15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Fotoğrafa göre oturma odasında köşe dolapları seçin

on dört

on dört

Oturma odasında sürgülü kapılara sahip bölme şeklinde köşe dolapları, kullanışlı alandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Bireysel mekanların ergonomisini iyileştirmek için fotoğraftan modeller seçilir.

1

İyi düşünülmüş bir tasarım, donatılan odanın tarzının düzgünlüğünü, düzenini ve uyumunu korumaya yardımcı olacaktır. Bireysel yerleşim düzenine sahip oturma odası, kompakt, orta büyüklükte ve ferahtır. Her sahibinin kendi tercihleri ​​​​vardır. Bu nedenle, donatılan bölgelerin ve alanların ergonomisi için belirli gereksinimlerin rehberliğinde uzmanlar şunları önermektedir:

13

13

 • oturma odasını seçilen iç stile tam olarak uygun hale getirmek;
 • en uygun konfigürasyonu dikkate alarak bir fotoğraftan bir coupe modeli seçin;
 • bu tür sistemlerin geleneksel tasarımdan 2,5 kat daha geniş olduğu göz önüne alındığında, coupe kategorisinden yeni ürünler sipariş edin;
 • sürgülü ve dekore edilmiş kapıların konforlu sistemini dikkate alarak odaların alanını stilize etmek.

  12

  12

Aynaların süslü bir kumlama deseni ile süslendiği böyle bir oturma odasında, uygun ahşap elemanlara sahip doğru miktarda döşemeli mobilya sığacaktır. Aynalı kapıların dekoru, odanın iç tasarıma uyması için alanı uyumlu bir şekilde dönüştürmeye ve görsel olarak genişletmeye yardımcı olacaktır. Hemen hemen her eve veya daireye monte edilmiş, sürgülü kapılı tuhaf kalem kutusu modelleri.

2

Yapıların kapasitesi, eşyaları raflara, özel olarak sağlanan bölmelere ve nişlere dağıtma yeteneği nedeniyle hızlı bir şekilde monte edilen mobilyaların yüksek popülaritesi.

Mat cepheli tavan yapıları asma kat içermez ve bölmenin monolitik yüksek kayar bileşenleri, odanın üstü ile tam bir uyum hissi yaratır. Orada herkes acilen ihtiyaç duyulan şeyleri, küçük eşyaları çabucak bulabilir.

on bir

on bir

Düşünceli mühendislik çözümleri zamandan ve sinirlerden tasarruf sağlar, arkadaşlarınız beklenmedik bir şekilde ortaya çıksa bile harika bir ruh halinde kalmanıza izin verir, almak için ihtiyacınız olan her şeyi, konforlu konumu ve konukların rahatlamasını bulmanız gerekir..

Fotoğraftan köşe yapılarını seçin ve mobilyayı özgün tasarım çözümlerine göre değerlendirin.

3

Genellikle konforlu bir lüks araba ile ilişkilendirilen bölme, aynalı ve diğer cam yüzeyli mobilya cephelerinin kullanılmasıyla karakterize edilir. Yaratıcı tasarım, alana daha fazla ışık verir, donatılan mekanların konforunu görsel olarak artırır. Ancak oturma odasını uygun şekilde şekillendirmek ve fotoğraftan doğru köşe dolapları seçmek için modern mobilya üreticilerinin özel kataloglarına bakmanız önerilir..

on

on

Oturma odasındaki mobilya üreticileri, tüm ürün yelpazesini ve terminolojiyi ayrıntılı olarak tanımayı teklif ediyor. Konforlu bölme tasarımları seçmeniz gerekiyorsa, diğer ahşap mobilyalar, donatılan alanların konforunu artıracak birkaç bölümden kayar modeller önerilir..

dokuz

dokuz

Faydalı ipuçları

Mekanizmaların özellikleri ve kasanın ana boyutları da dahil olmak üzere resimler ve açıklamalarla tanışarak, tedarikçilerin orijinal fotoğraf kataloglarına göre sürgülü blokların köşe modellerini seçmeniz önerilir. Örneğin, kompakt bir oturma odasındaki veya yatak odasındaki gardıroplar, daha açık tonlarda ve özel aydınlatmalı bir mobilya cephesi ile seçilmelidir..

İç mekanı şekillendirmek için profesyonel bir çözüm, daha fazla konfor sağlayacak, evin çok hoş bir izlenimini yaratacaktır..

4

Tarz birliğini korumak için, müşteriler köşe şeklinde zor dolaplar sipariş etmeyi tercih ediyor ve duvarlar uygun bir yuvarlak takım için özel olarak seçilmiş. Seçim ayrıca zemin kaplamasına da bağlıdır. Zemin parlak lake bir tabana sahipse, fotoğrafta böyle bir oturma odasında, kabin kaplamasının benzer unsurlarına sahip modelleri seçmenin daha iyi olduğunu görebilirsiniz..

sekiz

sekiz

Kataloglar, oluşturulan mobilya grubuna ideal bir şekilde uyan köşe takımlarını konumlandırıyor. Sürgülü dolapların oturma odasını tamamen değiştirebileceği bir bölmenin avantajlarını değerlendirmeniz önerilir. Ek prefabrik mobilya parçaları satın almaya gerek yoktur. Modüller, oturma odası yapmak, koridora geçiş yapmak, tek bir bölge oluşturmak için kullanılabilir. Gerekirse, iletişimleri, onarım veya yapımdaki kusurları gizleyin.

5

Bireysel pozisyonlara, söz konusu çözüm için projenin nasıl göründüğüne bakarak yarıçaplı bölmeli yaratıcı bir tasarım seçmeniz önerilir. Dıştan bir ekranı andıran, sağlam bir kit içerisinde sunulan üç kapılı tasarım, klasik tasarım stili veya modern etno tasarım ile bir yaşam alanına uyum sağlayacak. Orijinal yüzeylere sahip kombine kapılar, modüler sistemlerin çok yönlülüğünü artırır. Donanımlı alanların hızlı dönüşümü ve dönüşümü için gelişmeler takdir edilmektedir..

7

7

Önerilen tasarım çözümü, soyunma odasının değiştirilmesine ve meşgul ve iş adamları için önemli olan oturma odası ve ev binalarını birleştirmek için köşe takımlarının kullanılmasına yardımcı olacaktır..

Fotoğrafta, yarıçap kitlerinin kullanımıyla karakterize edilen orijinal dolaplara çevrimiçi göz atın – bu, yüzeyleri daha akıcı hale getirir, şekilleri muhteşem ve doğal kılar.

6

6

Oda bir kontrol noktası ise ne yapmalı?

Bu durumda, küçük bir oturma odasına sığacak köşe dolapları idealdir, minimum boş alan kaplarlar. Kullanışlı alan özellikle evin küçük çocukları varsa değerlidir, misafirler sık ​​sık gelir. O zaman aynalardan sağlam bir cepheye sahip mobilya seçmemelisiniz. Kendimizi büyük bir ayna ile süslenmiş bir bölmeyle sınırlamak ve tavana kabinin yanındaki diyot aydınlatmayı monte etmek yeterli olacaktır..

6

Loş aydınlatmalı alanlar özellikle rahat görünüyor, bu nedenle konutları klasik iç stile odaklanarak donatmak için kullanılan dolap mobilyası müşterilerinin dikkatini çekecekler..

Ek olarak bir soyunma odası veya giyinme odası donatmak mümkün değilse, benzer bir plandan köşe takımlarının seçilmesi önerilir. Bu geniş bir birimdir:

5

5

 • Tamamen bitmiş tesisler;
 • Kapalı ekrana benzeyen bir model;
 • Dolap mobilyaları, çok sayıda raf ve bölme;
 • İçinde açık asma kat bulunan kapalı köşe.

Oturma odası ön kapıya benziyorsa, içinden geçiliyorsa, güzelce dekore edilmiş bir tavana sahipse, buzlu cam cephe dekoruna sahip bir tasarım seçmek daha iyidir. Bu tür dokulu panel püf noktaları, aksanların olumlu bir şekilde yerleştirilmesine, asma tavanın güzelliğini vurgulamaya ve alana daha fazla konfor kazandırmaya yardımcı olacaktır. Beyaz veya renkli buzlu cam, odanın iyi seçilmiş perdelerini uyumlu bir şekilde yansıtarak, tek bir alan ve yaşam alanlarının yadsınamaz bir rahatlığı yaratır..

7

Bütçeye uygun kompozit mobilya kategorisinden çok yönlü bir seçim

Oturma odası tavan arasında düzenlenmişse, tavan arasında bir yaşam alanı seçerek, iki kapılı bir blok sipariş etmek idealdir. Üreticiler, farklı renklerde sabit bir model sunar:

4

4

 • dark wenge – zıt tasarım çözümleri için uygun;
 • kayın – sıcak ve zıt karışımlar için kullanılır;
 • kızılağaç – iç mekana güzel bir sütlü kahve parıltısı verecek;
 • fındık – iç mekanın kahverengi tonlarının asaletini vurgulayacak;
 • elma ağacı – alanı zengin kırmızı tonlarla dolduracak.

Mobilya cephesini şekillendirmek için uygun aksesuarlar aşağıdaki renklerde önerilir: venge, altın, zeytin ve gümüş.

sekiz

Konforlu coupe kullanıcıları için not

Alüminyum profil ile donatılmış ve özel kesit şekline sahip Deco marka sessiz sürme sistemleri, sürgülü dolap kapaklarının sorunsuz hareket etmesini sağlar. Bunu yapmak için ayrıca yardımcı bağlantı parçaları kullanmanıza gerek yoktur. Kompakt sunta modelleri, sürgülü kapıların farklı pozisyonlarda sabitlenmesini sağlayan özel mekanizmalarla donatılmıştır..

3

3

Salınım önleyici tertibatlı, özel makaraların sağlandığı sistemler kapıları sessizce açar/kapatır. Güçlü bir yankının karakteristik olduğu tavan arasında çok kullanışlı olan sessiz kayar modeller. Bodrum odalarına bloklar yerleştirmeniz, bir kır evinde veya başka bir kompakt binada oturma odası düzenlemeniz gerektiğinde konut sistemlerinin kullanılması önerilir..

dokuz

Küçük dolaplar aşağıdakiler için idealdir:

 • kompakt konutların şekillendirilmesi;
 • geçiş yerleri;
 • tek odalı daireler;
 • platformun bulunmadığı konut, bir gardırop depolama ünitesi kurun;
 • moda alanı gerektiren stüdyolar.

Alüminyum profil ve kavisli yarım kayar cam – bu çözümler, şeffaf cephenin karmaşıklığını vurgulayarak modele ferahlık verir.

2

2

Sürgülü kapılı kompakt sistem, konukların kıyafetlerini değiştirmek isteyecekleri ve üniteyi eşyalarını, bagajlarını ve kişisel eşyalarını saklamak için bir tür ekran olarak kullanacakları geniş bir giyinme odasının yerini alacak. Sadece uygun mobilya cephesini seçmeniz gerekiyor. Kullanılan boş alan açısından daha kullanışlı ve ekonomik, ayna, buzlu cam, dokulu plastik ile süslenmiş sabit yarıçaplı kapılı bloklar.

Fotoğrafta, arka duvarın olmadığı köşe coupe, duvar kağıdının renkli kaplamasını organik olarak yansıtıyor..

on

Açık raflı dolap mobilyaları oturma odaları için uygundur.

Geniş bir gardırop siparişi verirken doğru kararı verirken, ekipmanın açık raflar içerdiği dört kapılı modellere dikkat etmelisiniz. Dış kısımda yer alan bölmeler, kurulacak köşenin ergonomisini artırarak, iç eşyaları ve sık kullanılan eşyaları üzerlerine yerleştirmenize olanak tanır. Bunlar genellikle kitaplar ve hediyelik eşyalar, elektronik, dijital cihazlar ve diğer ev aletleridir..

1

1

Üstte bir asma kat ile tamamlanan geniş bir oturma odası düzenlemek için birleşik bölümlere sahip altı kapılı bir gardırop sipariş edilmesi önerilmektedir. Mobilya cephesi, tüm kapı resminde buzlu cam veya ayna ile temsil edilir. Yukarıdan ek loş arka aydınlatmaya sahip olabilir – bu, yaşam alanının geniş bir alanının bulunduğu bireysel bölgelerin şekillendirilmesi için kabul edilebilir.

on bir

Resimlerden L şeklinde bir kayar yapı için uygun bir seçenek seçerken, rafların, bölmelerin, bireysel blokların yeterli kapasitesine dikkat edin ve ayrıca dolap mobilyalarının kabul edilebilir derinlik özelliklerine ve en uygun köşe yüksekliğine kendinizi yönlendirin. bölmelerin genişliği.

Oturma odasında köşe gardıropları: 40 modern fotoğraf

Previous Post
Mutfak için dar düz kanepeler: nasıl seçilir?
Next Post
How to harmoniously integrate an electric fireplace into the interior?