15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

İç mekandaki beyaz duvarlar: uyum kuralları

Birçok tasarımcı, iç mekandaki beyaz duvarların unutulmaz bir tasarım yaratmak için mükemmel bir çözüm olduğunu iddia ediyor. Belirli özellikler göz önüne alındığında, bu tarz evdeki herhangi bir odayı dekore etmek için uygundur..

Beyaz duvarlı bir iç mekan öncelikle çok fazla ışık gerektirir. Bu çözüm, alanı görsel olarak büyütmeye yardımcı olur. Etki, açık renklerin güneş ışınlarını yansıtması nedeniyle elde edilir. İç kısımdaki beyaz duvarlar, aksesuar seçiminde serbestlik sağlar. Mobilya ve küçük detaylar her renkte seçilebilir. Parlak.

Açık tonlar, dekorasyon için herhangi bir stil seçmenize izin verir. Herhangi bir oda tasarımı ile harika görünüyor.

İskandinav tarzı yatak odası dekorunda beyaz duvarlar

Beyaz tuğla duvarlı yatak odası

minimalizm tarzında oturma odasının iç kısmındaki beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı yatak odası tasarımı

İç mekandaki beyaz duvarlar: örnekler ve faydalar

İç mekanda beyaz duvarlar kullanmanın bir takım avantajları vardır. İşte ana olanlar.

 1. Aydınlatma. Işık ışınlarını yansıtabilecekleri zaten belirtilmişti. Dolayısıyla bu renk düzenine sahip odalar her zaman aydınlıktır ve daha geniş görünür. Odada karanlık yerler olmayacak. Daha sık olarak, bu teknik, düşük düzeyde doğal güneş ışığına sahip odalarda kullanılır..
 2. Meydan. Mekanda görsel artışa katkı sağladığı kaydedildi. Tavanı aydınlatırsanız, görsel olarak yerden yükselecek ve bu da odanın yüksekliğini artıracaktır. Tavan koyu tonlarda boyandığında tam tersi etki ortaya çıkar. İç kısımdaki duvarların beyaz rengi, alanı genişletmeye yardımcı olarak daha geniş hale getirir..
 3. Tasarım. Bunları kullanmak, hayal gücünüzü göstermeyi ve en çılgın arzuları somutlaştırmayı mümkün kılar. Kelimenin tam anlamıyla istediğiniz gibi renklendirebileceğiniz boş bir sayfa. Herhangi bir tasarım uygundur, parlak vurgular uygulanabilir.
 4. Dönüşüm. Tarzınızı ve dekorasyonunuzu ruh halinize göre değiştirin. Bu seri ile hemen hemen her renkteki nesneler ve mobilyalar iyi görünüyor. Bu nedenle, tasarımı güncellemek için bu öğeleri kolayca değiştirebilirsiniz..
 5. Darbe. Bu ton saflık ve neşe ile ilişkilidir. Böyle bir odada kendinizi neşeli, taze ve özgür hissedeceksiniz..

İskandinav tarzında bir daire tarzında beyaz duvarlar

İç mekanda beyaz ahşap duvarlar

minimalist mutfak tasarımında beyaz duvarlar

Odanın iç kısmındaki beyaz duvarlar

Beyaz renk ve tonları

Sadece saf renk değil, aynı zamanda çeşitli tonları da kullanılır. Statik etki nedeniyle bu tonu saf haliyle uygulamak oldukça zordur. Her şeyi uygun aksanlarla seyreltmek zorunludur..

Tasarımda sıklıkla kullanılan yaygın tonlar sütlü ve kremdir. Pastel renklerle iyi çalışırlar. Şiddetin bir kısmını hafifletmeye yardımcı olun.

İskandinav tarzında koridorun dekorunda beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı tasarım

koridorun iç kısmında minimalizm tarzında beyaz duvarlar

Resimlerle iç beyaz duvarlar

Beyazın diğer renklerle kombinasyonları

Statikten kaçınmak için iç mekandaki duvarların beyaz rengi diğer tonlarla birleştirilmiştir. Klasik seçenek bu tonu siyahla birleştirmek. Odanın altı karanlık. Bu kombinasyon, alanı aynı anda artırmanıza izin verir, ancak aynı zamanda çok boş ve özgür görünmeyecek şekilde hafifçe ayarlamanıza olanak tanır..

Çoğu renk onunla birleştirilir. Turuncu, mor, kırmızı, turkuaz, yeşil vb. ile birleştirin. Birkaç parlak renk genellikle aynı anda kullanılır. Belirli bir kombinasyonun seçimi, kullanılması planlanan odaya da bağlıdır..

minimalist ev tasarımında beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı aydınlık oda tasarımı

İskandinav tarzında koridor tarzında beyaz duvarlar

Oturma odasının iç kısmındaki beyaz duvarlar

İç mekanda beyazın işlevleri ve anlamı

Diğer tonları karıştırarak bu tonu elde etmek imkansızdır. Odanın tasarımının temelini oluşturuyorsa, aşağıdaki işlevleri yerine getirir:

 • uzay alanını görsel olarak arttırır;
 • odadaki nesnelere ifade verir;
 • parlak renklerden kaynaklanan saldırganlığı susturur;
 • odaya hafiflik katar;
 • temizlik hissi verir;
 • duyguları sakinleştirmeye yardımcı olur.

İskandinav tarzında mutfak tarzında beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı aydınlık oturma odası tasarımı

minimalizm tarzında yatak odası dekorunda beyaz duvarlar

İç beyaz duvarlar

Beyaz duvarlar: uyum kuralları

Uyum ve güzellik atmosferi yaratmak için rengi doğru kullanmak önemlidir. Bunu yapmak için, dekorasyon yaparken çeşitli teknikler kullanmaya değer. Alan büyükse, bir taraf tuğladan yapılmalıdır. Diğer üçü mat bir tonda boyanmıştır..

Küçük bir alana sahip bir odada parlak boya kullanmak daha iyidir. Tonların geri kalanını yansıtacak ve odanın alanını artıracaktır. Doku işleme uygulayabilirsiniz. Zemin daha sonra gri bir tonda gerçekleştirilir.

Beyaz çok yönlülük

Dinamizm ekler ve bir odayı hızla dönüştürmenize olanak tanır. Sadece perdeleri değiştirmek yeterlidir ve etraftaki her şey zaten farklı görünecektir. Konutun havası değişecek. Hem soğuk hem de sıcak olan herhangi bir renk tonu bu tasarım için uygundur. Karanlık köşelerin olmaması bu tasarımın avantajlarına katkıda bulunur. Bütün bunlar onun çok yönlü olmasını sağlar..

minimalizm tarzında koridor tasarımında beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı bir odanın tasarımı

İskandinav tarzında bir evin iç kısmındaki beyaz duvarlar

Oturma odasının iç kısmında beyaz tuğla duvar

Zıt çözümler için beyaz duvarlar

Her şeyi tamamen boyayabilir veya yalnızca bir tarafı seçebilirsiniz. Üzerine zıt bir vurgu koyabilirsiniz. Bu, stile biraz lezzet katacaktır..

Bir tarafı bırakabilir ve yeniden boyayamazsınız. Daha sonra bir ağacın altında süslemek için hazır olacak. Bu, atmosferi aşırı yüklememeye yardımcı olacaktır. Stil kolaylığı ve vahşet tek bir odada birleşecek.

mutfağın iç kısmında minimalizm tarzında beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı şık tasarım

İskandinav tarzı ev tasarımında beyaz duvarlar

Beyaz tuğla duvar

İskandinav iç mekanında beyaz duvarlar

Çoğu tasarımcı, son yıllarda İskandinav tarzına olan ilginin arttığını belirtiyor. Aşağıdaki faktörlere dayanmaktadır:

 • açık tonlar anahtar olur;
 • maksimum kapsamın organizasyonu;
 • doğal vurgular ve doğal malzemeler kullanarak.

İskandinav tarzı, doğal malzemeleri ve açık renkleri birleştirir. Bu, hafiflik ve ağırlıksızlık atmosferi yaratır. Pencere açıklıklarını uygun şekilde dekore ederek aydınlatmayı artırabilirsiniz. Bu tarz için doğal malzemeler arasında ahşap tavsiye edilir..

İskandinav tarzında koridorun dekorunda beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı tasarım

minimalizm tarzında yatak odası tarzında beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı güzel oda tasarımı

Parlak vurgular için beyaz duvarlar

Bunun tam anlamıyla üzerinde istediğinizi yaratabileceğiniz boş bir tuval olduğu not edildi. Aksanlar alanı değiştirebilir, ona lezzet katabilir. Mekanda yeni bir ruh hali ve ambiyans yaratmak için detayları değiştirin. Parlak bir gölgenin unsurlarının yerleştirileceği sakin bir arka plan elde edeceksiniz. Tablo, halı vb. kullanabilirsiniz..

minimalizm tarzında oturma odası tasarımında beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı oturma odası

minimalizm tarzında dairenin iç kısmında beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı geniş oda tasarımı

İç beyaz tuğla duvar

Sadece özel detaylar değil, aynı zamanda hafif duvarın kendisi de bir vurgu görevi görebilir. Dekoratif tuğlaları kullanarak ondan bir vurgu yapabilirsiniz. Genellikle bir çatı katı stili oluştururken kullanılır. Tüm tarafını tamamen veya ayrı bir kısmını tuğla ile süsleyebilirsiniz. Bir sütun, bir giriş açıklığı, bir köşe olabilir. Dekoratif tuğlanın odayı sıkıcı hale getirmemesi için aydınlatmayı önceden düşünün..

İskandinav tarzında yatak odası tarzında beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı koridor tasarımı

İskandinav tarzında koridor tasarımında beyaz duvarlar

Oturma odasının iç kısmındaki beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı minimalist iç mekan

Minimalizmin ayırt edici özellikleri basitlik ve özlülüktür. Tarz, evde bir huzur ve uyum atmosferi yaratır. Genellikle minimalizmde, tasarımda kullanılan açık tonlardır. Dağınıklığın olmaması, alana daha da fazla ışık katacak.

Beyaz duvarlı yatak odası

Bu gölge en çok yatak odalarını süslüyor. Temizlik ve tazelik ile çağrışımları onu bu odada popüler kılıyor. Yatak odasında çok fazla ışık, odaya soğukluk verir ve konfordan yoksun bırakır. Yalnızca birkaç büyük, hafif ayrıntı kullanmak en iyisidir. Bir taraf ve mobilya parçaları olabilir.

İskandinav tarzı apartman tasarımında beyaz duvarlar

Mutfağın iç kısmında beyaz tuğla duvarlar

minimalizm tarzında oturma odası tarzında beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı güzel oturma odası

minimalizm tarzında evin dekorunda beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı koridor tasarımı

Yemek odasında beyaz duvarlar

Kremalı tonlarda yemek için harika. Doğal ahşaba yakın dokulu mobilyalar seçmek daha iyidir. Böyle bir tasarım, düşük aydınlatmalı odalar için geçerlidir..

minimalizm tarzında bir dairenin tasarımında beyaz duvarlar

İç beyaz tuğla duvar

İskandinav tarzında yatak odasının iç kısmındaki beyaz duvarlar

Beyaz duvarlı geniş oturma odası

Beyaz duvarlı bir oturma odasında rahat iç mekan

Oturma odasında rahat bir atmosfer yaratmak için kahve gölgeli kombinasyonları kullanın. Oda hemen sıcaklıkla doldurulacaktır. Ayrıca bu kombinasyon keskin değildir ve gözlerinize zarar vermez. Sakinlik ve denge verir. Böyle bir oturma odasında kolayca rahatlayabilir, zor bir günün ardından rahatlayabilirsiniz..

Video: DIY beyaz tuğla duvar

Beyaz duvarlı daire tasarım fikirlerinin 50 fotoğrafı:

İskandinavya fotoğraf tarzında koridor tasarımında beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında bir yatak odası tarzında beyaz duvarlar İskandinavya fotoğraf tarzında oturma odasının iç kısmında beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında mutfağın dekorunda beyaz duvarlar İskandinav tarzı ev tasarımı resminde beyaz duvarlar minimalizm tarzında koridorun iç kısmındaki beyaz duvarlar photo İskandinavya resmi tarzında bir dairenin dekorunda beyaz duvarlar minimalizm tarzında yatak odası tarzında beyaz duvarlar photo İskandinavya resmi tarzında koridor tarzında beyaz duvarlar minimalizm tarzında oturma odası tasarımında beyaz duvarlar photo İskandinavya resmi tarzında mutfak dekorunda beyaz duvarlar minimalizm tarzında dairenin iç kısmındaki beyaz duvarlar photo minimalizm tarzında dairenin dekorunda beyaz duvarlar photo İskandinavya resim tarzında yatak odası tarzında beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında koridorun iç kısmında beyaz duvarlar İskandinavya tarzında oturma odası tarzında beyaz duvarlar photo İskandinavya fotoğraf tarzında koridorun dekorunda beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında evin tasarımında beyaz duvarlar İskandinavya fotoğraf tarzında mutfak tarzında beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında evin dekorunda beyaz duvarlar İskandinavya resmi tarzında koridor tasarımında beyaz duvarlar minimalizm tarzında koridorun iç kısmındaki beyaz duvarlar photo minimalizm tarzında yatak odası tasarımında beyaz duvarlar photo İskandinav resmi tarzında bir oturma odası tarzında beyaz duvarlar İskandinavya fotoğraf tarzında bir dairenin dekorunda beyaz duvarlar mutfağın iç kısmında minimalizm resmi tarzında beyaz duvarlar İskandinavya fotoğraf tarzında bir evin dekorunda beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında koridorun iç kısmında beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında bir dairenin tasarımında beyaz duvarlar İskandinavya tarzında koridor tarzında beyaz duvarlar photo İskandinav resmi tarzında oturma odasının dekorunda beyaz duvarlar İskandinavya resmi tarzında mutfak tarzında beyaz duvarlar minimalizm tarzında koridor tarzında beyaz duvarlar photo İskandinav resmi tarzında oturma odasının iç kısmındaki beyaz duvarlar İskandinavya fotoğraf tarzında bir dairenin tasarımında beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında yatak odası dekorunda beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında mutfak tasarımında beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında mutfak tarzında beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında dairenin iç kısmında beyaz duvarlar İskandinavya fotoğraf tarzında bir yatak odası tarzında beyaz duvarlar minimalizm tarzında koridorun dekorunda beyaz duvarlar photo İskandinavya resmi tarzında koridor tasarımında beyaz duvarlar minimalizm tarzında evin dekorunda beyaz duvarlar photo İskandinav resmi tarzında bir dairenin tasarımında beyaz duvarlar minimalizm resmi tarzında koridorun dekorunda beyaz duvarlar İskandinavya tarzında bir ev tarzında beyaz duvarlar photo İskandinavya resmi tarzında yatak odasının iç kısmındaki beyaz duvarlar minimalizm tarzında mutfak tasarımında beyaz duvarlar photo minimalizm tarzında yatak odasının iç kısmındaki beyaz duvarlar photo minimalizm resmi tarzında bir oturma odası tarzında beyaz duvarlar

Previous Post
Bir kır evinde oturma odasının içi nasıl dekore edilir
Next Post
How to install the hob with your own hands