15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Yatak odasındaki yatakta yatak örtüsü, yeni eşyalar ve fotoğraf fikirleri

Yatak örtüsü seçimi

Modern dekorda bir yatak odası için bir şal olması o kadar önemli değil, lüks yaratmak için güzel yatak takımlarına ihtiyacınız var. Güzel bir iç mekanın yaratılmasına akıllıca yaklaşılmalı ve yatak iç mekana güzel bir şekilde uymalıdır. Düzgünlük yaratacak ve onu güzelce dolduracak doğru yatak örtüsünü seçebilmeniz gerekir. Bir fotoğraf için nevresim seçimi bir yatak örtüsü ile sınırlı olmamalıdır. Seçim kolay olmayacak ve en iyi seçenek siparişe göre dikmek olacaktır ve kumaş seçimine, kalitesine, renklerine kesinlikle dikkat etmelisiniz. Böyle sorumlu bir seçim yaparken tasarım çalışması her zaman çok faydalıdır. Ev, dekor eklemek için doğru şeyle rahat, lüks görünecek. Çelik bir oda için bu dekor ürünlerini kendiniz seçmek zorsa üzülmeyin. Yatakhanede güzelce dekore edilmiş dekor, tam ve derin bir uykunun anahtarıdır..çok yorgan

Yatak örtülerinin renk uyumu

Herhangi bir karar doğru olacaktır. İşleme rengi, mobilya, aksesuarlar, iç tekstillerin geri kalanı yatak örtüsü seçiminde bir rehber görevi görebilir..

Yatak odası öğelerinin iyi bir karışımını oluşturmanın bazı yolları:

  • cellanın rengine bir vurgu bırakın. Yatak odası dekorasyonunun gölgesine göre yatak örtüsünün rengini seçin. Bej rengi kullanan bir beyaz örtü, açık kahverengi tonlu bir yatak odasında gayet iyi duracaktır. Bir yatak odasını mavi-yeşil renklerde dekore ederken mavi, yeşil, mavi, turkuaz ve diğer tonlar uygundur. Yatak odasının gölgelerinin ve baskın nesnelerinin ortalamasını alma seçeneği de uygundur..
  • duvarların rengine vurgu yapın. Duvar renklerini yatak örtüsü ile birleştirmek evde ilginç bir görünüm yaratacaktır. Duvarların ve şalların renklerinin tam olarak tekrarlanmasına izin verilmemesi tavsiye edilir. Celle’de bir farkın varlığı iyi gider ve onu daha ilginç hale getirir. Mavi duvar kağıdı, bir desen veya süs eklenmesiyle bir kombinasyon oluşturacaktır. Çizim seçeneğini hariç tutmadan, yatağın rengine daha yakın düz bir duvar için bir kapak seçmek daha iyidir. Nakışlar, dekorasyon için aplikler iyi görünüyor.
  • mobilyaların rengine vurgu yapın. Ahşap veya döşemeli mobilyalar için renk için bir kapak seçin. Kombinasyon tam burada, bu da odaya hoş bir görünüm kazandıracak..

mi-jenny-george-designs-rainer-yatak takımıYatak odasında battaniye ve fotoğrafın önerilerine göre seçimi. Tekstil seçimi, aydınlık bir odanın dinlenme odasının dekorasyonunun renginden, sıcak bir örtüden etkilenir. Küçük boyutlardaki yatak odasına farklı renkteki tahtalar getirilir, duvarlara, mobilya parçalarına iyi otururlar. Görünüm, iç mekanın bir unsuruna tek bir yerde düşerse, yatak odası görsel olarak sığ görünecektir. Turuncu, kırmızı renkli duvarların varlığında fotoğrafın yatağındaki kapağın küçük göründüğünü belirtmekte fayda var. Duvarların alacalı tonları, tek renkli tekstilleri ve sağduyulu olanları tercih etme kararına neden olur – süslemelere ve çizimlere parlaklık katar. Benzersiz bir görünüm, yeni tonların oynamasının zarar görmeyeceği 2 taraflı örnekler oluşturmaya yardımcı olacaktır. Bulanık kumaşlar, zengin tonlarda sıcaklık, hafiflik, şallar yaratmak için birleşecek.

Bir oda için fabrikada seçimi Parlak renklerde, fırfırlarda, fırfırlarda dantel bir kurdele örtüsü alırsanız bir daire daha iyi görünecektir. Perdeler, örtüler odadaki tekstillerle birleştirilerek özel bir görünüm kazandırılmalıdır..

lüks-kapitone-yatak örtüleri

Kalın bir kumaş, yatak çarşaflarının ihmalini ortadan kaldırmaya yardımcı olacak ve düzgünlük yaratacaktır. Malzemeye bağlı olarak ince yazlık nevresimler veya kalın kışlık nevresimler arasından seçim yapabilirsiniz..

Daha iyi olan battaniye malzemeleri?

Sentetik veya pamuklu şal kumaşlar sıcak mevsimler için iyidir. Yatak odasındaki yatakta kapitone Türk pamuğu seçeneği mükemmeldir. Kışın bir polyester veya yün battaniye işe yarayacaktır. Bir Türk üreticinin tekstil ürünleri uzun süredir piyasada..

Çift kişilik yatak örtüsü Çift kişilik yatak fotoğrafı için örtüler danteller, fırfırlar ile süslenebilir. Ana şey aşırıya kaçmamak ve yatak odasındaki çift kişilik yatakta aynı tarzda tekstiller yaratmaktır, böylece yatakhane uygun bir ışıkta görünecektir. Kendi ellerinizle yapılan pelerinler için güzel doğal kumaşlar harika bir dekorasyon olacak.

Lüks-ÇarşafKahverengi bir gölge en iyi seçenektir, başka bir fikir yoksa, bu renk her zaman kazanır, iç mekana iyi uyum sağlayabilir. Huzuru renklendirmek, iyi dinlenmeyi teşvik etmek. Tasarım çalışması aynı zamanda bir çift kişilik yatak için iyi bir seçenektir, evde her şey karlı görünecek, asıl mesele bu fikri apartman dairenizde uygulamaktır..

Giriş holü dekorasyonunda tarz yaratacak perde seçimi

Tasarımcıların tavsiyelerine göre perdeler renkle uyumlu olmalı, bu da çok fazla güvenilmesine gerek yok. Çizim, renklendirme, eşleşmesi gerekmez, kalın, ipek, saten perdeleri seçmemek daha iyidir. Çift kişilik battaniye için sert pamuklu malzemelerden, suni kürkten yapılmış doğal bir battaniye almanız gerekir. Yatak odasında tek bir battaniyeyi hafif bir pelerinle örtün, aksesuarlarla ve dekor yaratmanın diğer unsurlarıyla süsleyin.

Keaton-Coverlet-Set-MP13-6Ana şey, dekoru yaparken, giriş holünün içi dinlenmek için önemli bir rol oynamaz, ancak konforu, ocağın sıcaklığını yaratmak önemlidir. Yatak özelliklerine ve tam olarak doğru seçimlerine ulaşmaya yardımcı olacaktır. Malzemenin rengi ve dokusu ona özel bir gölge verir. Kendi elinizle benzersiz bir battaniye yapabilirsiniz, dekorasyonun özgünlüğü için, kendi ellerinizle yatakta tercihlerinize ve zevkinize göre panolar bulamazsınız. Battaniye için suni kürk alın ve yün halıya ek olarak evde rahatlık sağlanır. Saten için goblen fabrikada, ipek yatak takımları modern daireler için uygundur.

Eski tarz “Provence”, “Vintage”, fırfırlı parlak bir şekilde boyanmış battaniyeler olabilir. Hafiflik, yücelik – tüm bunlar bu tarzla ilgili. Üreticilerin battaniye-yatak örtüsünün karışık modeli, örtmek için iyidir. Bir yatak odasında kendi elinizle bir fotoğrafın yatağı gibi şeyler dikkatli seçilmeli, uyurken teniniz rahat hissetmeli. Kuruluşlar bir kalite sertifikası sağlayacak, hipoalerjenik ürünler alerjisi olanların satın alınmasını engellemeyecek. Bu fırsatı kaçırmamalı ve her şeyi dikkatlice kontrol etmelisiniz, her aile üyesinin sağlığı buna bağlıdır..josefin

Bir ekosenin kendi kendine terziliği

Kendi elinizle bir battaniye dikmek için farklı renk ücretleri, renkler, renkler alın. Kumaşı önceden yıkayın, ütüyle düzeltin. Dikim işlemi kumaşın 2 cm mesafe bırakılarak eşit karelere bölünmesinden oluşur. Yastıklar, sandalye örtüleri, sandalyeler bu şekilde kendi elleriyle dikilir. Vuruş, eyer dikişli bir astar için iyi bir malzemedir.

Çocuk yatak odası için örtü

Battaniye, yatağın kirlenmesine izin vermeyen çöp, evcil hayvan tüyü girişinden yatağın dekorasyon ve koruma işlevi görür. Psikologlara göre, bir çocuk için bir yatakta şal, uyku ve uyanıklık dönemlerinde farklı şekillerde ilişkilidir. Bir çocukta bağımsızlık, yatağını yaparken, neyi öğretirken, çocuk bağımsız kararlar ve eylemlerde bulunmak için hızlı ve hızlı bir şekilde gelişir. Bebek karyolası fotoğrafları için ekose, yatağı bakımlı, düzenli hale getirecektir. Bir beşik satın almak için yüksek kaliteli bir battaniyeye, dayanıklı, iyi üretime ihtiyacınız var.Akıllı-Tasarım-Caleb-4-Parça-Yorgan-Set-ID10-174

Mağazada bir bebek yatağı için ev yapımı ürünler satın almayı teklif ediyorlar:

  • Kapitone pelerinler, çizgi film çizimleri, masal karakterleri;
  • rahatlamak için kürkten yatak odasına şallar;
  • Tek tip gölgeler, her yaş için hafif;
  • Keten ve saten ürünler.

Karar, çocuğun uykusunun eksiksizliğinin bağlı olacağı bebeğin ebeveynlerine bağlıdır. Neşe katmak için renkli, parlak tekstiller satın almaya değer. Anne sevgisi harika ürünler yapabilir, pelerin dikebilir, orijinal hale getirebilir, çocuğuna bakabilir. Herkese çocuğa özel bir özen göstermelerini ve odada kendi elleriyle bir şal yapmalarını, ruhunu sürecin içine sokmasını tavsiye ediyoruz. Elbette çocuktan minnet duyulacak ve böyle bir yatakta mutlu bir şekilde yatacaktır..G074-001

İtalyan fabrikada ve iç mekan kazancının tezahüründeki ana farklılıkları

Güzellik, şık bir hücreye özel bir görünüm kazandırmak için İtalyan üreticiler, bir odaya özel şıklık, parlaklık, yatak fotoğrafına bir battaniye çekebiliyorlar. Malzemeler doğallarından alınır ve güzelliği tam anlamıyla şaşırtacak, evde zengin bir görünüm etkisi yaratacaktır. Kılıf yüzeyinin parlaklığı imalata şıklık katacaktır.Özellikle jakarlı pelerin odaya mükemmel bir görünüm kazandırarak kendine has bir hava katacaktır. Böyle bir ürünü fark etmemenin ve satın almanın imkansız olması, hücrede benzersizlik ve hoş bir görünüm kazandırmak. Misafirler, göstermek zorunda kalırlarsa, böyle bir yurt görmekten memnun olacaklardır. Yatak örtüsü olarak harika bir şeye sahip olmak ne kadar uygun. Herkes o girişte gördüklerine çok sevinecek ve aynı odaların dekorasyonuyla da aynı olmasını isteyecektir..G022-001

Battaniye için renk seçimi

Kumaş, renklendirme ve çizim dikkate alınarak ev sahiplerinin zevklerine göre seçilir. Perde ve battaniye kombinasyonuna bakarsanız, renkler arasında bir bağlantı seçmek iyi bir çözüm olacaktır ve bu en iyi seçenek olacaktır. Bej, beyaz veya krem ​​ile parlak renkler harika görünüyor.

Yatak odasında yatakta yatak örtüsü 42 fotoğraf:

Previous Post
Klasik yatak odası tasarımı – avantajlar ve özellikler
Next Post
Pourquoi avez-vous besoin de faire de l’artisanat pour l’intérieur de vos propres mains