15 49.0138 8.38624 1 1 5000 https://www.1154lill.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Koridorda koltuklu ayakkabı dolabı: kullanışlı ve pratik

on sekiz

on sekiz

Güzel ve rahat bir giriş holü, sahiplerinin gururu, her şeyi en küçük ayrıntısına kadar düşünmeye çalışıyorlar. Rahat bir ayakkabı değişimi için uygundur koridorda koltuklu ayakkabı dolabı, bu iç mekana harika bir katkı olacak. Satış noktalarında, basit ve zarif bir model seçebileceğiniz veya daha pahalı bir değişiklik satın alabileceğiniz çeşitli ayakkabı rafları seçenekleri sunulmaktadır..

17

17

Bir ayakkabı dolabı, odada gerekli konfor seviyesini yaratacaktır. Modern koridorların çoğu mütevazı boyutlara sahiptir, bu nedenle onlar için doğru mobilyayı seçme sorunu önemlidir. Standart bir kulaklığa yer olmadığında bir ayakkabı rafı en iyi seçenek olacaktır. Sıradan bir mobilya parçasının işlevselliği ile bir koltuğun yumuşaklığını birleştirerek, sağlam bir dolap elde edildi. Evden çıkmadan önce veya eve döndükten sonra ayakkabılarınızı rahatça değiştirmenizi sağlar..

Koridorda koltuklu ayakkabı dolabı: kullanışlı ve pratik

Bir ayakkabı komodin, odada gerekli konfor seviyesini yaratacaktır..

Koltuklu bir ayakkabı dolabının avantajları

Tasarımcılar sürekli olarak mobilyaları modernize ederek daha pratik ve çok işlevli çözümler sunuyor. Koltuklu alçak bir komodin birkaç rafa sahiptir, üst düzlem bir koltuktur. Deri, kumaş döşemeli veya sert kalır, hepsi alıcının tercihine bağlıdır. Tasarımın ana avantajı, artan konfor seviyesidir..

16

16

Ana avantajlar:

 • yapının sağlamlığı ve güvenliği;
 • çok işlevlilik;
 • kullanım dayanıklılığı;
 • kompakt boyut;
 • prezentabl görünüm.

Ayakkabı rafı, ana ayakkabı saklama işleviyle mükemmel bir şekilde başa çıkacak, koridoru süsleyecektir. Üreticiler yalnızca tek renkli ürünler değil, aynı zamanda üretilen malların birleştirilmiş tonlarını da sunar. Çekmeceler ve raflar yeteneklerini büyük ölçüde artırır. Döner tipler, botları, botları saklamak için bir yer sağlar.

15

15

Oturmalı bordür taşları odaya rahatlık katmaktadır. Geniş odalar için aynı tarzda tasarlanmış bu ürünlerden iki adet satın alabilirsiniz. Kompakt modeller, bir dairenin veya evin girişinde sipariş sağlar. Bu, geniş bir salon ve küçük bir koridor için idealdir, her türlü iç mekan için harika bir çözümdür..

Koltuklu bir ayakkabı dolabının avantajları

Ayakkabı rafı, ana ayakkabı saklama işleviyle mükemmel bir şekilde başa çıkacak, koridoru süsleyecek.

Koltuklu ayakkabı rafları nelerdir?

Başucu masaları tip, şekil, yerleştirme, destek tipi ile ayırt edilir. Kapalı bir görünüm, meraklı gözlerden ayakkabı ve sandaletleri gizleyecektir. Bu tasarım onları evcil hayvanların pençelerinden güvenilir bir şekilde koruyacak, tozdan uzak tutacaktır. Hava sirkülasyonu veya cebri havalandırma için açıklıklar sağlanmalıdır. Bu, ayakkabıların daha hızlı kurumasını sağlar..

on dört

on dört

Açık modellerde ayakkabılar sürekli havalandırılır. Bunlar aşınmaya dayanıklı sistemlerdir, kapıları yoktur, bu nedenle armatürler pratik olarak yıpranmaz. Popüler mobilya türü, hoş olmayan koku olasılığını en aza indirir. Ancak bu şekilde saklandığında ayakkabı ve botlarda daha fazla toz birikir..

Yerleşime göre, aşağıdaki seçenekler ayırt edilir:

13

13

 • genellikle duvara yaslanan kaideler;
 • köşe çözümleri minimum yer kaplar;
 • Kitin bir parçası olan ürünler.

Küçük kare odalar için, mekana rahatça sığacak, odaya rahatlık verecek bir köşe modeli uygundur. Uzun koridorlar için düz tipler satın almak daha iyidir. Geniş odalar için herhangi bir seçeneği seçebilirsiniz, özellikle kulaklığın içinde yer alan komodinler popülerdir. Bu durumda tüm mobilyalar aynı tarzda tasarlanacaktır..

Koltuklu ayakkabı rafları nelerdir?

Kapalı görünüm ayakkabı ve sandaletleri meraklı gözlerden gizler

Bacaklar bu tür nesneler için bir destek görevi görür. Ahşap, metal ve diğer malzemelerden yapılmıştır. Her parçaya özgünlük veren farklı şekil ve boyutlara sahip olabilirler. Hareket kabiliyeti için özel tekerlekli kaideler bulunmaktadır. Herhangi bir zamanda, minimum çaba ile doğru yere taşımak kolaydır. Bu, odayı temiz tutmayı kolaylaştırır..

12

12

Yapının boyutları, koridorun boyutuna bağlı olarak seçilir. Klasik tarzda geniş daireler için doğal ahşaptan yapılmış şık dolaplar satın alıyorlar. Dar koridorlar için kompakt çözümler seçilir.

on bir

on bir

İnce dolapta ayakkabılar dik konumda yerleştirilir, bunun için tutucular sağlanır. Dar ürün, küçük bir odaya bile sığar. Eşsiz tasarım, kapıyı açarken ayakkabılarınızı, botlarınızı yatay olarak konumlandırmanıza izin verir. Böyle bir öğe, küçük alanlar için ideal olan odada yerden tasarruf sağlar. Modern konutların iç mekanlarında popüler olmasını sağlayan bir takım avantajları vardır..

Koltuklu ayakkabı rafları nelerdir?

Koltuklu ayakkabılık

Geniş bir komodin, tüm yüzeyi veya sadece bir kısmını kaplayan bir koltuk ile tamamlanır. Kombine versiyon ayrıca bir masa üstü görevi görür. Evin sakinleri, üzerine anahtar, çanta veya başka şeyler bırakır..

Ayakkabı rafları için malzemeler

on

on

Seçim yaparken ürünün dayanıklılığına, güvenilirliğine ve pratikliğine dikkat ederler. Tüm bu özellikler, üretimi için kullanılan malzemeye bağlıdır:

 1. Doğal ahşap. Klasik model koridora sağlamlık katacak. Depolama ve dekor öğesi görevi gördüğü geniş odalarda harika görünüyor..
 2. Sunta – sunta, ayakkabı raflarının üretimi için popüler bir malzemedir. Bu tür kaidelerin avantajları düşük fiyat, güvenilirlik ve dayanıklılıktır. Suntadan koridorları dekore etmek için ilginç modeller yaratırlar..

  dokuz

  dokuz

 3. Özgün tasarımlar için metal kullanılmıştır. Bacaklara kafesler takılır, üzerlerine terlikler, ayakkabılar, alçak ayakkabılar giyilir. Klasik tarzda yapılmış ürünleri süslemek için dövme elemanlar kullanılır..
 4. MDF – sunta nemden korkmaz, yüksek mukavemete sahiptir. Çekici bir görünüm kazandıran mobilyaları dekore etmek için çeşitli teknolojileri ve moda trendlerini kullanın..
 5. Sunta, üretim için kullanılan uygun fiyatlı bir malzemedir. Aşırı sıcaklıklara dayanıklı, iyi mukavemet ile ayırt edilir..

  sekiz

  sekiz

Malzemelerin özel işlenmesi, üreticinin üretilen malların güvenilirliğini ve pratikliğini elde etmesine yardımcı olur. Yüzeyleri kir ve nemden korur. Ayakkabılıklarda çeşitli açma mekanizmaları sağlanmıştır. Menteşeli kapılar kullanıma uygundur, ancak ek alan gerektirirler. Geniş bir dolap, birçok çift ayakkabı yerleştirmenize izin verir, geniş odalar için satın alırlar..

Ayakkabı rafları için malzemeler

Klasik model koridora sağlamlık katacak

Yerden tasarruf etmek için kanatlı bir model seçmek daha iyidir. Ayrı bölmeler, her aile üyesinin ayakkabılarını ayrı ayrı saklar. Kişi, komodini açarak ihtiyacı olan çifti kolayca bulabilir. Çeşitli tasarımlar ve malzemeler, herhangi bir oda için ideal bir ürün seçmenize olanak tanır..

7

7

Tasarım özellikleri

Mağazalarda standart raflı mobilyalar, katlanır veya açılır kaplar, metal bölmeler bulunur. Dağınık ayakkabılardan kurtularak alanı dönüştürecek. Bir kişinin eksik bir ayakkabı aramasına gerek yoktur, her çiftin kendi yeri olacaktır. Ayakkabıların orijinal görünümünü uzun süre koruyabilmesi için uygun şekilde saklanması gerekir. Bunu yapmak için özel mobilyalar satın alarak onun için güvenli ve güvenli bir yer sağlamanız gerekir..

on bir

on bir

Koridor için mobilya satın alırken, iç mekanın tarzını dikkate aldığınızdan emin olun. Klasik bir ortam için, deri ve kadife döşemeli, döner kapıları olan doğal ahşaptan yapılmış modelleri seçin. Rokoko tarzı, kıvırcık ayaklı ve dekoratif süslemeli zarif mobilyaların satın alınmasını gerektirir. Minimalizmdeki iç mekanlar için net çizgilere sahip bir ürün çekmeceler uygundur. Düz renkte seçenekler uygundur.

5

5

Tavsiye! Odanın tasarımına tam olarak uygun bir ürün satın almak mümkün değilse, bordür taşı kendi başına biraz modernize edilir. Standart çekmeceleri hasır sepetlerle değiştirerek, Provence stili için bir mobilya parçası elde ederler..

Tasarım özellikleri

Koridor için mobilya satın alırken, iç mekanın tarzını dikkate aldığınızdan emin olun.

Talep gören klasik seçenekleri tercih edebilir veya odaya bireysellik kazandırabilecek ilginç bir model seçebilirsiniz. Geniş ayakkabı saklama kutuları ile enfes bir parça satın alın. Şık ve işlevsel bir mobilya parçası, ev sahiplerini ve konukları özgün bir görünümle memnun edecek, güvenilir bir depolama yeri olarak hizmet edecektir..

4

4

Ayakkabı dolabı seçimi

Bir ayakkabı dolabı bazen bir kulaklığın bir parçasını oluşturur, ancak daha sıklıkla ayrı olarak satın alınır. Yerleşik yumuşak koltuklu ürünler, çocukların büyüdüğü, yaşlıların veya kadınların bulunduğu ailelerde gereklidir. Otururken ayakkabı giymeleri ve konut girişinde dengeyi korumamaları çok daha kolaydır. Mobilya seçerken odanın boyutları, tasarımı, işlevselliği dikkate alınır. Koridor için, bakımı kolay, aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmış mobilyalar satın alıyorlar..

3

3

Orijinal komodin, odanın tarzını, evin tasarımının yönünü vurgulayacak ve düzeni korumaya yardımcı olacaktır. Her gün kullandığınız ayakkabıları barındırabilir. Mobilyaların uzun süre hizmet verebilmesi için iç yüzeylerinin iyice temizlenmesi gerekir..

Ayakkabı dolabı seçimi

Orijinal komodin, odanın tarzını vurgulayacaktır.

İçinde bot, terlik, bot saklamak için farklı yüksekliklerde raflara sahip bir yapı kazanırlar. Perakende satış noktalarında ise raf yüksekliğinin kolaylıkla değiştirilebildiği modeller sunuluyor. Mevcut ayakkabı koleksiyonuna kolayca uyarlanabilirler..

2

2

Orijinal model bireysel siparişe göre satın alınır. Sahibi, koridorunda görmek istediğini alır. İmalat yapılırken istekleri, oda özellikleri ve diğer faktörler dikkate alınır. Maliyet, üretim malzemesine, boyuta, tasarıma, dekoratif bileşenlere vb..

1

1

Koltuklu doğru komodin seçimi ayakkabılarınızı giymenizi kolaylaştıracaktır. Bu tür mobilyaların yardımıyla, sahiplerinin zevklerine uygun ergonomik bir oda yaratmak kolaydır. Gerçek ve şık ürünler, bir apartman dairesinde veya kır evinde ayakkabı saklama sorununu kolayca çözecektir..

Koltuklu ayakkabı dolabı

Koridorda oturma yeri olan bir ayakkabı dolabı 39 fotoğraf fikri:

Previous Post
Yamaçta bir sitenin çevre düzenlemesi
Next Post
Decorative bottles are an unusual interior detail