15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Koridorda hafif kapıların altında duvar kağıdı tasarımı – iç mekandaki örnekler

Koridor, konukların ilk gördüğü evin veya dairenin bir parçasıdır. Evinize girerler ve sadece bir koridor boyunca misafirperverliğiniz, karakteriniz ve daha da fazlası zevkiniz ve stil anlayışınız hakkında sonuçlar çıkarabilirler. Bu nedenle, bu odanın tasarım projesi üzerinden düşünmeye en dikkatli şekilde yaklaşılmalıdır. Ancak siz ev sahipleri, sadece odanın görünümü değil, aynı zamanda yenileme kalitesi, makul tüketim ve boş alan kullanımı ve ayrıca yenileme maliyeti de önemlidir..

Hafif kapılar altında koridorda duvar kağıdı tasarımı

Hafif kapılar altında koridorda duvar kağıdı tasarımı

Duvar dekorasyonu için en ucuz ve en pratik seçenek duvar kağıdıdır. Bu yazıda türleri, stilleri ve çok daha fazlası hakkında ayrıntılı olarak konuşacağız. Ve evinizin giriş kapıları bej, süt veya beyaz olsa bile onlar için mükemmel duvar kağıdını seçmenize yardımcı olacağız..

Duvar dekorasyonu için en ucuz ve en pratik seçenek duvar kağıdıdır.

Duvar dekorasyonu için en ucuz ve pratik seçenek duvar kağıdıdır..

Hafif kapılar altında koridorda duvar kağıdı tasarımı. İç mekanda on örnek. Fotoğraflardan bir seçki

Koridoru en son dönüşte onarmaya başlamak genellikle gelenekseldir. Diğer odalardaki diğer tüm bitirme ve onarımların bittiği anda. Bunun nedeni, yenileme sürecinde kaçınılmaz olarak ortaya çıkan tüm inşaat atıklarının koridordan dışarı atılmasıdır. Temizlerken duvarlara dokunabilir, lekeleyebilir, üzerlerine yapıştırılan duvar kağıdını çizebilir veya yırtabilirsiniz. Koridordaki tüm yeni tadilatları mahvederse çok yazık olur..

Açık kapılı bir koridor için pastel renkli duvar kağıtları mükemmeldir.

Açık kapılı bir koridor için pastel renkli duvar kağıtları mükemmeldir.

Bitirme işi ve tasarımın tüm inceliklerinde ustalaşmaya yeni başlayan insanların soruları olabilir. Örneğin, “Koridordaki hafif kapılar için hangi duvar kağıtları uygundur?” Endişelenmemelisiniz, çünkü şimdi size her şeyi ayrıntılı olarak anlatacağız ve hatta size göstereceğiz. İyi tasarım fikirleri içeren çeşitli fotoğraf örneklerine göz atın ve ilham alın!

Bir şehrin resmine sahip duvar kağıdı ilginç görünecek

Bir şehrin resmine sahip duvar kağıdı ilginç görünecek

Hafif kapılar için duvar kağıdı seçiyoruz. Fotoğraflardan bir seçki

Renk, yenileme endüstrisindeki en önemli parametrelerden biridir. Odanın iç kısmında önemli olan birçok faktör buna bağlıdır. Bu, alanın görsel bir genişlemesi, ışık miktarı ve dağınıklığı ve odanın genel tasarımı, tarzı. Bu nedenle, hiçbir durumda rengi unutmamalısınız.!

Renk, yenileme endüstrisindeki en önemli parametrelerden biridir. Odanın iç kısmında önemli olan birçok faktör buna bağlıdır.

Renk, yenileme endüstrisindeki en önemli parametrelerden biridir. Odanın iç kısmında önemli olan birçok faktör buna bağlıdır.

Genel olarak, açık renkli giriş kapıları, şehir dairelerinde nadiren bulunan beş yıl önce benzersiz olan oldukça cesur bir karardır. Sonuçta, her insan böyle cesur bir tasarım kararına karar vermez. Koridorda açık renkli bir kapısı olan kişilerin karşılaştığı ana zorluklardan biri, en iyi renk şemasının seçilmesidir. Yazımızın bu noktasında bu konuyu detaylı bir şekilde anlamaya çalışacağız ve doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacağız..

Koridordaki gümüş duvar kağıdı, iç mekanı olumlu şekilde seyreltecektir.

Koridordaki gümüş duvar kağıdı, iç mekanı olumlu şekilde seyreltecektir.

Koyu tonları kullanma: siyah ve diğerleri

Tercihinizi, beyazın oda alanını görsel olarak genişlettiği ve şehir dairelerinin dar ve sıkışık koridorlarında faydalı görüneceği efsanesinin rehberliğinde sadece açık renk tonlarına vermemelisiniz. Koyu gölgeler görsel alanı bir inç kadar azaltmaz, aksine görsel olarak daha derin ve daha lüks hale getirir. Tabii renkler profesyonelce ve doğru seçilirse.

Koyu gölgeler görsel alanı bir inç kadar azaltmaz, aksine görsel olarak daha derin ve daha lüks hale getirir.

Koyu gölgeler görsel alanı bir inç kadar azaltmaz, aksine görsel olarak daha derin ve daha lüks hale getirir..

Not! Karanlık kapılar, ön kapının açık tonlarıyla birlikte bir kontrast oluşturacaktır. Bu tasarım seçeneği sıradışı ve çok şık görünecek..

Aşağıdaki renkleri kullanın.

● Koyu mavi.

● Kızıl, bordo.

● Koyu yeşil, zümrüt.

● Kahverengi, siyah.

Açık tonların kullanımı: beyaz ve diğerleri

Ancak, beyaz veya sütlü renk, ideal olarak zıt gölgelerle eklenen bir tür temel ise, hafif, beyaz tonların alanı genişletmesi hiç de bir efsane değildir. İşte başarılı kombinasyon örnekleri..

● Camgöbeği veya mavi.

● Yeşil ve açık yeşil.

● Şarap kırmızısı.

● Mor veya lavanta.

● Gri ve inci.

Çiçek süsleme modaya geri döndü: örnekler

Çiçek süsleme modası asla geçmeyecek ve kesinlikle unutmamanız gereken bir tasarım seçeneğidir. Fotoğraf örneklerine bakın ve kendi benzersiz fikirlerinizi yaratmak için ilham alın!

Çiçek süsleme modası asla geçmeyecek ve kesinlikle unutmamanız gereken bir tasarım seçeneğidir..

Açık renkli ve koyu desenli

Mükemmel bir seçenek, kontrastları yerleştirmek olacaktır. Örneğin, duvar kağıdı mükemmelse, tonda tonda, kapıyla karışıyorsa ve arka planlarında karanlık bir çiçek, monogram, dantel deseni görünüyorsa, çok güzel ve şık görünecektir..

Mükemmel bir seçenek, kontrastları yerleştirmek olacaktır.

Mükemmel bir seçenek, kontrastları düzenlemek olacaktır..

Hafif kapılar için hangi duvar kağıdı stili uygundur

Geniş bir odayı yenebileceğiniz tarzların çeşitliliği, yenilemenin birçok ve en önemli noktalarından biridir. Yeni başlayanlar için bir şey seçmek zor olacak. Modern yenileme dünyasında kaç tane stil ortaya çıktığını bir düşünün! Minimalizm, loft, klasik ve diğer birçok stil, modern tasarımcıların gelişmeleri sayesinde küçük bir şehir dairesinde uygulanması çok kolay hale geldi. Hafif kapılara sahip modern evlerde ve koridorlarda bulunan ana stil trendlerine bir göz atalım. Yeni başlayan biriyseniz, çok dikkatli okuyun ve dairenize ve en önemlisi yaşam ritminize daha uygun seçenekleri not edin..

Kontrast duvar kağıdı, koridora özel bir çekicilik kazandıracak

Kontrast duvar kağıdı, koridora özel bir çekicilik kazandıracak

Modern tarzda, odayı yenebileceğiniz birçok stil var. Ve stil seçimi, yenileme ile ilgili temel noktalardan biridir. Öyle olur ki, bu yolu yeni öğrenmeye başlayan bir kişi, belirli bir stili büyük zorluklarla seçebilir. Sadece düşünün, minimalizm, klasik, modern, provence – bunların hepsi yenileme dünyasında modaya uygun ve alakalı stiller!

Modern tarzda, odayı yenebileceğiniz birçok stil var.

Modern bir tarzda, odayı yenebileceğiniz birçok stil var..

Hafif kapılara sahip modern evlere bakmak için uygun ve uygun olacak her yeni moda stilistik yön hakkında ayrıntılı olarak konuşalım. Hala acemi iseniz, bu öğeye özellikle dikkat edin ve beğendiğiniz stilleri not edin..

Koridorda hafif duvar kağıdı seçerken dekora dikkat edin.

Koridorda hafif duvar kağıdı seçerken dekora dikkat edin.

Klasik.

Bu yön, on yıllar sonra bile değişmeyen yönlerden biridir. Ne moda değişikliğinden ne de trendlerin etkisinden korkmaz. Zamanında mevcut değildir ve elbette koridorunuzu dekore etmek için uygun olabilir. Bu stili evinizde yeniden yaratmak istiyorsanız, kapı kolları ve mobilyalar için altın, bronz veya belki de gümüş tonlarını tercih edin. Ayrıca duvar kağıdı için açık tonları tercih edin. Dallı monogramlarla parke döşeme ve lüks mobilyalar kullanın. Geçmiş yüzyılların eski mobilyalarının montajı da uygun görünecek..

Klasik olarak koridorda duvar kağıdı

Klasik olarak koridorda duvar kağıdı

Yüksek teknoloji.

Bu tarz, diğer alanlara kıyasla en alakalı olanıdır. Hepsi oldukça genç olduğu için. Geçen yüzyılın seksenli ve doksanlı yıllarında Amerika ve bazı İskandinav ülkelerinde ortaya çıktı. Bundan sonra, tüm dünyaya dağıldı ve hem dünya çapındaki hem de yeni başlayanlar olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki birçok tasarımcının kalbini kazandı. Başlangıçta, bu stilistik eğilim şehir sokaklarında ortaya çıktı ve mimari binalar için bir tasarım olarak kullanıldı. Bu nedenle yüksek teknolojili odalarda plastik, cam, metal gibi malzemeler kullanılmaktadır. Sokakta en sık bulunan borulara, süpürgeliklere ve diğer birçok nesneye dönüşürler..

Yüksek teknoloji tarzında koridorda duvar kağıdı

Yüksek teknoloji tarzında koridorda duvar kağıdı

Diğer Stiller.

Daha önce son dönemin en popüler stillerine baktık. Panel evlerde kentsel apartman sahiplerinin çoğu ve konut için banliyö binalarını sevenler tarafından tercih edilmektedir. Ancak tasarımcılar sadece iki stilistik yön üzerinde durmayı tavsiye etmiyorlar, çünkü yaşam alanlarının tasarımı için modern moda, koridorun açık renklerde tasarımına uygun olacak büyük, hatta çok büyük bir stil seçimi bile diyebiliriz. Bunlardan bazılarını düşünelim.

Hafif kapılar ile koridorda fotoğraf kağıdı

Hafif kapılar ile koridorda fotoğraf kağıdı

● Minimalizm, dar alanlardan kesinlikle hoşlanmayan, koridor gibi küçük bir odada bile özgürlüğü ve alanı tercih eden insanlar için uygundur. Bu tarz, yükselen güneşin ülkesinde – Japonya’da, insanların yaşamak zorunda kaldığı küçük apartman alanı nedeniyle ortaya çıktı. Alanı mümkün olduğunca işlevsel hale getirmeye çalışarak boş alanı maksimumda kullanırlar. Duvarların ve pencerelerin tasarımında gösterişli gölgelerden hoşlanmazlar, çünkü bu bir dikkat dağıtıcıdır. Bu temel kurallara bağlı kalın ve başarılı olacaksınız.!

Minimalizm, koridor gibi küçük bir odada bile, dağınık alanı kesinlikle sevmeyen, özgürlüğü ve alanı tercih eden insanlar için uygundur.

Minimalizm, koridor gibi küçük bir odada bile, dağınık alanı kesinlikle sevmeyen, özgürlüğü ve alanı tercih eden insanlar için uygundur..

● Provence. Duvarların ve eski mobilyaların dekorasyonunda açık tonlar, bol miktarda tekstil ve çiçek süslemesi, yaldız ve aşınmış cila ile tamamlandı, güneşli ve çok romantik Fransa’dan gri soğuk Rusya’ya geldi..

Duvarları süslerken açık tonlar, bol miktarda tekstil ve çiçek süslemesi - bu Provence stilini karakterize eder.

Duvarları süslerken açık tonlar, bol miktarda tekstil ve çiçek süslemesi – bu Provence stilini karakterize eder.

● Çatı katı veya İskandinav stili. “Loft” kelimesi İngilizce’den “tavan” olarak çevrilir. Bu kelime, bir bütün olarak tüm stilistik eğilimi tam anlamıyla ve tamamen karakterize eder. Bir odayı bu tarzda dekore etmek için açık renkler, bol miktarda doğal ahşap masif ve cam kullanın..

Bir odayı bu tarzda dekore etmek için açık renkler, bol miktarda doğal ahşap masif ve cam kullanın.

Bir odayı bu tarzda dekore etmek için açık renkler, bol miktarda doğal ahşap masif ve cam kullanın..

Video: Koridorda hafif kapıların altında duvar kağıdı

Hafif kapılara sahip bir koridor için duvar kağıdı için 50 fotoğraf fikri

Previous Post
¡La decoración de la habitación de los niños es un asunto delicado!
Next Post
How to decorate your desktop with your own hands