15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Ev ve iç mekan için yaşam tüyoları

Yaşam tüyoları, yaşamı iyileştirmek ve basitleştirmek için gereklidir. Buna benzer birçok ipucu var. Bazıları iç mekana veya eve uygulanabilir. Bu biraz özgünlük ve rahatlık katacaktır. Kendi yaşamınızda hangi yararlı şeyleri benimseyebileceğinizi ve uygulayabileceğinizi bulmanız gerekir..

DIY elektrik teli dekorasyonu

Açık telin orijinal dekorasyonu

Ev için faydalı yaşam tüyoları

Aşağıda açıklanan öneriler günlük yaşamda gerçek yardımcılar olacaktır. Sıradan şeyler çok özgün ve kullanışlı bir şekilde kullanılabilir. Ev için yapılan yaşam tüyoları arasında şunlar sayılabilir:

 1. Bir çekiciye küçük bir mıknatıs bağlarsanız, çiviler her zaman yakın olacaktır..

  Tırnakları kaybetmemek için hayat hackini onarın

  Çekiç kolu mıknatısı

 2. Birkaç sıradan şişe alıp suyla doldurmak, iç mekan bitkileri için mükemmel bir sulama sistemi organize edecek..

  İç mekan bitkilerini sulamak için bir şişeden hayat kesmek

  Suyun çok hızlı akmaması için boyun bir bezle sarılmalıdır.

 3. İşlemi kolaylaştırmak için bir şeyler boyamanız gerekiyorsa, fırçanın üzerine normal bir plastik kaptan bir kapak koyun. Bu, elleri boya sıçramalarından korumaya yardımcı olur..

  Bir boya fırçası üzerinde fincan kapağı

  Parmakların artık temiz kalacak

 4. Et maşası narenciye meyvelerini sıkmayı çok daha kolaylaştırabilir.

  Limon suyu sıkmak için hayat tüyosu

  Et maşası, yakınlarda narenciye sıkacağı olmadığında yardımcı olur

 5. Alüminyum kutu anahtarları eşyaları saklamak için kullanılabilir. Üst delik ile ürün bir askı üzerine sabitlenir, ikinci askılar alt kısma vidalanır. Bu, küçük bir dolapta bile depolama seçeneklerini genişletecektir..

  Kendin Yap gardırop hayat hilesi

  Alüminyum kutulardan anahtarlardan oluşan saklama sistemi

 6. Kot pantolonların rahat ve verimli bir şekilde saklanması için duş kancaları uygundur. Daha fazla alan açarak yerden tasarruf sağlarlar, eşyaları düzgünce yerleştirirler.

  Kot askısı olarak duş askıları

  Kot Kancaları

 7. Evde artık kullanılmayan eski bir tenis raketiniz varsa, küçük mücevherleri saklamak için ondan orijinal bir organizatör yapabilirsiniz..

  Eski bir tenis raketinden kendin yap organizatörü

  tenis raketi organizatörü

 8. Havuz için özel köpük kütükler bulunmaktadır. Onları garajın duvarlarına bağlarsanız, bu, araca kazara, hoş olmayan bir şekilde zarar gelmesini önleyecektir..

  Garajda açılırken araba kapısı koruması

  Kapı sigortası

 9. Birçoğu için telleri, çelenkleri çözmek gerçek bir sorun haline gelir. Bunları askıda saklarsanız, ürünlerin normal görünümünü geri yüklemek için çok fazla zaman kaybetmemenizi sağlayacak karışıklığı önleyebilirsiniz..

  Bir Noel ağacı çelenkini bir oluklu mukavva parçası üzerinde saklamak

  Garland bir karton parçasının etrafına sarılabilir.

 10. Plastik poşetleri saklayacak bir yer yoksa, mendillerden karton kutulara yerleştirilmesi tavsiye edilir..

  Torbaları eski mendil kutularında saklamak

  Paketleri saklamanın uygun yolu

 11. Birçok evcil hayvan kürklerini her yere bırakır. Halı veya halı üzerinde ondan kurtulmak oldukça zordur. Etkili bir sonuç için çok zaman harcamanız gerekir. Pencere sıyırıcısı, yün işlemek için harikadır.

  Oturma odanızın halısını cam kazıyıcı ile temizleyin

  Kauçuk sıyırıcı, halının yüzeyindeki yünü mükemmel şekilde alır

 12. Halı zeminde sürekli kayıyorsa lateks dolgu macunu kullanın..

  Salonda halının kaymasını önleyen hayat tüyosu

  Birkaç hızlı kuruyan inşaat lateksi şeridi ve halı artık kaymaz

Hayat kesmek, yalnızca günlük problemlerle başa çıkmaya yardımcı olmaz. Ayrıca ev geliştirmeyi hedefliyorlar. Pahalı mobilya satın almak mümkün değilse evinize özgünlük katacak faydalı ipuçları kullanmalısınız. dizainexpert.ru.

 • Standart bebek yatağını eski bir masa ile değiştirebilirsiniz. Baş aşağı çevrilir ve uygun bir şilte ile tamamlanır. Uyuma yeri oldukça orijinal olacak. Bacakların çıkarılması gerekmez. Onlara bir gölgelik takmaya değer. Harika ve benzersiz bir yatak yapın.
 • Eski biberonlarınız varsa, onları atmak zorunda değilsiniz. Onları hoş renklere boyayabilir ve onlardan vazo yapabilirsiniz. Küçük eşyaları saklamak için de uygundur.
 • Zaten bitmiş parfüm şişeleri, yapay çiçekler için küçük bir vazoya dönüştürülebilir. Banyo içini mükemmel şekilde tamamlar.
 • Diş fırçaları için özel bir tutucu yoksa normal mandallara yönelmelisiniz. Hijyen ürünlerini orijinal ve verimli bir şekilde saklamanızı sağlarlar..
 • Eski bir oyun parkı kolayca rahat bir masaya dönüştürülebilir. Uygun bir tezgah ile tamamlamanız gerekecektir. Arenaya vidalanır ve masayı kullanabilirsiniz.

Gereksiz cam şişelerden orijinal vazolar

Hemen hemen her eski şişe dekoratif vazolara dönüştürülebilir.

Ev yapımı diş fırçası kolye

Plastik kapaklardan yapılmış diş fırçası kolyeleri

Bu yöntemler kesinlikle hayatı kolaylaştırmaya, paradan tasarruf etmeye ve evinize benzersizlik katmaya yardımcı olacaktır..

Ev için yaşam tüyoları: gardırop

Bazen dolaba sığamayacak kadar çok şey vardır. Bu nedenle, görünümleri acı çekiyor. Sadece uygunsuz. Depolama ve giyilebilirliği iyileştirmek için bazı yararlı ipuçları vardır. Gardırop için hayat tüyoları tabloya yansıdı.

Yardımcı ipuçları Açıklama
Kokteyl samanı kullanma Bu çözüm, zincir dolaşmasını önlemeye yardımcı olacaktır. Bu, özellikle mücevherler bir geziye çıkarıldığında geçerlidir. Bir pipet aynı anda birkaç zincir için uygundur.
uygulama golf Kot pantolonların bir akordeon haline gelmesini önlemek için uygundurlar. Bu yöntemin yalnızca ayakkabılarınızı çıkarmayı düşünmüyorsanız önerildiğini unutmamak önemlidir. Aksi takdirde, böyle bir karar herkes tarafından fark edilir hale gelecektir..
Şeylerin dönüşümü Küçük bir kız kardeşin ceketine ihtiyacınız olacak. Kolları senin için kısa olacak. Biraz ayarlanmaları gerekiyor. Ürünün kıvrımları, genişliği katlanmış kısımlara denk gelen örgü ve kumaş ile dekore edilmiştir. Çok özgün ve ilginç bir seçenek olduğu ortaya çıkacak..

Zincir depolama için kokteyl tüpü

Zincirin dolaşmasını önlemek için bir borudan geçirin.

Kot pantolonu botlara sokmak için hayat tüyosu

Dar kot pantolonlar da botların içine tıkıştırılabilir.

Kadın çantalarını saklamak için hayat hilesi

Çantaları saklamak için fikir

Dişlileri sabitlemek için şeffaf oje kullanın

Bazen bir vidayı sabitlemek gerekli hale gelir. Bu genellikle güneş gözlükleri için gereklidir. Düzenli bir şeffaf verniğe ihtiyacınız olacak. İstenilen vidayı yağlar. Oje kuruyunca gözlük kullanabilirsin.

Küçük vidalar için sabitleyici olarak oje

Dişliler artık kaybolmayacak

Yırtma düğmesi sorununu çözmek için şeffaf oje

Şeffaf vernik, yalnızca vidalarla değil, durumlarda da yardımcı olur. Düğmeyi tutan iplik zayıflamaya başlar. Bu, en uygunsuz anda bir düğmenin kaybolmasına neden olabilir. Bu nedenle yakınlarda iplik ve iğne yoksa vernik kullanmalısınız. Zayıflamış bir ipliğe uygulanır ve kurumasını bekleyin..

Düğme ipliklerini sabitlemek için renksiz vernik kullanma

Renksiz vernik iplikleri bir arada tutacaktır.

kapı elastik

Kapı sürekli kendi kendine açılıyor veya kapanıyorsa basit lastik bant yöntemini kullanmanızı öneririz. Herhangi birini kullanabilirsiniz. Kapının her iki yanındaki tutamağa takılır, mandal bölgesinde çapraz geçiş oluşturacak şekilde ters çevrilir..

Ev için hayat kesmek - kapı mandalı kilidi olarak elastik bir bant

Elastik mandalı tutacaktır

Ayna çıtaları

Çerçevelerle çerçevelenmiş devasa aynalar, hatırı sayılır ağırlıklarıyla dikkat çekiyor. Sabitlerken kilit bağlantılı ahşap çıtaların kullanılması tavsiye edilir..

Eğimli raylar kullanarak aynayı duvara sabitleme

Ağır nesneler için basit ve güvenli bağlantı sistemi

Seramik karo

Onarım çalışmaları sırasında veya sıhhi tesisat kurarken seramik karolar zarar görebilir. Tüm tasarımı tamamen değiştirmek çok zaman alıcı ve pahalıdır. Hasarlı öğeyi çıkarmak çok daha kolaydır. Bunu yapmak için, bitişik karoya bant yapıştırılır. Dikkatlice ve yavaşça istenen eleman delinir ve çıkarılır. Bu, kusurdan kurtulacak ve ürünlerin geri kalanına zarar vermeyecektir..

Seramik karoları delerken elektrik bandı kullanmak

Ayrıca, karoları delmeden önce bant veya maskeleme bandı yapıştırılır, böylece matkap daha az kayar ve delik eşit kenarlarla çıkar.

Çiçek saksıları

Kullanmayı planlamadığınız saksılar kaldıysa, onlar için başka kullanımlar bulabilirsiniz. Harika tabak kapakları yaparlar. Kullanışlı ve pratik.

İç mekan bitkileri için gereksiz saksılardan kendin yap oyuncaklar

Saksılardan eğlenceli oyuncaklar

Odanın içini dekore etmek için tencerelerden yapılmış oyuncak ev

İç dekor için peri evi

Yaşam tüyoları, hayatı biraz daha kolay ve rahat hale getirmek için gereklidir. Atılması planlanan doğaçlama araçlar, faydalı yardımcılara dönüşür..

Video: Eviniz için 100 hayat tüyosu

Fotoğraf: 50 daha faydalı fikir

DIY kaymaz halı köşeleri Eski sürahilerden çatal bıçak takımı İngiliz anahtarı şişe açacağı Eski çatallardan kendin yap askıları Kırtasiye pimlerinden kordonlar için tutucular Narenciye dilimleri şeklinde kendin yap orijinal bardak altlıkları DIY hamak sandalye Makarna saklamak için hayat kesmek Koridorun duvarında ayakkabı saklamak için hayat kesmek Çay içmek için kendin yap özlü masa Bir boya kutusu için hayat kesmek Kadın botlarını saklamak için hayat hilesi Ev Aletleri Çatal Etiket Spor ayakkabılarının galoşlarda saklanması Tenis Raketi Takı Depolama Kolye Saç kurutma makinesini saklamak için eski kaplar PVC borudan yapılmış ev tipi saç kurutma makinesi standı Dolapta mandallı kadın botları Eski dergilerden döşemeli sandalye Ahşabı kendi ellerinizle kesen orijinal sehpa Bir fındık vazosunun orijinal dekoru DIY saksı kolye DIY tel ve çivi dünya haritası Orijinal olarak dekore edilmiş ayakkabılarla iç dekorasyon Eski valizlerle oturma odasında duvar dekoru Deniz teması tarzında kendin yap saatleri Çocuk odasında dalgaların karaya attığı odun askısı DIY şifoniyer boyama Saksıları boyamanın orijinal bir yolu Sıcak Bir Ampulü Bükmek İçin Eski Tenis Topu Kazıyıcı sünger tutucu kendin yap askı DIY cam şişe dekoru DIY saksı bebek Saksı sahipleri için depolama alanı Eşarpları mandallarda saklamak Eski tırmıklardan şarap kadehleri ​​için süspansiyon Ütü masası askısı Diş fırçası tutucular Eski DVD'lerden güzel lamba Anaokulunda küçük eşyaların saklanması Cam kavanozlardan dekoratif şamdanlar Eski şişelerden ev yapımı vazolarla iç dekorasyon Dolap kapısında küçük şeyler saklamak Tuvalet sabunu için sakızdan hayat kesmek İç dekorasyon için iplik ve çivilerden süslemeler Yatak odası aynası için dal çerçevesi PVC boru ayna çerçevesi Çatı katı tarzında iç dekorasyon için sıhhi tesisat borularından dekor Eşyaları plastik sepetlerde saklamak

Previous Post
Mutfak için bar masaları: kendiniz nasıl yapacağınız türleri
Next Post
Gray curtains in the interior: the secrets of giving unobtrusive wealth and respectability