaz zemin

Odanın iç kısmında beyaz zemin

koridor tarzında açık beyaz zemin

Beyaz zeminli yatak odası tasarımı

Beyaz zemin için malzeme

İç mekanda beyaz döşeme kullanmak cesur bir harekettir. Cesaret edenler için, çeşitli fiyatlarda geniş bir malzeme yelpazesi var..

  1. Kendinden yayılan zemin parlak ve mattır. Yüksek mukavemetli, dayanıklı ve pahalıdır. Böyle bir zemin kaplamasının kendi kendine yaratılması, bu nedenle uzmanları işe almanız gerekecek. Kuşkusuz avantaj, ona zarar vermenin neredeyse imkansız olmasıdır..
  2. Kaplama seçeneklerinden biri porselen taştır. Temizlemesi kolaydır, ancak bir dezavantajı vardır – kışın çok soğuktur. “Sıcak zemin” yapmıyorsanız, üstüne halı koymalısınız. Aynı zamanda, bir porselen taş zemin, evcil hayvanlar için ideal bir döşeme seçeneğidir: yün ve izler ondan kolayca çıkarılırken hayvanlar ona zarar veremez..
  3. Ortak bir bütçe döşeme seçeneği laminattır. Modern teknoloji sayesinde doğal ahşap altında bir çizim siparişi verebilir, ucuz ama güzel bir beyaz zemine sahip olabilirsiniz..
  4. En bütçe ve en basit seçenek muşamba olacaktır. Güzel ve zarif görünmesi için, kendiliğinden yayılan bir zemini taklit eden seçenekleri seçebilirsiniz. Odadaki alanı daha da genişletmek için kaplamaya uyması için muşamba kenarlarını süpürgeliklerin altına gizlemek daha iyidir..
  5. Mantar ve ahşap beyaz zeminler, maliyet ve dikkatli bakım ihtiyacı nedeniyle diğerlerinden daha az kullanılır. Bu tür zeminler en sıcak ve en çevre dostudur. Yapıları gereği kullanışlı bir özelliğe sahiptirler: Sık sık temizlik yapmak mümkün değilse üzerlerindeki toz neredeyse görünmezdir. Çocukların ayaklarının üşümemesi veya hastalanmaması önemli olduğundan ahşap ve mantar zeminler çocuk odası için harika bir çözüm olacaktır..

oturma odası tasarımında güzel beyaz zemin

Mutfağın iç kısmında beyaz zemin

mutfağın iç kısmında parlak beyaz zemin

Beyaz zemin ile oda iç

yatak odası tarzında açık beyaz zemin

Odanın tasarımında beyaz zemin

apartman tasarımında güzel beyaz zemin

Yatak odasının iç kısmında beyaz zemin

koridorun iç kısmında açık beyaz zemin

Beyaz zeminli oda tasarımı

koridor tarzında parlak beyaz zemin

Beyaz zeminli geniş oda tasarımı

Beyaz zeminin sırları

İç kısımdaki beyaz zemin alanı genişletiyor. Mutfağınızda beyaz ahşap bir zemin kullanırsanız, sadece iç mekanın önemli bir parçası olmakla kalmayacak, aynı zamanda temizlik hissi de yaratacaktır. Bunu takip etmek kolaydır: sadece nemli bir bezle silin.

Tüm daire için bir laminat seçmek de iyi bir çözümdür. Özellikleri açısından neredeyse ahşap kadar iyidir, ancak ilginç tasarım çözümleri seçebilirsiniz. Örneğin, bir oturma odası için beyaz bir parlak laminat kullanabilirsiniz: alanı genişletecek, nesnelerin yansıması nedeniyle hafif tavanlar gerçekte olduğundan daha yüksek görünecek ve genel olarak oda görsel olarak daha parlak olacaktır. . Mat döşeme seçenekleri mutfak için daha uygundur: üzerlerinde yağ damlaları ve lekeler daha az görünür. Kar beyazı bir mutfak için mat laminat, iç mekana harika bir katkı olacaktır..

dairenin iç kısmında güzel beyaz zemin

İç güzel beyaz zemin

oturma odasının iç kısmında parlak beyaz zemin

Beyaz zeminli geniş aydınlık oda

koridor tasarımında güzel beyaz zemin

İç beyaz zemin

mutfak tasarımında parlak beyaz zemin

Beyaz zeminli banyo

oturma odası tarzında açık beyaz zemin

Odanın iç kısmında beyaz zemin

yatak odasının iç kısmında güzel beyaz zemin

Beyaz zemin tasarımı

koridor tasarımında açık beyaz zemin

İç beyaz zemin

Banyonuzda benzersiz, özgün bir tasarım yaratmak istiyorsanız, parlak porselen karo döşeme deneyin. Beyaz zemininiz, alanı genişletip derinleştirirken dayanıklı, güvenilir olacaktır. Herhangi bir renkteki sıhhi tesisat armatürleri ile mükemmel bir şekilde birleştirileceği için karlı bir çözüm olacaktır. Tasarımın özgünlüğü için, aksine oynayabilirsiniz, bu tanıdığınız herkesi şaşırtacak.

İç kısımdaki beyaz laminat örneklerinin 50 fotoğrafı:

yatak odası tarzı resimde açık beyaz zemin mutfağın iç kısmındaki parlak beyaz zemin photo koridor fotoğrafının tasarımında güzel beyaz zemin oturma odası resminin tasarımında açık beyaz zemin koridor resmi tarzında parlak beyaz zemin dairenin iç kısmında güzel beyaz zemin photo apartman tasarımı resminde açık beyaz zemin koridorun iç kısmındaki parlak beyaz zemin photo mutfak tarzında güzel beyaz zemin photo koridor resmi tarzında güzel beyaz zemin yatak odası fotoğrafının tasarımında parlak beyaz zemin oturma odası resminin iç kısmında açık beyaz zemin oturma odasının tasarımında parlak beyaz zemin photo bir apartman resmi tarzında güzel beyaz zemin yatak odasının iç kısmındaki açık beyaz zemin photo mutfak tasarım resminde açık beyaz zemin koridor fotoğrafı tarzında açık beyaz zemin apartman resminin tasarımında parlak beyaz zemin mutfak resminin iç kısmında güzel beyaz zemin oturma odasının iç kısmındaki parlak beyaz zemin photo oturma odasının iç kısmındaki açık beyaz zemin photo yatak odası tasarım resminde güzel beyaz zemin koridor fotoğrafı tarzında parlak beyaz zemin mutfak resminin iç kısmındaki parlak beyaz zemin dairenin tasarımında açık beyaz zemin photo güzel beyaz zemin koridor tarzı resim koridor resminin tasarımında açık beyaz zemin oturma odasının iç kısmındaki güzel beyaz zemin photo bir apartman fotoğrafı tarzında parlak beyaz zemin koridor resminin tasarımında güzel beyaz zemin yatak odası fotoğraf tarzında açık beyaz zemin yatak odası tarzı resimde parlak beyaz zemin açık beyaz zemin koridor tarzı resim mutfak tasarım resminde parlak beyaz zemin koridorun iç kısmındaki güzel beyaz zemin photo mutfak tarzı resimde güzel beyaz zemin koridor resminin iç kısmında açık beyaz zemin koridor fotoğrafının tasarımında parlak beyaz zemin açık beyaz zemin tarzı oturma odası resmi yatak odası tasarım resminde açık beyaz zemin koridor fotoğrafı tarzında güzel beyaz zemin koridor resminin iç kısmındaki parlak beyaz zemin dairenin tasarımında parlak beyaz zemin photo mutfak tarzı resimde açık beyaz zemin mutfak tasarım resminde güzel beyaz zemin koridor fotoğrafının tasarımında açık beyaz zemin apartman resmi tarzında parlak beyaz zemin yatak odasının iç kısmındaki güzel beyaz zemin photo bir apartman resmi tarzında açık beyaz zemin mutfak tasarımında parlak beyaz zemin photo

Previous Post
DIY oda dekoru: fikirler, fotoğraflar
Next Post
Room design: what to look for