15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Kuaför ve güzellik salonu tasarımı: tasarım ilkeleri

Bir güzellik salonu, herhangi bir kadının dönüştürülebileceği bir yerdir. Bu nedenle kuaför salonunun iç tasarımı özel olmalıdır. Kadının odada kendini rahat ve rahat hissetmesi önemlidir. Bir tasarım seçerken çeşitli nüansları dikkate almanız önerilir..

güzellik salonu tasarımı

Bir güzellik salonu, kadınların olumlu gelişmeler ve harika bir dönüşüm umuduyla geldikleri bir yerdir..

güzellik salonu dekor tasarımı

Masaüstünde taze çiçekler müşterilerinizi memnun edecek.

Bir güzellik salonunun, düzenleyici makamların bir takım özel gereksinimleri olduğu bir yer olduğunu unutmayın. Bu nedenle, bir iç mekan oluştururken bu dikkate alınmalıdır. Ofislerde belirli bir aydınlatma seviyesi, standartları karşılayan boyutlar, uygun kaplama malzemesi gereklidir. Aksi takdirde salon tam olarak çalışamayacaktır..

güzellik salonu fotoğraf tasarımı

Modern bir güzellik tapınağının içi bu tür arzulara karşılık gelmeli, sizi olumlu bir sonuca hazırlayan özel bir enerji taşımalıdır..

güzellik salonu tasarımı

Güzellik salonlarının içini oluştururken, tasarımcılar belirli mekansal planlama kurallarına uyarlar ve aynı zamanda önemsiz olmayan dekorasyon tekniklerini kullanırlar..

Bütçeyi belirledikten sonra hedef kitleyi seçmeniz önerilir. Tasarım da buna bağlı olacaktır. Zengin bayanlar için lüksü yansıtan bir klasik uygundur..

güzellik salonu için tasarım fikirleri

Sahipler için bunun, her şeyden önce, denetim makamları tarafından katı gerekliliklerin uygulandığı bir işletme olduğunu unutmamalıyız..

güzellik salonu tasarımı photo

Tedavi odalarının aydınlatma derecesi, kaplama malzemesi, standart boyut göstergeleri, genel içerik – bir iç mekan oluştururken tüm bunlar dikkate alınmalıdır..

Genç kadınlar için demokratik bir girişimin moderni seçmesi önerilir. Ana şey, tasarımın sadece güzel değil, pratik ve işlevsel olmasıdır..

Modern berber dükkanı tasarımı

Finansal yeteneklere göre hizmetlerinizin tasarlanacağı hedef kitleyi belirleyin.

fonksiyonel berber tasarımı

Yüksek gelirli ve toplumdaki statüsü olan bayanlar için lüks klasikler, gerçekçi etik veya genç ve demokratik insanlar için neşeli modern.

Şık ve pratik berber iç tasarımı

Zevkli bir tasarım oluşturmak için birkaç basit ipucunu izlemeniz önerilir..

  • Çağdaş bir tarz seçin. Gösterişten, akılda kalıcılıktan vazgeç. Belirli bir tasarımın tüm kurallarına tam olarak uymaya değmez. Her müşteri iç mekanları anlamaz. Bu nedenle, küçük sapmalara izin verilir.. 

kuaför salonu tasarım fikirleri

Ana şey, her şeyin yolunda gitmesidir..

  • Kılık değiştirmeye değer teller, borular. 

parlak güzellik salonu tasarımı

O zaman müşterilerin dikkatini çekmeyecekler..

Ekonomi sınıfı kuaför salonları tasarımı

Ekonomi sınıfı, pahalı fiyat veya iddialılık bakımından farklılık göstermeyen malzeme ve elemanların kullanımını içerir. Müşterilerin içeride olabildiğince rahat ve konforlu olmaları önemlidir. Minimalizm ideal çözümdür. En fazla üç renk, minimum dekor. 

berber tasarımı minimalizm

Tüm parçalar ve öğeler yalnızca pratik ve işlevseldir.

Ekonomi sınıfı güzellik salonu tasarımı

İç mekanınızın temelini oluşturması gereken temel taşlar konfor, işlevsellik ve pratikliktir..

Bir güzellik salonunun tasarımında temel tonlar ve parlak vurgular

Baz bej bir gölge olabilir. Bu hafif ve yatıştırıcı bir tondur. Bu nedenle, mavi, yeşil gibi birkaç parlak vurgu ekleyebilirsiniz. Örneğin, mobilya döşemesi olabilir. Bu, odayı samimi ve rahat bir atmosferle dolduracaktır..

güzellik salonunda dekor

Hangi stili seçerseniz seçin, her detayı temel parametreleri karşılamaya yönelik olmalıdır..

güzel güzellik salonu dekoru

Tesisleri bitirmek için malzemelerin kullanımı konusunda önemli bir kısıtlama yoktur..

Kuaför salonlarının iç tasarımı

Bir kuaför salonunun içi bireysel bir yaklaşım gerektirir. Sonuçta, işletme geniş bir insan akışı için tasarlanmıştır. Müşterilerin her birinin kendi zevkleri vardır. Klasiklerin taraftarları ve modern trendleri sevenler var. Bu nedenle, müşterilerin çoğunluğu arasında sempati uyandıracak bir orta yol bulmaya çalışmak mantıklıdır.. 

güzellik salonu dekorasyonu

Herkesi memnun etmeye çalışmayın. Aksi takdirde, tek tip bir stil elde etmek işe yaramaz..

güzellik salonu tasarımı

Bir zemin kaplamasının dayanıklı ve güvenli olması önemlidir..

Eğimli aynalar

Böyle bir çözüm en uygunudur, çünkü aynalar basit bir iç mekanı bile dönüştürebilir. Bazı duvarların ayna elemanları ile dekore edilmesi önerilir. Parıltı hemen görünecek ve oda görsel olarak daha geniş hale gelecektir..

güzellik salonu aynaları

Bir güzellik salonunun trafiğin yoğun olduğu bir yer olduğunu lütfen unutmayın, bu da düzenli ıslak temizlikten kaçınılamayacağı anlamına gelir..

güzellik salonu aynaları

Özel bir emprenye ile neme dayanıklı boya ve yıkanabilir duvar kağıdı, ahşap ve taş ile bitirmek için seçin.

Dolap duvarlarının döşemesinde “Taşıma” şapı

Küçük odalar için uygundur. Güzellik salonunda şap, ses yalıtımını iyileştirecektir. Çok yönlülüğü, güzel dekoratif etkisinde yatmaktadır. Rahatlık katar, odayı bir oda yapar.

bir güzellik salonunda taşıma kuplörü

Resepsiyon masası – bir güzellik salonunun yüzü ve kartviziti.

Lüks klasik avizeler

Lüks avize, tasarımın tüm avantajlarını vurgulayarak hemen hemen her stile uygundur. Salonun alanı sınırlıysa, ışıklı hacimli bir avize iyi uyacaktır. Kaliteli aydınlatmaya dikkat etmek önemlidir.

kuafördeki avize

Işık, doğru iş akışını, odanın görsel algısını ve alanın imarını etkiler..

güzellik salonu avize tasarımı

Armatürler gruplara ayrılır: salon ve resepsiyon alanı için üstten aydınlatma, ustaların işyerinde spot aydınlatma.

Parlak disko topu avize

Bir avizenin parıldayan ve yanan, çarpıcı bir etki yaratan birçok yapay elmastan oluştuğunu hatırlatır. Art deco için benzer bir unsur mükemmeldir. Avize için parlak aydınlatmanın gerekli olmadığı bir dinlenme odası seçmek daha iyidir..

güzellik salonunda avize topları

Lambadan gelen ışığın renkleri bozmaması gerektiğini lütfen unutmayın..

güzellik salonu tasarım projesi

Bir hata herkesin ruh halini bozabilir..

Küçük bir kuaförün tasarımı güzel, rahat, karlı

Tasarımı uygularken belirli kurallara uyulması önerilir. İpuçları tabloya yansıtılır.

güzellik salonu tasarım ipuçları

Tasarım, mekanın hem havası hem de çizimi, salonunuzun benzersizliği ve tanınırlığıdır..

Tavsiye Açıklama
1. ipucu Kanalizasyon, sıcak ve soğuk su ile musluklar gereklidir.
2. ipucu Çalışmak için birçok profesyonel araç gerekir. Bu nedenle, siteleri kurulum için önceden hazırlayın, bağlayın.
3. ipucu Mobilya yerleştirirken, aralarındaki mesafenin normlarına uymak önemlidir..
4. ipucu Bir bekleme alanı oluşturduğunuzdan ve tasarladığınızdan emin olun. Rahat mobilyalara, dergilere ihtiyacınız olacak.

Bir güzellik salonunun manikür ve pedikür alanının tasarımı

Pedikür alanında ışıklı podyum üzerine yerleştirilmiş özel sandalyeler olabilir. Bu, her iki tarafta parlak aydınlatma ile tamamlanan orijinal bir seçenektir. Manikür masaları kompakttır. 

güzellik salonundaki koltuklar

Müşteri için oturmanın keyifli olacağı yumuşak sandalyeler kurun.

VİDEO: Güzellik Salonu Tasarımı: Görüntü Oluşturma için 44 Stil.

Güzellik salonları ve kuaför salonları için 50 tasarım seçeneği:

güzellik salonu berber tasarımı güzellik salonu berber ışık tasarımı güzellik salonu berber şık tasarım güzellik salonu kuaför salonu modern tasarım güzellik salonu kuaför projesi güzellik salonu kuaför salonu güzellik salonu kuaför salonu iç güzellik salonu berber iç fikirleri güzellik salonu berber dükkanı iç photo güzellik salonu berber dükkanı iç güzellik salonu kuaför iç fikirleri photo güzellik salonu berber iç fikirleri güzellik salonu berber fikirleri iç güzellik salonu berber fikirleri photo güzellik salonu berber tasarım fikirleri photo güzellik salonu berber tasarım fikirleri güzellik salonu berber fikirleri tasarımı güzellik salonu berber fikirleri güzellik salonu berber iç fotoğrafları güzellik salonu kuaför fotoğraf iç güzellik salonu kuaför fotoğraf fikirleri güzellik salonu berber dükkanı fotoğraf tasarımı güzellik salonu berber dükkanı fotoğraf tasarımı güzellik salonu kuaförü photo güzellik salonu berber salonu tasarımı güzellik salonu kuaför tasarım projesi güzellik salonu berber odası tasarımı güzellik salonu berber tasarım dekorasyon güzellik salonu berber iç tasarımı güzellik salonu berber tasarımı iç güzellik salonu berber tasarım fikirleri güzellik salonu berber tasarımı photo güzellik salonu berber tasarım dekor güzellik salonu berber tasarımı güzellik salonu berber dekoru güzellik salonu kuaförü güzellik Salonu güzellik salonu aynaları tasarımı güzellik salonlarının tasarımı iç fikirler güzellik salonlarının iç tasarımı photo güzellik salonlarının iç tasarımı güzellik salonları için iç tasarım fikirleri güzellik salonları için iç tasarım fikirleri güzellik salonu tasarım fikirleri photo güzellik salonu tasarım fikirleri güzellik salonlarının tasarımı iç fotoğrafları güzellik salonlarının tasarımı fotoğraf iç güzellik salonlarının tasarımı fotoğraf fikirleri güzellik salonu fotoğraf tasarımı güzellik salonu tasarımı

Previous Post
Kendi evinizde dekor fikirleri
Next Post
Design of a one-room apartment 37 sq. m. and layout options