15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Banyoda iç mekan: 2021’in modern fikirlerinin bir fotoğrafı

Yaşam alanlarında ve banyo iç mekan eşit derecede önemli. Fotoğraflar 2021 yıllar göstermek modern fikirler tasarım. Bugün tasarım seçenekleri çeşitlilikle dolu. Çok sayıda ilginç türden, aile için en uygun olanı ve evin iç kısmına mükemmel şekilde uyanı seçmek istiyorum..

Banyoda iç mekan: fotoğraf 2020, en modern fikirlerin tümü

Yeşil modern banyo

Modern tasarımın özellikleri

Mevcut stiller ve trendler arasında, bugün banyonun iç kısmında bulunan moda trendleri izlenebilir. onları listeleyelim.

 1. Minimalizm. Dekor yerine sadelik için çabalama geliyor. Modern iç mekanlarda düzenli ve özlü formlar hakimdir..

  16

  16

 2. Geniş alanlar, sıhhi tesisatı köşelerden uzaklaştırmanıza izin vererek ilginç çözümlerin somutlaştırılması için yeni seçenekler yaratır..
 3. Günümüz tasarımı, taş ve ahşabın dokusu için basit veya doğal tonlar lehine parlak renklerin reddedilmesiyle ayırt edilir. Tasarımda beyaz, siyah ve gri renkler sıklıkla tercih edilmektedir..
 4. Yüksek teknolojili aksesuarlar, en son tesisatlar, merkezi aydınlatma yerine farklı seviyelerde yerleştirilen aydınlatmalar, gergi tavanlar, asma sistemler kullanılmaktadır..

  15

  15

Bitiricilik

Fayans, banyo dekorasyonunda tartışmasız lider olmaya devam ediyor. Mukavemeti, bakım kolaylığı ve neme karşı direnci nedeniyle uzun yıllar mükemmel durumda olmaya devam ediyor. Bu nedenle tasarımcılar, buna dayalı olarak çeşitli dokular, şekiller, renkler ve bunların kombinasyonlarından oluşan koleksiyonlar için seçenekler geliştirir..

Bitiricilik

Modern mavi banyo

Aynı renkteki karolar yerine, bugün ilginç çözümler birleştirerek ve yaratarak önerilen seçeneklerden birkaçını elde ediyorlar..

Bakmak banyoda iç. Fotoğraf 2021, modern fikirler kiremit ve konumu aşağıdaki gibi olabilir:

 • doğal taş, ahşap veya beton yüzeyi taklit edin;
 • kutunun dışına sığdır;

  on dört

  on dört

 • bindirilmiş porselen taş eşya kullanın;
 • farklı dokuları, renkleri, malzemeleri birleştirin.

Doğru karar, İtalyan karoları satın almak olacaktır. Üreticiler 5-6 renk veya daha fazlasını içeren koleksiyonlar geliştirir. Bunlar arasında banyoları için doğru türleri seçerler. Tek renkli modeller alakalı hale geldi. Çizimi terk ettikten sonra bunun yerine orijinal dokuyu seçerler. Kaldırım kenarı yerine zemine yakın alan dikey bir şeritle işaretlenmiştir..

Bitiricilik

Modern banyo

Ancak yine de süslemeyi tercih edenler etnik ve geometrik desenlere dikkat etmelidir. Dikey veya yatay şeritleri süslerler, ayrı bir alanda yer karosu olarak kullanırlar. Böyle bir model, aşırıya kaçmadan dozda uyuyor..

13

13

İlginç bir çözüm, aynı zamanda, karoların orijinal döşenmesidir: modüler veya “balıksırtı” şeklinde. Altıgen şekli de modası geçmiyor. Diğer bir trend, dekoratif sıvaların fayanslarla birleşimidir. Nemden korunmanın gerekli olduğu yerlerde fayans döşenir ve alanın geri kalanı sıva ile bitirilir..

12

12

Huzurlu bir atmosfere ihtiyacınız varsa, doğal malzemeleri taklit eden imitasyon karoları seçin veya doğrudan kullanın. Böylece lüks sınıf için mermer döşeme ve doğal taştan bireysel parçalar popüler hale geldi..

Bitiricilik

İlginç bir çözüm, aynı zamanda karoların orijinal döşenmesidir.

Renkler ve aydınlatma

Saf beyaz modaydı ve moda olmaya devam ediyor. Alanı genişletir ve birçok banyo için önemlidir..

Böyle bir gölge ile temizlik daha güçlü hissedilir, bu da bu oda için önemlidir. Ancak beyaz tek başına kullanılmaz. Siyah ile kombinasyonu modadır. Bu kontrast sayesinde, alanı görsel olarak daha da büyütmek, aksanları bölmek ve yerleştirmek mümkündür..

on bir

on bir

Beyaz üst ve siyah alt klasiktir. Ancak birisi farklı dikey çizgilere daha yakındır. Ve siyah beyaz skalaya belirli bir parlak unsur eklerseniz, odanın orijinal tonunu elde edebileceksiniz. Siyah sıhhi tesisat şık ve sıradışı görünüyor.

Renkler ve aydınlatma

Beyaz üst ve siyah alt klasiktir

Ancak klasiklerin sevenler diğer tonları tercih ederdi. Yani, imitasyon ahşap odayı son derece konforlu hale getirecektir. Sıcak renkler sakin ve uyumlu bir arka plan oluşturur., hijyen prosedürlerini gerçekleştirmenin ve rahatlamanın keyifli olduğu yerler.

on

on

En nötr gri. Oda bu gölgede dekore edilmişse, orijinal sıhhi tesisat bu arka plana karşı özellikle etkileyici görünüyor. Ancak zümrüt bir arka plana karşı beyaz ekipman güzel görünüyor. Banyodaki küçük parlak vurgular güçlü duygular uyandırır. Örneğin, sarı iyimserliği artıracak ve ruh halini iyileştirecektir..

Renkler ve aydınlatma

Sarı iyimserliği artıracak ve ruh halini iyileştirecek.

Bu oda, büyüklüğünden bağımsız olarak, ışıkla doyurulmalıdır. Armatür, suyun oraya girmemesi için yükseğe monte edilir. Tavan aydınlatmasına ek olarak ve bazı durumlarda bunun yerine, düzenleme imkanı ile farklı seviyelerde cihazlar kullanılır. Hem parlak hem de loş ışık mevcut olmalıdır. Tavana gömülü halojen lambalar, oda için mükemmel bir çözümdür. Ayrıca Edison lambaları, loft tarzı lambalar ve gömme aplikler günümüzde popülerliğin zirvesinde. Dikkatin neye odaklandığı aydınlatma cihazına bağlıdır. Banal olmak istemiyorsan banyoda iç mekan, fotoğraf 2021, modern fikirler aydınlatmayı nasıl donatacağınızı, spotları nasıl bırakacağınızı söyleyecektir..

dokuz

dokuz

sıhhi tesisat

Bugün satışta çok çeşitli orijinal formlar ve sıhhi tesisat çözümleri var. Uzun bir süre boyunca, bunlar sadece belirli bir bina sınıfı için gerekli nitelikler değil, aynı zamanda stili tanımlayan unsurlardır. Moda trendleri arasında öne çıkıyor camla çevrili alan, kiremitli, duş altı.

sekiz

sekiz

İlginç gerçek: Hazır stantlar yavaş yavaş geçmişte kaldı..

Alan izin veriyorsa, duş köşesinin yanına bir banyo da kurulur. Ancak korkunç bacaklardaki standart “oluklar” değil, örneğin yüksek teknoloji ürünü bir küvet gibi yeni orijinal formlar.

sıhhi tesisat

Moda trendleri arasında duş altı camla çevrili, fayans kaplı alan öne çıkıyor..

Asma klozet, modern bir banyonun vazgeçilmez bir özelliği haline geliyor., standart modele göre daha pratik ve güzel. Daha az yer kaplar ve temizliği çok daha kolay hale getirir.

Sıhhi tesisat orijinal veya basit olabilir. Lavabo olağandışı görünüyor – bir kase. Ayrıca şekli yuvarlak, oval veya dikdörtgendir. Asma ve gömme lavabolar da bir o kadar moda. Musluklar da moda. Bunlar arasında duvara veya tabana monte edilen modeller popülerlik kazanıyor.. Kaldıraç mekanizmaları en uygun olarak kabul edilir.. Vanalar giderek daha az yaygın hale geliyor.

7

7

Mobilya

Modern iç mekanlarda tezgahlar giderek daha yaygın hale geliyor.. Doğal taş veya ahşaptan yapılmıştır. Baş üstü lavabolar üzerinde mükemmel görünüyor. Ayrıca banyo aksesuarlarının yerleştirildiği bir alan eklenir..

6

6

En moda olmak istiyorsanız banyoda iç (fotoğraf 2021), modern fikirler özel yapım mobilyalarda yer almaktadır. Mağaza dolaplarını unutun. Tuvaleti dekore etmelerine izin verin. Mobilya, Art Nouveau veya Provence tarzında yapılmış parlak doygun renklere sahip olabilir. Dolaplar veya raflar gömme veya menteşelidir, metal veya doğal malzemelerden yapılmıştır.

Aynasız banyo olmaz. Bu arada, yanlarındaki dolaplar alaka düzeyini zaten kaybediyor. Büyük aynalar veya özel montaj gerektirmeyen modeller artık trend. İnce, küçük çerçevelerle çevrelenmiş, iç mekana sofistike bir görünüm kazandırıyorlar..

Mobilya

Aynasız banyo olmaz.

Uzay imar

Hem büyük stüdyolar hem de küçük banyolar için bölgelerin tahsisi gereklidir. Buradaki ana alanlar:

 • tuvalet ile;
 • banyo;
 • lavabo.

Bu odadaki alanın nasıl imar edildiğine ilişkin en yaygın seçenekleri göz önünde bulundurun..

5

5

 1. Banyo ve tuvalet arasında şeffaf bir bölme ile perdenin yeri. Bu durumda odayı şık bir yatak odasına dönüştürmek için perdeyi kapatmak yeterlidir..
 2. Küçük bir banyoda raf bölmesi. Bu eleman fazla yer kaplamaz ve aynı zamanda yıkama alanını ve tuvaleti ayırır. Aydınlatmanın düzgün dağılımına müdahale eder..

  1

  1

 3. Geniş bir odada sütunlar şık görünür. Tavan için bir destek olarak, banyonun iç kısmına uyumlu bir şekilde karışarak ekstra bir parlaklık kazandırabilirler..

  4

  4

 4. Birçokları için çamaşır makinesinin yeri başlı başına bir problemdir. Bunun için ayrı bir odaya sahip olmak daha iyidir. Ancak dairenin boyutları her zaman bunun gerçekleşmesine izin vermemektedir. Bu nedenle, ev aletleri genellikle banyolara yerleştirilir. Rahatlığı bozmaması için bir niş içine saklanması veya özel bir köşeye yerleştirilmesi önerilir..
 5. Korniş üzerine sabitlenmiş bir bölme olarak alanı bir perde ile bölmek en kolay yoldur. Parlak tekstiller seçerseniz odanın aksanı olur..

Uzay imar

Küçük banyo iç tasarımı

Küçük banyo çözümleri

Küçük bir odanın sahipleri, bir tasarım seçmek için birçok nüansı dikkate almalıdır. İlk olarak, içinde ne görmek istediklerine karar verirler. Sonra sıhhi tesisat armatürlerinin ve mobilyaların yerini düşünürler. Kapı bile odaya müdahale ediyorsa, sürgülü bir seçenek kurulur..

3

3

Küçük banyolarda, aşağıdaki çözümler sayesinde yerden tasarruf edilir:

 • köşe duşakabin montajı;
 • odanın sonundaki banyonun yatay düzenlenmesi;
 • duvara monte tuvalet;
 • ayna karoları;
 • açık renkler;
 • çok fazla aydınlatma.

Çözüm

2

2

Seyretme banyo fotoğrafındaki iç mekanda 2021, modern fikirler çeşitli stilleri ve eğilimleri gösterir. Odanın özellikleri göz önüne alındığında asıl şey zevklerinizi takip etmektir. Sonuçta, burada olmak, banyonun modaya uygun olmadığı birine görünse bile, sahiplerine neşe vermelidir. Ancak, tavsiyeleri takip ederek ve trendlere dikkat ederek, isteklerinizi ve en son moda trendlerini en uygun şekilde birleştirecek bir çözüm kesinlikle olacaktır..

Banyo Fikirleri

https://youtu.be/q1MnR0WD_8c

Banyo içi 44 fotoğraf fikri: 

Previous Post
İç tasarımda renklerin kombinasyonu
Next Post
Slide-walls in the hall: photo ideas and options