15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Ev dekorasyonu için örme ürünler

Anneannelerimizin evleri, kendi elleriyle örülmüş ve dikilmiş şeylerle doluydu – en iyi dantellerden yapılmış yatak örtüleri, perdeler, masa örtüleri ve peçeteler, kilimler – o günlerde her kız örer ve diker, işlemeli..

oturma odasının iç kısmında örme yastık kılıfları

Dairenin iç kısmında örgü

düz tarzında örme atar

örgü oda

oda dekorunda örme örtüler

Örme elemanları ile iç

yatak odası tasarımında örme pelerinler

Örme pelerin oda tasarımı

dairenin iç kısmında örme yastıklar

İç mekanda örgü

El yapımı – sevgiyle yapıldı

Artık el işi modası geri dönüyor, dükkanlar iğne işi ürünlerle dolu, her saniye bir kadın oyalıyor veya örgü örüyor ve kendi elleriyle ördüğü şeyler arkadaşlarını memnun ediyor. Oyacı, akrabalar için tatil için bir hediye seçiminde sorun yaşamaz ve ev rahat bir yuvaya dönüşür, çünkü kendi elleriyle yapılan her şey, oyacının ellerinin sıcaklığını korur..

Çoğu zaman, evin içinde kanaviçe işi veya ilgili şeyler bulabilirsiniz. Örgü örmek:

  • battaniyeler;
  • koltuk minderleri için yastık kılıfları;
  • başucu halıları;
  • banyo kitleri;
  • sandalyeler, koltuklar için kılıflar.

Kanca ve kalın iplik, tasarımcıların fikirleri sıra dışı mobilyalar, yastıklar, halılar yaratmanıza izin verir. Modern örgü teknikleri, kanca yerine elleri kullanma fikri ile ortaya çıktı – yubiami tekniğini kullanarak, özellikle büyük örgülerden şeyler yapabilirsiniz – battaniyeler ve yatak örtüleri.

oturma odası tarzı örgü yastık kılıfları

Dairenin iç kısmında örgü

odanın dekorunda örme pelerinler

örgü oda

yatak odası tasarımlarında örme slipcovers

Örme elemanları ile iç

yatak odasının iç kısmında örme yastıklar

Örme pelerin oda tasarımı

dairenin dekorunda örme battaniyeler

İç mekanda örgü

“Örme” oda

Yumuşak örme puf koltuk tığ işi veya kalın iplikten örülebilir: “damlalar”, “armutlar” ve “toplar” küçük polistiren granüllerle doldurulur, bir örtü içinde yuvarlanarak bir daldırma etkisi yaratırlar..

Çeşitli şekil ve renklerde örme iç eşyalar – yastıklar, sedirler modern iç mekanlar için uygundur ve boho, yüksek teknoloji, minimalist tarzlarda bir odayı dekore eder. Fikirler yeni değil, ancak çocuklar evdeki bu tür örme mobilyalardan memnun kalacaklar..

Koltuklar ve kanepeler için örme bir örtü, eski mobilyaları ultra modern bir tasarım kanepeye dönüştürecektir – herhangi bir tarzda yapılabilir: büyük bir örgü, bir çatı katı, eko tarzı, bir sandalyenin üzerine rastgele atılan yumuşak tonlardan oluşan bir battaniye için uygundur. Eski püskü şıklığı veya Provence’ı tamamlar ve bir yelek gibi mavi ve beyazı tamamlar, seri Akdeniz stiline mükemmel uyum sağlar.

Önemli! Evin içini örme şeylerle aşırı yüklemeyin, birçoğuna yalnızca etno-stiller, eko için izin verilir, ancak burada bile ne zaman duracağınızı bilmeniz gerekir..

oturma odası tasarımında örme yastık kılıfları

Dairenin iç kısmında örgü

oda tipi örgü yastıklar

örgü oda

dairenin iç kısmında örme battaniyeler

Örme elemanları ile iç

oda stili örme pelerinler

Örme pelerin oda tasarımı

oturma odası dekorunda örme slipcovers

İç mekanda örgü

Dantelin hassasiyeti

Dantel, özellikle narin, el yapımı, her zaman değerli ve çok takdir edilmiştir. Provence’ın iç mekanlarında country, eski püskü şık, dantel perdeler, masa örtüleri ve çeşitli peçeteler zarif ve nazik görünecek. Bir zemin lambası, masa lambası veya aplik üzerindeki ajur abajur, yatak odasına romantizm katacak ve mutfak, güzel bir desenle bağlanmış çiçek vazoları, dekoratif şişeler, tığ işi veya meyve sepetleri, ekmek ile dekore edilebilir..

Ajur kapağı, eski fotoğraflarla (ağartılmamış keten renginde dantel uygundur) veya bir bebeğin ilk fotoğraflarıyla bir fotoğraf albümünü süsleyebilir. Dantelin herhangi bir eşyaya verdiği hassasiyet, özel bir romantizm ve huzur atmosferi yaratır. Bu nedenle, modern iç mekanlarda bu tür şeyler biraz yabancı görünüyor..

yatak odası tasarımında örme yastık kılıfları

Dairenin iç kısmında örgü

yatak odası dekorunda örme slipcovers

örgü oda

odanın iç kısmında örme battaniyeler

Örme elemanları ile iç

örme düz stil yastıklar online

Örme pelerin oda tasarımı

oturma odası tasarımında örme pelerinler

İç mekanda örgü

Bir ruh hali nasıl oluşturulur

Ruh hali küçük şeyler tarafından yaratılır – bazen alışılmadık bir desene sahip bir yastık onu kucaklamak ve rüyalara dalmak için çeker. Evin bireyselliği, örme küçük şeylerle vurgulanır:

  • sıcak ısıtma yastığı;
  • iğne işi sepeti;
  • çaydanlık kapağı;
  • vazolar (bir fikir olarak – sıkıcı veya çekici olmayan kavanozlar, vazolar, şişeler etrafında bağlamak, mutfağınızı, odanızı yenileyecek şık bir dekor öğesi alacaksınız);
  • en sevdiğin kupa için kapak.

Bu tür şeyleri kendi elinizle yapmak zor değil – deneyimli bir örücü, seçilen desenle istenen boyutta bir örtü örmek için yeterli akşama sahip olacak, bir vazo veya kavanoz, kutu, tutkallı veya tutkalsız, çekme şeklini tekrarlıyor. tabana yerleştirin ve ipliklerle dikkatlice dikin, sabitleyin.

oturma odasının iç kısmında örme yastıklar

Dairenin iç kısmında örgü

yatak odası tarzı örgü pelerinler

örgü oda

oda tasarımında örme yastık kılıfları

Örme elemanları ile iç

dairenin dekorunda örme kapaklar

Örme pelerin oda tasarımı

odanın dekorunda örme battaniyeler

İç mekanda örgü

Aynı şekle sahip, ancak farklı renk ve boyutlarda, iç mekan çiçekleri için asılı veya masa üstü saksılara bakmak ilginç olacaktır. Parlak bir renk vurgusu olacaklar, tek renkli bir odada bile iç mekanı canlandıracaklar, dinamizm katacaklar ve modernliği vurgulayacaklar..

Deneyimli bir örücü her zaman elinde iplik ve iğnelere sahiptir, kafasında evi nasıl daha konforlu hale getireceğine dair birçok fikir vardır. Ancak acemi iğne kadınları için bile, soğuk kışın sizi ısıtacak, yazının odaya girmesine izin verecek ve sizi neşelendirecek böyle şeyler yaratmak zor olmayacak. İç mekanda örgü, evinizin kişiliğini vurgulamanın başka bir yoludur..

Video: Örme dekor. Rahat küçük şeyler

Evin iç kısmındaki örme şeylerin 50 fotoğrafı:

yatak odası tasarım resminde örme pelerinler oda dekorunda örme yastıklar photo apartman resmi tarzında örme battaniyeler oturma odası fotoğrafının iç kısmındaki örme yastık kılıfları oturma odası fotoğrafının tasarımında örme kapaklar daire resminin dekorunda örme kapaklar oda tarzı fotoğrafta örme yastıklar yatak odası resminin iç kısmında örme pelerinler yatak odası resmi tarzında örme battaniyeler daire fotoğrafının tasarımında örme yastık kılıfları oda resminin iç kısmındaki örme yastık kılıfları oturma odası fotoğrafının dekorunda örme kapaklar daire resminin dekorunda örme battaniyeler odanın iç kısmındaki örme pelerinler photo oturma odası fotoğrafının tasarımında örme yastıklar yatak odası resmi tarzında örme pelerinler oda dekorunda örme battaniyeler photo daire resminin iç kısmındaki örme yastık kılıfları yatak odası resmi tarzında örme örtüler dairenin iç kısmındaki örme pelerinler photo oturma odası resminin dekorunda örme kapaklar oda fotoğrafının tasarımında örme yastıklar oturma odası resmi tarzında örme pelerinler yatak odası dekorunda örme battaniyeler photo yatak odası dekor resminde örme yastıklar oturma odası fotoğrafı tarzında örme kapaklar apartman resminin tasarımında örme battaniyeler odanın iç kısmındaki örme yastık kılıfları photo oturma odası resminin iç kısmında örme pelerinler oda fotoğrafı tarzında örme kapaklar daire fotoğrafının dekorunda örme yastıklar yatak odası tasarım resminde örme yastık kılıfları yatak odası dekorunda örme yastıklar photo oda tasarım resminde örme kapaklar apartman fotoğrafı tarzında örme battaniyeler örgü oda stili yastık resmi oturma odası tasarım resminde örme yastık kılıfları apartman resmi tarzında örme kapaklar oda dekorunda örme yastık kılıfları photo oturma odası resmi tarzında örme kapaklar daire fotoğrafının dekorunda örme battaniyeler odanın iç kısmındaki örme kapaklar photo oturma odası fotoğrafının dekorunda örme yastıklar daire resminin iç kısmında örme battaniyeler yatak odası tarzı resimde örme yastık kılıfları oda fotoğrafının tasarımında örme battaniyeler apartman resminin tasarımında örme kapaklar oturma odası dekor resminde örme pelerinler yatak odası fotoğrafının iç kısmındaki örme yastık kılıfları yatak odası dekorunda örme pelerinler photo

Previous Post
İç mekanda fütürizm: sırlar, aksanlar, düzen
Next Post
Design of a two-room apartment 70 sq. m. Where to start?