15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Mutfağın iç kısmındaki buzdolabı: cephelerle nasıl birleştirilir?

Buzdolabı mutfağın en önemli unsurudur. Ana görevi herkes tarafından bilinir – yiyecekleri taze tutmak. Peki ya estetik zevk? İç mekana uyumlu bir şekilde entegre edilen cihaz, sizi ve misafirlerinizi memnun edecek.

Tasarımdan sıkılmamak için doğru renk şemasını seçmeniz gerekir. Günümüzde, klasik ışıktan olağandışı parlaklığa kadar her türlü buzdolabını seçebilirsiniz..

parlak renklerde mutfak dekorunda küçük bir buzdolabı

Beyaz bir mutfağın iç kısmındaki kırmızı buzdolabı

çok renkli bir renkte mutfak tarzında büyük buzdolabı

Buzdolabı ile mutfak tasarımı

beyaz mutfağın iç kısmında büyük buzdolabı

Mutfağın iç kısmındaki buzdolabı

Mutfağın iç kısmındaki buzdolabının rengi: ne ile “kafiyeli”?

Katılıyorum, mutfak oldukça fazla zaman geçirdiğimiz bir yer. Ve odanın iç kısmından çabucak yorulmamak için çeşitlendirilmelidir..

Bunu yapmak için tekniği diğer parlak renklerle vurgulayabilirsiniz. Örneğin, açık bej veya krem ​​rengi bir mutfakta, gümüş başlıklı beyaz ev aletleri iyi görünecek ve zıt bir buzdolabı – parlak kırmızı veya mavi. Güzel bir ek, ana ünitenin rengiyle eşleşen küçük bir dekoratif unsurdur. Önlük, yer karosu veya perdeli bir buzdolabı iyi bir çözüm olacaktır..

çelik renkli mutfak cephesinde küçük buzdolabı

Mutfağın iç kısmında beyaz buzdolabı

bej renkli mutfak tasarımında küçük buzdolabı

Hafif bir mutfağın iç kısmındaki karanlık buzdolabı

Mutfakta beyaz buzdolabı

Beyaz, standardın etiketi haline geldi. Bu, buzdolabı için en seçilebilir renktir. Çok çeşitli oda tasarımları ile mutfaklarda görülebilir. İç kısımdaki beyaz bir buzdolabı, herhangi bir tasarımda iyi görünüyor, dolayısıyla yaygınlık. Buna rağmen, tasarımcılar hafif klasik bir iç mekana sahip bir mutfağa beyaz soğutma cihazları kurmayı tavsiye ediyor..

açık renkli mutfak tarzında büyük buzdolabı

Mutfağın iç kısmında bej buzdolabı

siyah mutfak tasarımında büyük buzdolabı

Mutfağın iç kısmında gri buzdolabı

koyu renkli mutfak dekorunda küçük bir buzdolabı

Kırmızı buzdolabı ile hafif mutfak tasarımı

Mutfakta siyah buzdolabı

Siyah cihazlar bugün beyaz cihazlar kadar önemlidir. Birçok insan onun kasvetli göründüğüne inansa da, uğursuzluk getirir ve hatta korkutur. Bu sebeple bundan kaçınmaya çalışırlar. Bununla birlikte, profesyonel tasarımcılar buna çok dikkat ediyor, onu “asil” olarak görüyorlar..

İç kısımdaki siyah buzdolabı avantajlı görünüyor, çünkü böyle bir renk, mutfağın renginden bağımsız olarak gerekli vurguları ekleyebilir. Örneğin, iç mekana bir ciddiyet ve düzen görünümü eklemek istiyorsanız, siyah beyaz bir versiyon uygundur: siyah cepheler ve ünite, gümüş ev aletleri ve gri perdeler, tezgahlar ve zeminleri ve duvarları beyaz bırakın..

gri mutfak cephesinde küçük buzdolabı

Mutfağın iç kısmında büyük buzdolabı

parlak renkli mutfak tarzında küçük buzdolabı

İç kısımdaki buzdolabı

Çelik renkli buzdolabı

Mutfağın iç kısmındaki gümüş bir buzdolabı, herhangi bir tasarım için mükemmel bir seçenektir. Endüstriyel mutfaklar için en uygunudur. Gümüş rengi modernlik, yenilik katar. Bu nedenle mutfakta tarihi veya kırsal tarzda “çelik” ünitelerin kurulması önerilmez. İstisnai durumlarda oldukça çekici görünse de.

siyah mutfak cephesinde büyük buzdolabı

Mutfağın iç kısmındaki buzdolabı

çelik renginde mutfağın iç kısmında küçük buzdolabı

Mutfağın iç kısmında bir gül çizimi olan beyaz buzdolabı

açık renkli mutfak tasarımında büyük buzdolabı

Mavi bir mutfağın iç kısmındaki beyaz buzdolabı

Mutfakta renkli buzdolabı

Ortak renkleri sevmiyorsanız, hayatınıza çeşitlilik ve sıra dışılık katmak istiyorsanız, standart olmayan renklerde bir buzdolabı alın. Piyasada üreticiler, çeşitli tonlarda çok çeşitli ev aletleri sunmaktadır. Hassas açık renkler veya beklenmedik asit-parlak renkler olabilir. Dedikleri gibi, her zevke ve renge.

Ama bütün zorluk bu..

  1. İlk olarak, mutfağın ana cihazına uyması için iç unsurları eşleştirmek daha zor hale gelir..
  2. İkincisi, renk ünitesi mutfağın tasarımına her zaman başarılı bir şekilde “uyamaz”.

gri mutfak dekorunda küçük buzdolabı

Buzdolabı ile mutfak tasarımı

koyu renkli mutfak tasarımında büyük buzdolabı

Beyaz bir mutfağın iç kısmında çelik renkli buzdolabı

Ancak bu seçenek alışılmadık görünüyor, sizi ve misafirlerinizi hoş bir şekilde şaşırtabilir. Buzdolabının ev aletleriyle birleştirilmesi gerekmez. Onlardan farklı renkte bir cihaz satın almak iyi bir çözümdür, aynı renkteki küçük dekoratif unsurlar iyi bir ek olacaktır..

Hafif mutfaklar için narin pastel renklerde bir buzdolabı: pembe, turkuaz veya nane harika bir fikirdir. Bordo veya lacivert cihazlar koyu acımasız odalar için uygundur..

bej renkli mutfak dekorunda küçük buzdolabı

Beyaz bir mutfağın iç kısmındaki siyah buzdolabı

koyu renkli mutfak cephesinde küçük buzdolabı

Gri bir mutfağın iç kısmındaki beyaz buzdolabı

mutfağın iç kısmında bej renkli büyük buzdolabı

Buzdolabı ile dövme tasarımı

Bej tonunun çok yönlülüğü

Bej oldukça sakindir, odanın tasarımına hafiflik, huzur ve rahatlık verir. Bu rengin birimi ideal olarak açık renklerde yapılmış mutfağa “uyar”. Renkler duyguları etkiler, bu nedenle bir fincan çay ve mutfağın rahatlatıcı sıcak tonları işte zor bir günün ardından gevşemenize yardımcı olur..

Cepheleri biraz daha doygun, koyu zeminler ve bej bir buzdolabı olan açık krem ​​​​duvarlar avantajlı görünecek. Genel olarak, bu renk diğerlerini destekler ve onlara hoş vurgular verir..

açık renkli mutfak dekorunda küçük buzdolabı

Mutfak tasarımında kırmızı buzdolabı

gri mutfağın iç kısmında büyük buzdolabı

Mutfak tasarımında mavi buzdolabı

Pürüzsüz gölgeleme geçişleri

Mutfağın bazı unsurlarını vurgulamak için bir renk tonu tekniği kullanın. Tezgah ve backsplash yeşil-bej tonlarında yapılabilir. Soluktan daha yoğun bir bej renge geçiş cepheler için mükemmeldir. Davlumbaz ve ünite aynı bej tonunda arzu edilir..

bejin pratikliği

Bej rengi mükemmel bir şekilde sakinleşir, tahrişe neden olmaz ve diğerleri ile birleştirilir. Bu nedenle bej buzdolapları alıcılar arasında popülerdir. Bu nedenle, hemen hemen tüm üreticilerin koleksiyonlarında bu rengin birimleri vardır. Yani çeşitli marka, model, tasarım, işlevsellikteki buzdolapları ihtiyacınız olan renk olabilir..

beyaz renkli mutfak tasarımında büyük buzdolabı

Mutfak tasarımında gri buzdolabı

çelik renginde küçük mutfak tarzı buzdolabı

Mutfak tasarımında hafif buzdolabı

çok renkli bir mutfak dekorunda küçük bir buzdolabı

Gri buzdolabı ile mutfak tasarımı

Bu gölge, parlak, oldukça görünür renkleri boğuyor: kırmızı, mavi, mor. Ancak aynı zamanda benzer doğal olanları destekler, örneğin yeşil, kahverengi.

Buzdolabını odaya yerleştirmek için ipuçları

  1. Buzdolabı, yiyecek hazırlamak için erişilebilir ve uygun bir yere yerleştirilmelidir. Örneğin, bir fırının veya lavabonun yanında.
  2. Çoğu dairede, küçük mutfaklarda, çok fazla alanı karıştırmamak için, cihaz odaya kompakt bir şekilde sığacak şekilde küçük boyutta seçilmelidir..
  3. Ünitede yer kazanmak için küçük ev aletleri koyabilirsiniz: mikrodalga fırın veya blender.

çok renkli bir renkte mutfağın cephesinde büyük buzdolabı

Mutfağın iç kısmında gri buzdolabı

beyaz mutfağın iç kısmında küçük buzdolabı

Mutfağın iç kısmında hafif buzdolabı

Cephelerle nasıl birleştirilir?

Mutfağın görünümüne zaten karar verdiyseniz ve buzdolabına uyumlu bir şekilde “uyum sağlamanız” gerekiyorsa, dikkatinizi cephelere çevirmeniz önemlidir. Cihazın rengi cephelere uygun veya tam tersi olabilir. Örneğin siyah, saf beyaz, kırmızı veya mavi agregalar da siyah için uygundur. Beyaz cepheler için – beyaz veya bej bir buzdolabı. Kontrast renkleri seçerken, uyumluluklarına dikkat etmek önemlidir. Örneğin yeşil, kırmızıyla güzel görünür ama maviye hiç yakışmaz..

Mutfağın iç kısmındaki buzdolabı örneklerinin 50 fotoğrafı:

bej renkli mutfak dekorunda küçük buzdolabı photo açık renkli resimde mutfağın iç kısmında büyük buzdolabı siyah renkli resimde mutfak tarzında büyük buzdolabı çok renkli bir fotoğrafta mutfak tasarımında küçük buzdolabı beyaz renkli resimde mutfak cephesinde küçük buzdolabı parlak renkli mutfak tarzında büyük buzdolabı fotoğraf gri fotoğrafta mutfağın cephesinde büyük buzdolabı çelik renkli resimde mutfak dekorunda küçük buzdolabı koyu renkli bir resimde mutfağın iç kısmında küçük bir buzdolabı gri fotoğrafta mutfak tasarımında büyük buzdolabı koyu renkli resimde mutfak tarzında büyük buzdolabı açık renkli mutfak tasarımında küçük buzdolabı photo çelik renkli mutfak cephesinde küçük buzdolabı photo bej renkli resimde mutfak dekorunda büyük buzdolabı beyaz renkli resimde mutfağın iç kısmındaki küçük buzdolabı parlak renkli mutfak dekorunda büyük buzdolabı fotoğraf çok renkli bir resimde mutfağın cephesinde küçük bir buzdolabı siyah fotoğraflı mutfak tarzında büyük buzdolabı koyu renkli mutfak tasarımında büyük buzdolabı photo çok renkli renkli bir resimde mutfağın iç kısmındaki küçük buzdolabı açık renkli resimde mutfak tarzında büyük buzdolabı siyah fotoğrafta mutfak dekorunda küçük buzdolabı çelik renkli resimde mutfağın iç kısmındaki küçük buzdolabı beyaz fotoğraflı mutfak cephesinde büyük buzdolabı bej renkli mutfak tasarımında büyük buzdolabı photo gri renkli resimde mutfağın cephesinde küçük buzdolabı parlak renkli bir fotoğrafta mutfak tarzında küçük bir buzdolabı siyah renkli resimde mutfak tasarımında büyük buzdolabı koyu renkli bir fotoğrafta mutfağın dekorunda küçük bir buzdolabı renkli bir resimde mutfağın iç kısmında büyük buzdolabı bej renkli resimde mutfağın dekorunda küçük bir buzdolabı parlak renkli fotoğrafta mutfağın iç kısmında büyük buzdolabı çelik renkli resimde mutfak tasarımında büyük buzdolabı beyaz renkli mutfak tarzında küçük buzdolabı photo gri fotoğrafta mutfağın cephesinde küçük buzdolabı açık renkli resimde mutfağın cephesinde büyük buzdolabı açık renkli resimde mutfak dekorunda büyük buzdolabı bej renkli mutfak tasarımında küçük buzdolabı photo çelik renkli resimde mutfak tarzında büyük buzdolabı koyu renkli mutfağın iç kısmındaki küçük buzdolabı photo gri renkli resimde mutfak dekorunda küçük buzdolabı siyah fotoğrafta mutfağın iç kısmında büyük buzdolabı parlak renkli resimde mutfak tasarımında küçük buzdolabı beyaz fotoğraflı mutfak tarzında büyük buzdolabı çok renkli renkli bir resimde mutfağın cephesinde büyük buzdolabı parlak renkli mutfak tasarımında küçük buzdolabı photo çok renkli bir fotoğrafta mutfağın dekorunda büyük buzdolabı çelik renkli resimde küçük buzdolabı tarzı mutfak siyah fotoğraflı mutfağın cephesinde küçük buzdolabı bej renkli resimde mutfağın iç kısmında büyük buzdolabı

Previous Post
Şişeyi 23 Şubat’a kadar kendi ellerimizle süslüyoruz
Next Post
Colors in the interior of a modern house or apartment