15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

İç mekandaki beyaz kanepe: fotoğraflar, avantajlar

Giysiler, ayakkabılar gibi beyaz mobilyalar zamansız klasiklerdir. Aynı zamanda, iç kısımdaki beyaz kanepe, mobilyaların geri kalanının arka planına karşı belirgin bir şekilde öne çıkıyor. Doğru olanı seçmek için bilmeniz gerekenler?

Bir süre önce, beyaz mobilyaların genel olarak pratik olmadığına ve bir marka olduğuna inanılıyordu, bu yüzden sadece zengin insanlar bunu karşılayabilirdi. Şimdi geriye kalan tek şey, bu tür kanepelerin inanılmaz derecede pahalı görünmesi, ancak aynı zamanda malzemelerin ve temizlik ürünlerinin iyileştirilmesi, mobilya parçasının ömrünün artmasına neden oldu..

dairenin iç kısmındaki parlak kanepe

Beyaz kanepeli oda tasarımı

koridor tarzı beyaz kanepe

Odanın iç kısmındaki beyaz kanepe

Beyaz kanepe: sıradan veya zamansız klasikler?

Bu puanda, tasarımcıların görüşleri farklıdır. Gerçek şu ki, kanepenin şekli ve yapıldığı malzemeler büyük önem taşıyor. Şu anda, deri döşeme seçenekleri klasik bir malzeme olarak alakalıyken, kumaş olanlar kırılganlıkları nedeniyle geçmişte kaldı. Kompozisyon gerektiriyorsa döşemenin üzerine bir kumaş örtü kullanabilirsiniz, ancak nadir istisnalar dışında tatsız görünüyor.

koridor tasarımında hafif kanepe

Odanın tasarımında şık beyaz kanepe

oturma odasının iç kısmındaki parlak kanepe

Beyaz kanepeli oda tasarımı

İç kısımdaki beyaz deri kanepe – şık bir çözüm!

Bazı tasarımcılar sade hafif mobilyaların artık geçerli olmadığına inansa da, diğerleri tam tersi görüşte. Temel olarak, bu bölünme, renk ve malzemenin çok yönlülüğünden kaynaklanmaktadır. Beyaz bir kanepenin sığmadığı bir iç mekan stilini pek bulamazsınız. Klasikler, tarzınızı ve zevkinizi göstermenin en çok yönlü yoludur. Size deri sıkıcı görünüyorsa, ortamın geri kalanına uyan parlak aksesuarları güvenle ekleyebilirsiniz – bu durumda beyaz, klasik siyahtan daha çok yönlüdür..

yatak odası tasarımında hafif kanepe

Odanın iç kısmındaki beyaz kanepe

oda tarzında beyaz kanepe

Odanın tasarımında şık beyaz kanepe

İç mekandaki beyaz kanepeler: ne ile birleştirilir

Genel olarak, renklerin kombinasyonunda pratik olarak herhangi bir kısıtlama yoktur. Dikkat edilmesi gereken tek şey beyaza yakın diğer çok açık tonlardır. Böylece, bir kağıt gibi beyaz olan deri bir kanepe, beyaz krem ​​​​yastıklarla garip görünecek. Aksi takdirde, sizi yalnızca fantezi sınırlar..

Klasik versiyonda tasarımcılar beyaz kanepeleri koyu renkli duvarlarla birleştirmeyi tercih ediyor. Burada genellikle çikolata, kahve, koyu gri tonları bulabilirsiniz. Aynı zamanda, bu renklerin aksine keskin doygun renkler eklenir – turuncu, kırmızı, sarı, yeşil, sulu mavi veya açık mavi. Gerçek şu ki, iç mekanın klasik yapısında sakin tonları birleştirmek ve bu durumda zengin bir ton olan parlak bir vurgu eklemek gerekiyor. Karanlık duvarların arka planına karşı beyaz kanepenin daha beyaz görüneceği akılda tutulmalıdır ve bu nedenle vurguyu durdurmanız gerekir ve yastık şeklinde birkaç parlak detay eklemeniz önerilir..

koridor tarzında parlak kanepe

Beyaz kanepeli oda tasarımı

yatak odası tasarımında beyaz kanepe

Odanın iç kısmındaki beyaz kanepe

Odada büyük beyaz kanepeler

Büyük beyaz bir kanepe, sadece oda için bir dekorasyon değil, aynı zamanda yeri doldurulamaz bir fonksiyonel parça haline gelecektir. İç mekanın ana parçası olacak ve bu nedenle seçime özellikle dikkat etmeye değer. Büyük kanepelerin yalnızca büyük odalara yerleştirilmesine izin verildiğine dair bir görüş var, ancak bu tamamen doğru değil..

Başarılı bir büyük mobilya satın almanın ilk kuralı ölçülerdir. Öncelikle daha büyük ve daha etkileyici bir deri koltuk almayı ne kadar isteseniz de yeterli miktarda boş alan olması gerektiği unutulmamalıdır. Aksi takdirde, güzel bir pahalı beyaz kanepenin cimri ve sefil göründüğü, tüm alanı gizlediği ve çok rahatsız olduğu bir durum ortaya çıkabilir. Bu tamamen başka bir konudur – boş alan kaldığında, bu durumda zıt özellikler kazanır. Etraftaki havanın varlığında, iç kısımdaki büyük beyaz deri kanepe, odanın boyutunu görsel olarak artırır. Şüpheniz varsa, küçük bir oda için daha büyük veya daha küçük beyaz bir kanepe alın, daha küçük bir tane satın alın..

dairenin iç kısmında hafif kanepe

Oda tarzında beyaz kanepe

oda tarzında hafif kanepe

Beyaz kanepeli oda tasarımı

İyi bir satın almanın ikinci kuralı doğru formdur. Her şey boş alana sahip olmakla ilgili. Ürünün şekli zaten sıkışık bir odada yer kaplıyorsa, saçma görünecektir. Doğru şekil ve ebat seçimi ile görsel alandaki farkı anında hissedeceksiniz..

koridorun iç kısmındaki parlak kanepe

Odanın iç kısmındaki beyaz kanepe

oturma odası tasarımında beyaz kanepe

Odanın tasarımında şık beyaz kanepe

Çeşitli şekiller, renkler ve boyutlar

Garip geliyor, ama beyaz farklı olabilir. Gölgelerin zenginliği çok büyüktür ve bu nedenle açık tonlar birleşebilmelidir. Modern teknolojiler, dilerseniz farklı boyutlarda birçok şekil tasarlamanıza da olanak tanır ve bireysel bir projede beyaz bir kanepe sipariş edebilirsiniz. Alışılmadık bir iç mekan topluyorsanız bu önemlidir..

beyaz kanepe tarzı yatak odası

Beyaz kanepeli oda tasarımı

odanın tasarımında hafif kanepe

Odanın iç kısmındaki beyaz kanepe

Tasarıma göre deri kanepe çeşitleri

Modern dünyada, kesinlikle herhangi bir kanepe tasarımını seçebilir, hatta kendinizinkini yaratabilirsiniz. Doğrudan mobilyadan almak istediğiniz işlevlere bağlıdır. Kompaktlığa ve katlama kolaylığına ihtiyacınız varsa, deri bir kanepe kitabı yapacaktır. Sadece güzel bir kanepeye sahip olmak yeterliyse, bacaklı basit bir kanepede durun..

koridor tarzında hafif kanepe

Oda tarzında beyaz kanepe

dairenin iç kısmında beyaz kanepe

Beyaz kanepeli oda tasarımı

Modern oturma odası için modüler beyaz kanepeler

Modüler kanepeler, iç mekanın şekillendirilmesinde özel bir yer kaplar. Birkaç yıl önce geniş üretimde ortaya çıktılar, ancak hızla ilk sıraları alıyorlar..

Modüler tasarımlar yeterince uygundur. Takımdaki ana kanepe ile birlikte bazen bir masa tablası veya bir puf satın alıyorsunuz ve bu da kanepenin işlevsel bir parçası. Ayrıca, montaj sırasında kanepenin parçalarının nasıl düzenleneceğine dair birkaç seçenek vardır. Yani, köşe kısmını veya daha uzun yapmak için hangi tarafta bir seçeneğiniz var. Kanepeyi başka bir yere taşırken de uygundur: yarım saat içinde deri bir kanepeyi farklı bir şekilde monte edebilirsiniz..

oturma odası tasarımında parlak kanepe

Odanın tasarımında şık beyaz kanepe

koridor tasarımında parlak kanepe

Odanın iç kısmındaki beyaz kanepe

Ek bir avantaj, bireysel modüller satın alma ve kendi benzersiz şeklinize sahip bir kanepeyi kendiniz monte etme yeteneğidir. Montajı kolaydır, nakliyesi kolaydır ve parçalardan birini her zaman bir sandalyeye veya pufa dönüştürebilirsiniz..

Modüler kanepeler, geniş aile ve arkadaşları bir araya getirmek için mükemmeldir..

bir daire tarzında beyaz kanepe

Odanın tasarımında şık beyaz kanepe

yatak odasının iç kısmında hafif kanepe

Beyaz kanepeli oda tasarımı

Beyaz kanepe ve iç stiller

Mobilya dünyasında “küçük siyah elbise”nin uymadığı bir tarz yoktur. Ancak uygun şekilde uygulamak önemlidir..

nereye koymak?

Büyük bir oda için ortasına veya yanına beyaz bir kanepe yerleştirmek uygun olacaktır. Böylece odanın büyüklüğü vurgulanır ve odak kanepeye kayar. Oda küçükse, duvara daha yakın yerleştirilmelidir. Özellikle küçük odalar için, ancak kanepenin işlevsel kısmının önemi ile bir köşe modeli seçmekte fayda var..

Beyaz köşe kanepeli oturma odasının düzenlenmesi

İşin garibi, odanın ortasında bile, köşe beyaz bir kanepe alakalı görünebilir. Bununla birlikte, küçük olanlar için, pencereli köşe duvarlarına yakın veya bir pencereli – karşı duvara yerleştirilmesi tercih edilir. Böylece alan görsel olarak genişleyecektir..

odanın iç kısmındaki parlak kanepe

Odanın tasarımında şık beyaz kanepe

yatak odası tasarımında parlak kanepe

Odanın iç kısmındaki beyaz kanepe

Beyaz deri kanepelerin faydaları

İç mekan için beyaz deri seçmenin avantajları hakkında uzun süre konuşabiliriz, ancak en önemlileri üzerinde durmak istiyorum..

  • Deri çok yönlüdür. Bu beyaz kanepe her iç mekan için uygundur..
  • Deri kanepeler dayanıklıdır. Kir ve toz olmaması için temizlenmesi kolaydır ve iddiasızdır..
  • Beyaz kanepeler klasiktir. Klasikler yaşlanmaz ve modası geçmez ve bu nedenle oda uzun süre şık kalacaktır..
  • En önemlisi, beyaz kanepe düşük bir fiyata bulunabilir..

apartman tasarımında parlak kanepe

Beyaz kanepeli oda tasarımı

yatak odası tarzında hafif kanepe

Odanın tasarımında şık beyaz kanepe

yatak odası tarzında parlak kanepe

Odanın iç kısmındaki beyaz kanepe

Video: Kaliteli bir kanepe nasıl seçilir

İç mekandaki beyaz kanepe örneklerinin 50 fotoğrafı:

yatak odasının iç kısmındaki beyaz kanepe photo koridor resmi tarzında hafif kanepe dairenin tasarımında parlak kanepe photo koridor resminin iç kısmındaki parlak kanepe oda fotoğrafının tasarımında hafif kanepe beyaz kanepe tarzı oturma odası resmi koridor resminin tasarımında hafif kanepe dairenin iç kısmındaki parlak kanepe photo beyaz kanepe tarzı yatak odası resmi oturma odasının tasarımında hafif kanepe photo koridor resminin iç kısmındaki parlak kanepe oda tarzında beyaz kanepe photo koridor resmi tarzında beyaz kanepe koridor fotoğrafının tasarımında hafif kanepe yatak odası resminin iç kısmındaki parlak kanepe oda resminin iç kısmındaki parlak kanepe oturma odasının tasarımında beyaz kanepe photo koridor fotoğrafının iç kısmındaki parlak kanepe hafif kanepe tarzı oturma odası resmi apartman tasarımı resimde beyaz kanepe odanın iç kısmındaki hafif kanepe photo koridor fotoğrafının tasarımında parlak kanepe oda resminin tasarımında parlak kanepe koridor fotoğrafı tarzında beyaz kanepe dairenin iç kısmındaki hafif kanepe photo koridor resmi tarzında parlak kanepe yatak odası resminin iç kısmındaki beyaz kanepe koridor fotoğrafının tasarımında hafif kanepe koridor resminin iç kısmındaki beyaz kanepe bir apartman fotoğrafı tarzında parlak kanepe oda tasarımı resimde beyaz kanepe yatak odasının iç kısmındaki parlak kanepe photo oda fotoğraf tarzında hafif kanepe oturma odası resmi tarzında parlak kanepe koridor resminin iç kısmındaki hafif kanepe koridor fotoğrafının tasarımında beyaz kanepe yatak odasının iç kısmındaki hafif kanepe photo apartman tasarımında beyaz kanepe photo bir apartman resmi tarzında parlak kanepe koridor fotoğrafı tarzında hafif kanepe koridor fotoğrafının tasarımında beyaz kanepe oturma odası resminin iç kısmındaki parlak kanepe koridor resminin iç kısmındaki beyaz kanepe yatak odası fotoğrafının tasarımında parlak kanepe hafif kanepe tarzı oturma odası photo yatak odası tasarım resminde parlak kanepe odanın iç kısmındaki beyaz kanepe photo bir apartman resmi tarzında hafif kanepe koridor resminin tasarımında hafif kanepe oturma odası fotoğraf tarzında parlak kanepe

Previous Post
El desafío es crear el diseño de una pequeña sala.
Next Post
How to use Moroccan style in the interior