15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Duvar dekoru – Kendin yap kağıt yelpaze

İlkbahar ve yaz aylarında, evinizin iç kısmına parlak renkler getirmek istersiniz, minimalizm kurallarına uymanız ve görsel olarak alanı eşyalarla aşırı yüklememeniz gerekir. Bir odada olağanüstü bir vurgu yaratmak için, diğerleriyle kontrast oluşturacak bir ayrıntıyı getirmek yeterlidir. Mağazalarda çeşitli aksesuarların bolluğuna rağmen, kendi ellerinizle takı yapmak çok daha keyifli..

El yapımı yeni başlayanlar için en bütçe ve en kolay seçenek kağıt kullanmaktır. Oluklu kaynaklar, dairenizin merkezinde olacak herhangi bir kompozisyon oluşturmanıza izin verecektir. İlk takılarınızı kolaylıkla oluşturabileceğiniz bazı basit tarifler var. Kağıt fanlarına dikkat edin. Tekniğin basitliği ve minimum araç sayısı, başlamak için ihtiyacınız olan şeydir..

koridor tasarımında karton hayranı

oda için fan

mutfak tarzında kağıt fan

çok renkli fanlar

koridorun iç kısmında bir kağıt hayranı

hacimsel fan

Dekor için kağıt dairesel fanlar

Bu süslemeler doğu ile ilişkilidir. Japonya ve Çin kültüründe bu unsur ulusal geleneğin bir parçasıdır. Bu nedenle Japonların minimalist ve içine kapanık evlerinde duvarlarda her zaman bir yelpaze göreceksiniz. Tipik olarak kitaplardan, güzel manzaralardan ve panoramik manzaralardan sahneler içerir. Kağıttan yapılan yelpazeler, alıştığımız duvar resimlerinin yerini tamamen alıyor. Diğer nesnelerin arka planında öne çıkıyorlar, dikkat çekiyorlar ve romantik bir ruh hali yaratıyorlar..

yatak odası tarzında fan kağıdı

yelpaze mozaiği

odanın tasarımında kağıt hayranı

Odanın tasarımındaki hayranlar

koridor tasarımında kağıt fan

İç mekandaki pembe fanlar

Özellikle mobilyalarla aşırı yüklenmemiş bir odada bu dekoru kullanmakta fayda var. Belirgin bir deseni olmayan duvarlar, bir fanın arka planına karşı avantajlı görünecektir. İki seçeneğiniz var – küçük dairesel fanlardan bir kompozisyon yapmak veya duvarda kendi ellerinizle klasik büyük bir fan yapmak. Oldukça sık, bu tür süslemeler bir tatili süslemek için de kullanılır. Bu, boş zamanlarınızda sizi büyüleyecek ve ek beceriler kazandıracak çok yönlü bir fikirdir..

koridor tarzında fan kağıdı

çok renkli fanlar

mutfak tasarımında karton fan

yuvarlak güzel fan

oda tarzında karton hayranı

yelpaze mozaiği

Hayran yapmak için ihtiyacımız var:

 • her boyutta renkli oluklu kağıt, hurda kağıt uygundur;
 • iş parçasını şekillendirmek için makas;
 • zamk;
 • saten kurdele;
 • küçük aksesuarlar (düğmeler, fiyonklar, payetler, püsküller, boncuklar vb.);
 • Çöp şiş.

Rahatça çalışabileceğiniz geniş bir masa veya başka bir yer hazırlayın. Süreç acele etmeyi sevmez, bu nedenle yaratıcı fikirlerinizi uygulamak için önceden zaman ayırmaya değer..

koridorun iç kısmındaki kağıt fan

Odada güzel fan

kartondan odanın tasarımına fan

Oda tasarımında asılı fanlar

konuk tarzında kağıt yelpaze

Fan seçeneği

Kağıt fanlar yapma süreci

Her şeyden önce, mücevherin tasarımını düşünmeye değer. İnternetten tematik resimlere bakarak hazır hayran eskizlerinden ilham alabilirsiniz. Ürünün boyutunu belirleyin ve gerekli miktarda kağıt hazırlayın. Yeni başlayanlar için dairesel fanlar yapmak en kolayıdır. Talimat çok kolaydır, bu nedenle çocuklar bile kendi elleriyle el işi yapma sürecinde ustalaşabilirler. Başlayalım.

mutfak tasarımında kağıt fan

çok renkli fanlar

koridor tarzında kartondan yapılmış fan

yeşil yelpaze

misafir iç kısmında kağıt yelpaze

Odadaki fanların iç kısmı

 1. Genişliği uzunluktan daha büyük olan bir kağıt şeridi alıyoruz (tercihen 2 kat).
 2. Büküm eşiğini örneğin 1 cm olarak işaretliyoruz.Doğruluktan emin değilseniz, noktaları bir kalemle işaretleyin..
 3. Bir akordeon elde etmek için kağıdın tüm alanı üzerinde aynı kıvrımları yapıyoruz..
 4. Fanın alt kenarını alın ve bir noktadan bağlayın. Ortaya çıkan klasik fanı bir daire oluşturacak şekilde bükün. Kenarları yapıştırıcı veya bantla sabitliyoruz.
 5. Ürünün alt kısmını arkadan yapıştırdıktan sonra, iş parçasını daha güvenli bir şekilde sabitlemek için bir kare kağıdı sabitliyoruz. Yardımcı araç olarak çift taraflı bant kullanılır. Kenarları iyi tutar ve düzgün bir şekilde kesildiğinde neredeyse görünmezdir.
 6. Ön tarafta, kavşakta bir düğme, bir yay veya başka bir dekorasyon yapıştırın. fanımız hazır!

Dekor, bant veya iplikler kullanılarak duvara veya başka bir yüzeye yapıştırılır. Ayrıca eski resmin altından önceden bir çerçeve hazırlayarak tuval üzerine kağıt yelpazeler yerleştirebilir ve ardından kompozisyonu duvara asabilirsiniz. Kendi ellerinizle yeni ve daha orijinal bir şey yapmak için bu fikri temel alın..

misafirin iç kısmında bir karton hayranı

El fanı

oda tarzında fan kağıdı

güzel hayran

koridorun iç kısmındaki kağıt fanı

çocuk hayranı

mutfak tarzında kartondan yapılmış fan

Odanın tasarımında güzel hayranlar

Kağıt ne kadar parlaksa, kompozisyon o kadar ilginç olacaktır. Farklı tonları birleştirerek ilginç bir etki elde edilebilir. Artık kağıttan çiçek veya diğer basit ev dekorasyonları yapmak oldukça mümkün. Bir tatil, temalı parti, doğum günü veya düğün için odaları dekore etmek için idealdirler. Duvardaki “süpürme” kağıt fanlar, aynı teknoloji kullanılarak, yalnızca dairesel yapıştırma olmadan yapılır..

konuk tasarımı için kağıt fan

Beyaz yuvarlak fan

yatak odasının iç kısmındaki kağıt fanı

mavi fan

yatak odasının iç kısmındaki kağıt fan

İç kısımda asılı fanlar

koridor tasarımında kağıt hayranı

güzel hayran

Süslemelerin yerleştirilmesinin özellikleri

El yapımı dekor, kanepenin veya yatağın üzerindeki duvarda harika görünecek. Çocuk odası dekorasyonunda aktif olarak kullanılmaktadır. Rahat çelenkler veya kağıt gölgeler bir teras veya balkonu süsleyebilir. Resepsiyon veya rekreasyon alanlarını şehir dışında kişisel bir arsa üzerinde dekore etmek özellikle avantajlıdır. Kağıt fenerler, bir plaj partisinin çevresine organik olarak dokunacak. Böyle hafif ve orijinal bir ürün, herhangi bir evde uygulanabilir. Ucuz olmasına rağmen şık görünüyor..

yatak odası tarzında kağıt yelpaze

Kağıt hayranları

odanın tasarımında kağıt fan

renkli kağıt fanı

Bir daireye el sanatları yerleştirirken, odanın bir okul ofisi gibi görünmemesi için alanı onlarla aşırı yüklememeye çalışın. Salonda veya koridorda masanın üzerine büyük bir vazoya kağıt çiçekler koymak uygundur. Büyük bir vantilatör, bir yatak odasını veya oturma alanını süsleyecektir. El sanatlarınızı arkadaşlarınıza ve ailenize de bağışlayabilirsiniz. Süreçle eğlenin ve her aile üyesini böyle keyifli bir eğlenceyle tanıştırın. En önemli şey, her zaman yeni bir şeyler yapabilmeniz ve bir ruh hali yaratan küçük şeylerle gözlerinizi memnun edebilmenizdir..

İç mekan için kağıt fan tasarımının 50 fotoğraf örneği:

yatak odası fotoğrafının tasarımında kağıt hayranı koridor resminin iç kısmındaki kağıt yelpaze oda resmi tarzında karton hayranı koridor fotoğrafının iç kısmında kartondan yapılmış fan mutfak tarzı fotoğrafta kağıt fan konuk resminin tasarımında fan kağıdı mutfak tasarımında kağıt fanı photo iç konuk fotoğrafında kağıt hayranı yatak odası tasarımı resimde karton fan koridor resminin iç kısmındaki kağıt fan koridor fotoğrafı tarzında kağıt yelpaze koridor resmi tarzında kağıt hayranı misafir fotoğrafının iç kısmında bir karton hayranı oda fotoğrafının tasarımında kağıt fan mutfak resminin iç kısmındaki kağıt fan koridor fotoğrafının tasarımında karton hayranı yatak odası tarzı resimde kağıt yelpaze yatak odası resminin iç kısmındaki kağıt hayranı koridor resmi tarzında kartondan yapılmış fan koridor resmi tarzında karton fan oda resminin iç kısmında bir kağıt hayranı konuk fotoğrafı tarzında kartondan yapılmış fan yatak odası fotoğrafının tasarımında fan kağıdı mutfak tarzı resimde kağıt yelpaze koridor fotoğrafının tasarımında kartondan yapılmış fan konuk fotoğraf tarzında kağıt yelpaze oda resminin iç kısmındaki kağıt fan koridor fotoğrafının iç kısmındaki kağıt fan konuk resminin tarzında kağıt hayranı oda fotoğrafının tasarımında karton hayranı yatak odasının iç kısmındaki kağıt yelpaze photo koridor tasarım resminde karton fan mutfağın iç kısmındaki kağıt fanı photo mutfağın iç kısmındaki kağıt fanı photo koridor resmi tarzında fan kağıdı oda tasarım resminde fan kağıdı konuk fotoğraf tarzında kağıt yelpaze oda resminin iç kısmında bir karton hayranı yatak odası tasarım resminde kağıt hayranı koridor fotoğrafı tarzında kartondan yapılmış fan koridor fotoğrafının tasarımında kağıt hayranı konuk resminin tasarımında bir karton hayranı koridor fotoğrafı tarzında kağıt yelpaze odanın iç kısmındaki kağıt fanı photo koridor resmi tarzında kağıt yelpaze yatak odası tasarım resminde fan kağıdı mutfak fotoğrafının iç kısmında bir karton hayranı yatak odası fotoğrafı tarzında kartondan yapılmış fan mutfak tasarımında kağıt fanı photo konuk resmi tarzında kartondan yapılmış fan

Previous Post
Oturma odasının iç kısmındaki siyah tavan: uygulama, fotoğraf
Next Post
Features of store interior design