15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Hurda malzemelerden kendin yap ülke dekoru

dize (0) "" dize (0) ""

Kasaya gereksiz kapları ve artık yapı malzemeleri eklemenin en iyi yolu, kulübeyi kendi ellerinizle dekore etmektir. Bazı el sanatları başyapıtlarla sınırlıdır, sadece bir bahçenin gölgesinde sessiz bir avluyu dekore etmekle kalmaz, aynı zamanda herhangi bir yaşam alanını eşsiz hale getirir. Bazı ustalar, aynı tarzda iş yapan sanatçılar ve tasarımcılardan daha kötü değil. Ancak, özel beceriler olmadan bile, en basit araçlarla çalışma arzunuz ve becerileriniz varsa, siteden ödünç alınan ilginç fikirleri uygulamak kolaydır..

sahte bir kır evinin dekorunun alışılmadık dekorasyonu

kendin yap ülke dekoru

doğaçlama araçlarla bir yazlık dekorun orijinal yaratılması

Banliyö bölgesinin tasarımında çiçekler

taşlarla banliyö bölgesi dekorunun güzel yaratılması

DIY yazlık tasarımı

Hurda malzemelerden kendin yap tezgahı

Yaz tatilleri, açık havada aile yemeklerini içerir ve yemek alanının organizasyonuna özel dikkat gösterilmelidir. Bir gölgelik altında veya bahçenin gölgeli bir alanında büyük bir “yemekhane” donatmak en iyisidir. Ortak öğle ve akşam yemekleri için mekanın ana dekorasyonu, elle yapılan ülke tezgah dekoru olacaktır..

Yemek masasının yüzeyini farklı şekillerde dekore edebilirsiniz:

  • orijinal şekle sahip büyük bir ağaçtan bir kesim alın;
  • Doldurma tarafını renkli bir bezle sıkın ve polimer veya vernikle kaplayın;
  • tabanı herbaryum elemanları ile doldurun ve kenarları hava geçirmez şekilde işleyerek camla kapatın;
  • fotoğraftaki gibi bir mozaik deseni düzenleyin.

Eldeki malzeme ve araçlar varsa, herhangi bir yöntem iyidir. Mozaik bir tezgah yapmak için, çerçeve için büyük bir kontrplak tabakasına ve tahtalara ihtiyacınız olacak. Katlanır veya sabit bir masa yapabilirsiniz, ancak bitmiş eski mobilyaları dönüştürmek daha kolaydır. Mozaik deseni seçerken zevkinize ve tercihinize güvenmek daha iyidir. Bir akvaryum, meyveler, ayçiçekleri, ateş kuşları vb. Doğa konulu geometrik bir desen veya dekoratif bir panel olabilir..

Aynı kalınlıktaki herhangi bir malzeme desen için uygundur – küçük mozaik, kırık cam ve ayna karo parçaları, fayans kalıntıları ve seramik karolar. Bu tür malzemelerin bolluğu varsa, mozaik tekniğini kullanarak tezgahtan sonra, bir bahçe bankı için saksı veya destek yapabilirsiniz..

Bir kontrplak tabakası bir astar ile kaplanır, kuruduktan sonra merkez ve çizim alanları işaretlenir. Sanatsal bir deneyim yoksa, bir yazlık ev için en sevdiğiniz dekor fikirlerini kendi ellerinizle kullanmak veya basit geometrik kompozisyonlarla çalışmak daha iyidir. Soyutlama, tanınabilir bir arsa düzenleme ihtiyacından kurtulmaya yardımcı olacaktır..

Kulübenin olağandışı tasarımı

doğaçlama araçlarla güzel bir yazlık dekor oluşturma

Kendi elinizle bir yazlık ev yapmak

İlk önce merkezi parçalar gerçekleştirilir, ardından doldurulmamış arka plan düzenlenir. Yavaş ve dikkatli çalışmanız tavsiye edilir, çünkü bir bahçeyi veya kulübeyi kendi ellerinizle dekore etmek bir aile gururu meselesi olduğundan, bunlar bir yıldan fazla hizmet edecektir..

Mozaik tamamlandığında kurumaya bırakılır, daha sonra karo malzemeleri için harçla doldurulmaya ve bileşimin tüm parçalarını nemli bir bezle temizlemeye devam eder. Masanın veya yemek alanının tüm bölümlerinin masa tablasının çiziminde hakim olan renge boyanması tavsiye edilir..

Beyaz bahçe mobilyaları, banliyö bölgesinin dekorundan bağımsız olarak her zaman rekabet dışıdır. Dış mekan yemek alanını ferforje barbekü veya kendin yap barbekü ile tamamlayın.

çiçeklerle bir kır evinin dekorunun sıradışı dekorasyonu

kendin yap ülke dekoru

taşlarla yazlık dekorun orijinal yaratımı

Banliyö bölgesinin tasarımında çiçekler

sahte ile banliyö bölgesi dekorunun güzel yaratılması

DIY yazlık tasarımı

Kendi ellerinizle çitler, çitler ve çitler

Ülkedeki komşuların ilk gördüğü şey çitlerin nasıl süslendiğidir. Levhalardan yapılmış gri cılız tahtalar geçmişte kaldı, yerini siteler ve imar elemanları arasındaki orijinal bölmeler alıyor..

Beton sütunlar ve “eurofens” arasındaki ağ örgüsünden yapılan ortak çitler çok popülerdir. Ancak bunlar yüksek maliyetlerdir ve kendi ellerinizle bir yazlık dekorun orijinal çitler şeklinde yapılması kolaydır..

Ailenin çocukları varsa, kulübedeki renkli kalemler şeklindeki çitleri kesinlikle takdir edeceklerdir. Gençler dekoratif bir çit boyayabilir, bu ortak bir etkinlikte birlikte vakit geçirmenin harika bir yoludur..

Başka bir yol plastik şişe kullanmaktır: gereksiz kaplardan çitler, metal çubuklar, kalın tel veya çamaşır ipi üzerine gerilmiş. Çit, örneğin koyu bira plastik şişelerinden veya kvasın altından tek renkli olabilir. Farklı renklerde alternatif malzeme, dekoratif bir panel veya sadece bahçe arsasının dekorunu tamamlayan çizgili bir çit şeklinde orijinal bir çizim elde edebilirsiniz..

Çitin estetik açıdan hoş görünmesini sağlamak için, çerçeveyi iyice yapmak önemlidir – kafesleri sütunlar arasına çekmek. Hazır olarak, aynı formattaki plastik şişelerden dikey çelenkler yapmak kolaydır. Ülkedeki dekora daha fazla özgünlük kazandırmak için sprey boyalarla bile püskürtülebilirler..

çiçeklerle banliyö bölgesi dekorunun sıradışı dekorasyonu

Kulübenin olağandışı tasarımı

doğaçlama araçlarla bir kır evinin dekorunun orijinal dekorasyonu

Kendi elinizle bir yazlık ev yapmak

Orijinal çiçek tarhları ve kütük kum havuzları

Eski kütükleri sökmek çok zahmetli bir iştir, onları bir yazlık için ahşap dekora dönüştürmek çok daha kolaydır. Aşırı büyümüş ağaç peyzajdaki yerini almış ve kökleri hala toprağın derinliklerine inmektedir. Toprak veya kumla doldurmak için çürümüş çekirdeğini oymak iyi bir fikirdir..

Eski kütüklerdeki yataklar, sitenin özgün ve sade bir dekorasyonudur. Ağaç kütüğünün yanına bir destek yerleştirerek kokulu, düşük büyüyen çok yıllık bitkiler veya tırmanma bitkisi ekebilirsiniz. Dalgaların karaya attığı odun iyi bir görünüme sahipse, onu boyamak veya bir şekilde işlemek gerekli değildir, bitkiler için doğal bir arka plan olmasına izin verin..

Büyük bir iç hacme sahip geniş bir güdük, kum kabının yerini alır. Ailenin tek çocuğu varsa, bebeğin oynaması için böyle bir kum havuzu yeterli olacaktır. Tek arzu, kabuk böcekleri, solucanlar ve diğer omurgasızların çürüyen köklerin yanından temiz elenmiş kuma düşmemeleri için tabanı bir muşamba ile kapatmaktır..

taşlarla güzel bir yazlık dekor oluşturma

kendin yap ülke dekoru

taşlarla yazlık dekorun güzel dekorasyonu

Banliyö bölgesinin tasarımında çiçekler

çiçeklerle bir kır evi dekorunun orijinal yaratılması

DIY yazlık tasarımı

Eski bir kenevir için başka bir orijinal çözüm, peyzaj tasarımının bir unsuru olarak kendin yap dacha dekorudur. Akşamları ışıklı bir cüce evi inşa edin ve bu unsur bahçenin derinliklerindeki bahçe yolunun mantıklı bir tamamlayıcısı olacaktır. Bir cüce için bir ev çok fazla zaman ve doğaçlama araçlar gerektirmez ve masal karakterinin kendisi hazır olarak satın alınabilir veya kendi başınıza yapılabilir. Arsa ateş böcekleri, kurbağalar, salyangozlar, kaplumbağalar ve diğer karakterlerle desteklenebilir..

Eski kütükler, kendin yap dekoru için farklı bir şekilde kullanılabilir – saksılar için olduğu gibi. Bu, bol petunyalar, süs çilekleri ve diğer asılı bitkiler için uygundur. Aynı yükseklikteki iki kütük arasında, destekler yeterince yüksekse, bir Hawai hamak için bir tezgah veya bir taban donatmak uygundur..

Eski mobilya yatakları

Kullanılmış raflar, yataklar, koltuklar, sandalyeler ve tabureler, kendi ellerinizle bir kulübe için orijinal bir dekordur. Sadece bir stand olarak değil, aynı zamanda zemin seviyesinden yükseltilmiş küçük bir çiçek bahçesinin temeli olarak da kullanılırlar..

Süslü bir çerçeveye sahip eski Viyana rattan sandalyeleri atmak üzücü, yine de yeşil bir çim üzerinde orijinal bir çiçeklik olarak hizmet edecekler..

Eski tahtaları çapraz çubuklar yerine sabitlerseniz, merdiven kitaplık görevi görecektir. İç mekan bitkileri ve kır dekoru olan saksıları üzerlerine yerleştirmek uygundur..

doğaçlama araçlarla bir kulübe dekorunun olağandışı yaratılması

Kulübenin olağandışı tasarımı

sahte ile dacha dekorunun özgün tasarımı

Kendi elinizle bir yazlık ev yapmak

Birçok mal sahibi, ev bitkilerini yanlarına evlerine götürür, ayrıca değerli bir yer bulmaları gerekir. Gösterişsiz kaktüsler ve sulu meyveler en iyi hissettirir. Tüm koleksiyon kompozisyonları eski mobilyalara yerleştirilecektir. Kompozisyonu daha çekici hale getirmek istiyorsanız, tüm nesneleri aynı renge boyayın..

Eski sepetler ve sızdıran küvetler, peyzaj tasarımına daha az organik olarak sığmaz. Kendin yap arsa dekoru için, tabanı olmayan, ancak iyi duvarları veya kenarları olan herhangi bir şey uygundur..

çiçeklerle banliyö bölgesinin dekorunun güzel dekorasyonu

kendin yap ülke dekoru

doğaçlama araçlarla bir kır evi dekorunun olağandışı yaratılması

Banliyö bölgesinin tasarımında çiçekler

sahte bir kır evi dekorunun orijinal yaratılması

DIY yazlık tasarımı

Eski araçlardan ve lastiklerden orijinal country dekoru

Arabalar, el arabaları, bisikletler, retro arabaların parçaları ve “kel” lastikler, tasarımcılar ve ev ustaları tarafından kullanılan bir yazlık konut için sabit bir dekordur..

Koşumsuz bir araba, sanki atı tarafından kaybolmuş gibi, mülkün boş bir bölümünü en iyi şekilde dönüştürecektir. Kendi elinizle bir kır evi için böyle bir dekor, fazla çaba ve zaman gerektirmez. Çiçekli bitkilerin tüm yaz boyunca gösteriş yapacağı şezlong için en iyi yeri bulmak yeterlidir. Aynı türden farklı renk tonlarının temsilcilerinin gösteriş yaptığı bir koleksiyon çiçek bahçesi olabilir veya kontrast ilkesine göre bir seçim yapılabilir..

Eski bisikletlere paslı bir dekorasyon olarak zımpara kağıdı ile muamele edilmesi, metal ve boya için bir astar ile kaplanması tavsiye edilir. Taban hazır olduğunda, bisiklet kendisine bağlı saksılarda toprağın ağırlığı altında çökmemesi için çerçeve güvenli bir şekilde sabitlenir..

Tavsiye. Eski kot pantolonlar ve botlar çiçek fidesi dikmek için uygun kaplar, ancak önce toprağı pantolonlara gömülü çöp torbalarına doldurmak daha iyidir..

taşlarla dacha dekorunun sıradışı dekorasyonu

Kulübenin olağandışı tasarımı

doğaçlama araçlarla bir kır evi dekorunun orijinal yaratılması

Kendi elinizle bir yazlık ev yapmak

Kel lastikler geleneksel olarak küçük çiçek tarhları için tampon olarak kullanılır. Boya ile boyanmış tüm kompozisyonlar daha çekici görünüyor. Favori bir tasarım tekniği, en geniş kauçuğun altta ve en küçük tabanın üstte olduğu basamaklı çiçek tarhlarıdır..

Ev ve yazlık evler için kendin yap lastik dekoru, “kel” kauçuğu takmanın başka bir yoludur. Ters çevrilmiş bir lastikten hayvanları ve masal karakterlerini oymanın birçok yolu vardır..

TABLO

Site dekorunda gereksiz lastik kullanmanın yolları

1.

Çocuk kum havuzu

Kum için yan veya rezervuar olarak kullanılır, tabanın branda ile kaplanması ve yüzeyin parlak bir renge boyanması tavsiye edilir.

2.

Çiçek yatağının temeli

Farklı boyutlarda kauçuk uygundur, lastikler bir slayt, kaskad veya bölme ile düzenlenir, alt kısım gerekli değildir

3.

Figürler ve heykeller

Hayvanların seçimi tasarım görevlerine bağlıdır, daha çok dilimlemeli ters bir taban kullanılır (kuğular ve papağanlar, Masha ve Ayı, kurbağalar vb.)

4.

Ülke mobilyaları

Sandalye tabanı, orijinal tezgah, masa standı vb..

banliyö bölgesi dekorunun sahtekarlıkla olağandışı yaratılması

kendin yap ülke dekoru

doğaçlama araçlarla bir kır evinin dekorunun olağandışı dekorasyonu

Banliyö bölgesinin tasarımında çiçekler

sahte bir kır evinin dekorunun güzel yaratılması

DIY yazlık tasarımı

Orijinal site aydınlatması

Hurda malzemelerden yapılan lambalar, gereksizden kullanışlı hale getirmenin bir başka yoludur. Bahçe sokağı boyunca küçük direkler, mumların veya küçük lambaların yerleştirildiği baskılı teneke kutulardan yapılmış lambalarla süslenebilir. Ülkede kendi elinizle böyle bir dekor, doğada bir partiyi veya romantik bir akşam yemeğini canlandıracak..

Elektrik ampullü sarkıt lambalar cam şişelerden yapılmıştır. Özel bir teknoloji, sıcak ve soğuk su kontrastının kullanıldığı, şişenin dibinin daldırıldığı alt kısmın kesilmesine yardımcı olacaktır. Böyle bir sıcaklık genliği ile alt kısım bir cetvel gibi kesilecektir. Bu tür orijinal gölgelere küçük ampuller yerleştirerek kenarı zımparalamak ve bir çelenk yapmak için kalır. Kablolama tabanının bunu anlayan bir kişi tarafından yapılması önemlidir. Bahçe aydınlatmasının tüm bölümleri yağmurdan korunmalıdır..

sahte ile dacha dekorunun güzel dekorasyonu

Kulübenin olağandışı tasarımı

taşlarla bir kır evinin dekorunun olağandışı yaratılması

Kendi elinizle bir yazlık ev yapmak

Asistanların yardımıyla bir kır evinin dekorunu kendi elinizle yapmanın en iyi yolu. Her görev gücüne göre verilir. Bazıları ahşap testeresi yapabilir, diğerleri boyayabilir. Bir makale, bir kulübeyi doğaçlama araçlarla süslemenin tüm yollarını açıklamamaktadır. Belki de galerimizdeki illüstrasyonlara aşina olduğunuzda, bahçe kelebekleri ve arıları yapmayı, çakıl taşlarını bir uğur böceği ailesi gibi süslemeyi, fantastik yaratıklar veya oldukça tanınabilir karakterler yapmayı kendiniz anlayacaksınız. İlham almak için yaratıcılığınızı ve iyi fikirlerinizi kullanın.

Uzman görüşü Alina Kvileva.

Bir yazlık evi dekore etmek için 50 ilginç fotoğraf fikri:

sıra dışı bir dacha dekoru oluşturma sahte resim doğaçlama araçlarla banliyö alanı dekorunun orijinal dekorasyonu photo çiçek resmi ile bir kır evi dekorunun güzel oluşturulması taşlı yazlık dekorun güzel dekorasyonu photo taş resmi ile banliyö bölgesi dekorunun sıradışı dekorasyonu doğaçlama araçlarla bir kır evi dekorunun orijinal oluşturulması photo çiçek resmi ile bir kır evinin dekorunun orijinal dekorasyonu banliyö bölgesi dekorunun olağandışı yaratılması sahte fotoğraflar çiçek resmi ile bir yazlık için güzel bir dekor oluşturma sahte fotoğraflarla dacha dekorunun orijinal dekorasyonu doğaçlama araçlarla bir kır evi dekorunun olağandışı yaratılması resim taşlarla sıra dışı bir kır evi dekoru oluşturma photo çiçek resmi ile banliyö bölgesinin dekorunun güzel dekorasyonu bir kır evi dekorunun orijinal dekorasyonu sahte resim doğaçlama araçlar resmi ile yazlık dekorun sıradışı tasarımı taşlarla banliyö bölgesi dekorunun güzel bir şekilde oluşturulması photo çiçekli bir yazlık için güzel bir dekor oluşturma photo yazlık dekorun olağandışı dekorasyonu sahte resim çiçekli bir kır evinin dekorunun orijinal dekorasyonu photo doğaçlama araçlar resmi ile bir yazlık dekorun olağandışı yaratılması taş resimli bir kır evinin dekorunun orijinal dekorasyonu sahte fotoğraflarla banliyö bölgesi dekorunun güzel yaratılması taşlı bir kır evinin dekorunun güzel bir şekilde oluşturulması photo sahte resimli banliyö bölgesinin orijinal dekorasyonu çiçekli bir kır evi dekorunun alışılmadık bir şekilde oluşturulması photo taşlı banliyö bölgesi dekorunun orijinal oluşturulması photo çiçek resmi ile bir yazlık güzel dekor çiçeklerle banliyö bölgesinin güzel dekorasyonu photo taş resimli bir kır evinin dekorunun orijinal yaratımı doğaçlama araçlarla banliyö bölgesi dekorunun olağandışı dekorasyonu photo dacha dekorunun güzel yaratılması sahte resim taş resimli bir kulübe dekorunun olağandışı yaratılması çiçekli bir kır evinin dekorunun güzel dekorasyonu photo banliyö bölgesi dekorunun orijinal yaratımı sahte resim çiçek resimli bir kır evinin dekorunun güzel dekorasyonu bir kır evinin dekorunun güzel yaratılması sahte resim sahte fotoğraflarla banliyö bölgesinin orijinal dekorasyonu taş resimli bir kır evinin dekorunun güzel yaratılması doğaçlama araçlar resmi ile bir yazlık dekorun orijinal oluşturulması çiçeklerle banliyö bölgesi dekorunun sıradışı dekorasyonu photo çiçeklerle güzel bir kır evi dekoru oluşturma photo doğaçlama anlamına gelen bir kır evinin dekorunun özgün tasarımı resim taş resmi ile güzel bir yazlık dekor oluşturma doğaçlama araçlarla bir kır evi dekorunun orijinal oluşturulması resim banliyö bölgesi dekorunun alışılmadık dekorasyonu sahte fotoğraflar çiçek resmi ile yazlık evler için güzel dekor oluşturma doğaçlama araçlarla dacha dekorunun güzel dekorasyonu photo taşlı bir kır evinin dekorunun olağandışı dekorasyonu photo ülke dekoru

Previous Post
Bir odada kendi elinizle bir duvar nasıl dekore edilir: en iyi dekor fikirleri
Next Post
Wallpaper for the kitchen: a new look at design