15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Dekoratif aydınlatma, iç mekanın en önemli özelliği olabilir.

Bir dairenin içini daha parlak ve daha etkili hale getirmenin birçok yolu vardır. Dekoratif duvar ve tavan dekorasyonu, nişler ve şömineler vb. Ancak daha yakından incelendiğinde, bazen iç mekanın dekoratif bileşenlerini kendiniz dekore edebileceğiniz ortaya çıkıyor. Ve dairelerin iç kısımlarındaki LED’ler bu konuda çok yardımcı oluyor. Bu yöntem giderek daha fazla popülerlik kazanıyor ve geleneksel geleneksel aydınlatmanın yerini alıyor..

orijinal led iç aydınlatma fikri

Banyoya küçük avizeler asılabilir

renkli dekor aydınlatma seçeneği

Dekoratif aydınlatma her yere kurulabilir

güzel led arka ışık tasarımı fikri

Dekoratif aydınlatma ile yatağı aydınlatma seçeneği

Tasarımcılar, evlerin ve dairelerin içini dekore etmek için uzun süredir LED aydınlatma kullanımını tercih ediyor. Son zamanlarda varlıklı aileler, yüksek maliyeti nedeniyle LED iç aydınlatmayı karşılayabildiyse, günümüzde durum hızla ve önemli bir şekilde değişiyor. Ve iç mekandaki dekoratif aydınlatmanın etkinliği önemli ölçüde değişti. Bu, LED aydınlatmanın her yerde kullanılmasına izin verir. Mutfakta, koridorda, çocuk odasında.

LED’lerin çeşitli ve zengin tonlarının varlığı, ışıklı odaların imar edilmesi için kullanılmalarına izin verir. Yumuşak ve rahat aydınlatma, hem çocuk odasında hem de evin diğer odalarında rahat, sakin ve keyifli bir atmosfer sağlamaya yardımcı olur. Ve LED şeritlerin esnekliği sayesinde herhangi bir tasarım projesini ve hayal gücünü hayata geçirmek zor olmayacak..

parlak iç aydınlatma seçeneği

Dekoratif aydınlatma, modern tasarımda özellikle güzeldir

güzel led dekor aydınlatma seçeneği

Arka ışık, iç mekanın rengine uyacak şekilde seçilmelidir.

LED şerit, ışığı ileten yapılar ve nesneler üzerinde en etkileyici görünüyor. Odaya büyüleyici bir ambiyans vererek sıra dışı şekiller oluşturmanıza olanak tanır. Binanın iç kısmında LED aydınlatmanın kullanılması, odadaki sıradan eşyalara ve nesnelere yeni bir görünüm kazandırıyor. Bu sayede atmosfer eşsiz, şaşırtıcı ve eşsiz hale gelir..

parlak arkadan aydınlatmalı tasarım fikri

Basamaklar dekoratif aydınlatma ile donatılabilir

orijinal tasarım aydınlatmasının varyantı

LED plakalar tavana monte edilebilir

renkli led iç aydınlatma fikri

Arka ışık odanın köşelerinde çok güzel görünecek.

Benzersizliği, sınırsız bir uygulama yelpazesi olasılığı ile açıklanmaktadır. LED şeridin popülaritesinde kullanım kolaylığı, esneklik, düşük ağırlık küçük bir öneme sahip değildir..

Evin iç kısmında LED arka ışık kullanmanın çeşitleri:

 1. LED tavan aydınlatması;
 2. LED ayna aydınlatması;
 3. Kornişler ve perdeler için LED aydınlatma;
 4. merdiven ve basamakların aydınlatılması;
 5. fotoğraf ve resimler için çerçevelerin aydınlatılması.

Kural olarak, bir LED şeridi monte etmek için en iyi yer, iç öğelerdeki girintiler ve nişlerdir. Görünmez olacakları şekilde konumlandırılmışlardır ve göze batmayan bir parıltı gizem ve sihir verir. Işık ışığına ihtiyaç duyulan yerlerde led aydınlatma kullanmak oldukça uygundur. Örneğin, bir merdivende, LED şeritler basamakları aydınlatmaya, rahatlığı artırmaya yardımcı olacak ve aynı zamanda merdivenin kendisi de güzel bir şekilde aydınlatılacaktır..

Yüksek teknoloji ve minimalist tarzda dekore edilmiş odaların iç mekanlarında LED arka aydınlatmanın kullanılması şarttır..

parlak dekor aydınlatma seçeneği

Genellikle dekoratif aydınlatma gergi tavan ile yapılır.

orijinal led arka ışık tasarımı fikri

Bazı mutfak mobilyalarında yerleşik küçük lambalar bulunur.

Fotoğraf çerçevelerinin ve resimlerin LED arka aydınlatması

Bir mağazadan arkadan aydınlatmalı fotoğraf çerçeveleri satın almak bazen pahalı olabilir. Ya da istediğiniz çerçeveyi elde edemezsiniz. Ardından, resimler veya fotoğraflar için çerçeveleri kendiniz düzenleyebilirsiniz. LED şeridin kurulum kolaylığı, istenen sonucun, orijinal bir mobilya parçasının ve ek bir ışık kaynağının elde edilmesine yardımcı olacaktır..

renkli led iç aydınlatma seçeneği

Dekoratif aydınlatma bir resim veya gardırop içine yerleştirilebilir

güzel bir arka aydınlatma dekoru fikri

Köşelerdeki odanın aydınlatması özellikle güzel görünecek.

orijinal led dekor aydınlatma fikri

Geceleri bu tür bir aydınlatma yaparsanız mutfak daha da güzel görünecektir.

Kornişler ve perdeler için LED aydınlatma

LED şeritleri kullanarak perdeleri güzelce dövebilirsiniz. Zevkinize odaklanarak veya uzmanların tavsiyelerini dinleyerek, hafif kumaştan veya ağır asil malzemeden yapılmış perdeler ekleyebilirsiniz. Bant kumaşa perdenin hem üstüne hem de altına yapıştırılır. Bant, renk ve stil çözümleri dikkate alınarak özellikle şık görünecek. Renk herhangi bir malzemeye uyar.

güzel iç aydınlatma seçeneği

Genellikle dekoratif aydınlatma, bir gergi tavan ile birlikte kurulur.

tasarım renk aydınlatma seçeneği

Mutfakta, arkadan aydınlatmalı fotoğraf duvar kağıdını ayarlayabilirsiniz.

Merdiven basamaklarının aydınlatılması

Özel ev sahipleri, üst katlara, çatı katlarına vb. Giden koridorlarda ve geçitlerde bulunan basamakların tasarımına başvururlar..

Bu çözüm, aynı anda üç sorunu çözmeye yardımcı olur..

 1. Güvenlik. Bu özellikle çocukların ve yaşlıların bulunduğu evlerde geçerlidir. Bu tür aydınlatmaların kullanılması mekana büyüleyici bir güzellik katacak ve merdivenlerden yukarı çıkmak daha güvenli olacaktır..

 2. Merdivenin veya bir kısmının ek dekoratif unsuru.

 3. LED şeritleri kullanırken enerji tasarrufu, enerji tasarruflu bir lamba ile karşılaştırıldığında bile fark edilir olacaktır..

LED arka aydınlatma için birçok montaj seçeneği vardır.

 • Merdivenlerin çevresi boyunca.

 • köşelerinde.

 • Merkez.

 • Altta

LED aydınlatma ile süslenen merdiven, sahipleri için gurur kaynağı olabilir..

parlak led iç aydınlatma fikri

Dekoratif aydınlatma her tasarıma uyum sağlar

renkli led arka ışık tasarım seçeneği

Mutfakta dekoratif aydınlatma çok güzel görünüyor

parlak led dekor aydınlatma seçeneği

Modern tarzda koridorda dekoratif aydınlatma

Süpürgelik aydınlatmasının kullanılması.

Geleneksel olarak, daireleri aydınlatmak için tavan lambaları kullanılır. Modern tasarımcılar, süpürgelik aydınlatmasının kullanılmasını önerir. Böylece LED arka aydınlatmanın kullanılması, konforlu bir konaklama için sıra dışı iç mekanlar ve koşullar yaratmanıza olanak tanır. Ekonomik LED şeritler yanmazlar ve bazı özel durumlarda odaya hafif, romantik bir hava verebilirler. Odanın alt kısmındaki çok renkli, eşit aydınlatma özellikle büyük odalarda etkileyicidir..

özgün tasarım vurgulama fikri

Arka ışık, iç mekandaki ahşapla iyi gider

dekorun güzel arkadan aydınlatma seçeneği

Arka ışık sadece tavana ve duvarlara değil, aynı zamanda dolaplara ve mobilyalara da monte edilebilir.

Gizli iç aydınlatma. Bu güzel ve modaya uygun bir tasarım tekniğidir. LED lambalar bu görev için ideal çözümdür. Bu teknik aşağıdaki amaçlar için kullanılır:

 • mobilya, dolap ve diğer iç eşyalarda gölgeli alanların vurgulanması;
 • görsel bir etki vermek için tavanı aydınlatmak;
 • pencere ve perdelerin aydınlatılması;
 • kontur aydınlatması;
 • onları vurgulayarak iç mekanın bireysel unsurlarına dikkat çekmek.

LED şerit, iç tasarım alanındaki profesyoneller arasında başka bir isme sahiptir. Esnek neon, bunlar LED şeritler ve kablolardır. Esnektir ve rulo halinde satılmaktadır. Gerekirse kesilebilir. LED’lerin parlama açısı 120 derecedir. İç mekanlarda neon tabela kullanımı dekoratif aydınlatmada yeni bir trend..

dekorun orijinal arka aydınlatması fikri

Dekoratif aydınlatma aynı anda iki işlevi yerine getirir: odayı aydınlatır ve tasarımı uyumlu bir şekilde tamamlar

parlak led arka ışık tasarımı seçeneği

Oturma odasında duvardaki dekoratif unsurların aydınlatılması

renkli iç aydınlatma seçeneği

İç mekanda dekoratif aydınlatmalı birleşik mutfak ve oturma odasının modern tasarımı

Ancak, tüm avantajlara rağmen, bu arada, LED’lerin yumuşak, çok renkli parıltısı her iç mekanda bulunmayacaktır. Etnik tarz (ülke, Japon, Afrika, boho tarzı) yalnızca bu tür aydınlatmaların kullanımından kaybedecektir. Bu yeni, yüksek teknoloji ürünü ekipmana, bu arada, fütürizm, yüksek teknoloji ve minimalizm tarzındaki iç mekanlarda her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulacak. Klasik dekore edilmiş odalarda LED aydınlatma da yersiz görünecek. İşin garibi, retro tarzda, modern LED aydınlatmayı retro Edison ampulü ile birlikte kullanabilirsiniz. Ön plandaki renkli kabloyla birleştirilen lamba, iç mekanın gerçek bir mücevheri olabilir. Antikite ve modernite arasındaki ilişki, insanlığın doğru yönde geliştiğinin bir işaretidir. Bu seçeneği kullanma konsepti minimalizm ilkelerine dayanmaktadır..

güzel bir led arka ışık dekoru fikri

Dekoratif aydınlatmaya sahip bir ev sinemasında film izlemek özellikle keyifli olacaktır.

orijinal dekor aydınlatmasının varyantı

Provence tarzında oturma odasının iç kısmındaki tavanın dekoratif aydınlatması

LED şerit, bir odanın iç alanını birkaç işlevsel bölgeye ayırmak için idealdir. Bu tekniği mutfakta, çocuk odasında, yatak odasında vs. kullanabilirsiniz. Küçük bir stüdyo daireyi birkaç bölgeye ayırmanın harika bir yolu. Çeşitli ışık gamı, görünmez bir sınır oluşturmaya yardımcı olur ve aynı zamanda alanı görsel olarak genişletir. Çalışma alanı hoş bir mavi aydınlatma ile vurgulanabilir. Gözleri yormaz ve performansı uyarır. Dinlenme alanı yumuşak sarı veya yeşil renkle işaretlenebilir. Rahatlamanıza, stresi azaltmanıza ve iyi uyumanıza yardımcı olacaktır..

Video: Kendin Yap LED arka ışığı

Dekoratif iç aydınlatma örneklerinin 50 fotoğrafı:

parlak led iç aydınlatma seçeneği photo fikir resmini vurgulayan özgün tasarım renkli led aydınlatmalı dekor fikri photo güzel bir iç aydınlatma resmi seçeneği parlak bir led arkadan aydınlatmalı dekor resmi fikri orijinal arka ışık tasarımının versiyonu photo renkli aydınlatma dekor resmi fikri güzel led arka ışık tasarımı seçeneği photo güzel bir led iç aydınlatma fikri photo orijinal tasarım aydınlatma resminin versiyonu parlak led iç aydınlatma resmi seçeneği renkli aydınlatma dekor fikri photo seçenek renkli led arka ışık tasarımı photo orijinal iç aydınlatma fikri resmi güzel bir arkadan aydınlatmalı dekor resmi fikri parlak led aydınlatmalı dekor seçeneği photo renkli iç aydınlatma fikri photo parlak led arka ışık tasarım resmi seçeneği orijinal led aydınlatma dekor fikri photo güzel led arka ışık tasarımı fikri photo parlak iç aydınlatma resmi seçeneği orijinal led aydınlatma tasarımı resminin versiyonu orijinal led arka ışık tasarımı fikri photo güzel bir arka aydınlatma dekoru seçeneği photo renkli led arka ışık tasarım resmi fikri orijinal led iç aydınlatma resminin versiyonu parlak arka ışık dekor fikri photo renkli led iç aydınlatma fikri photo dekor resminin orijinal arka aydınlatmasının versiyonu güzel bir led iç aydınlatma resmi seçeneği parlak arka ışık tasarımı fikri photo parlak led iç aydınlatma fikri photo renkli led aydınlatma dekor resmi seçeneği güzel bir iç aydınlatma fikri photo fotoğraf dekorunun orijinal arka aydınlatmasının çeşidi parlak led arka ışık tasarım resmi fikri güzel bir arka ışık tasarımı seçeneği photo renkli led iç aydınlatma resmi fikri parlak led aydınlatmalı dekor resmi seçeneği güzel bir arka ışık dekoru fikri photo orijinal led arka ışık tasarımının versiyonu photo renkli led aydınlatma dekor seçeneği photo güzel bir iç aydınlatma seçeneği fotoğrafı fotoğraf dekorunun parlak aydınlatma seçeneği orijinal iç aydınlatma fikri photo güzel bir led arka ışık tasarım resmi seçeneği güzel bir arka ışık tasarım resmi seçeneği orijinal led aydınlatma dekor resminin versiyonu orijinal led iç aydınlatma fotoğrafının versiyonu seçenek renkli led aydınlatmalı tasarım resmi

Previous Post
Sıradan bir cam kavanozu kendi elinizle nasıl dekore edersiniz
Next Post
Bar tables for the kitchen: types of how to do it yourself